Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Zostań projektantem z Reebokiem i gram.pl - rozwiązanie konkursu

45 postów w tym temacie

o LOL... Naprawdę nie zdawałem sobie sprawy z faktu, że wygram oO A tu proszę bardzo...:D WIII! ^^ Ale fajnie. To już drugi konkurs, w którym wziąłem udział i wygrałem :)

Amarje faktycznie bardzo ładnie zrobił, ale ta różowa praca też wymiata :D Gratuluję innym zwycięzcom!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No wiadomo, że dziewczyny - sportowcy bez różowego gorzej grają. Sprinterka w różowym jest szybsza od sprinterki w zielonym, tak jak czerwona motorynka jest szybsza od zielonej.

;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wariant I by amarje wyglada naprawde bardzo dobrze. Tak dobrze, ze z chetnie wszedlbym w posiadanie stroju tak zaprojektowanego. Pogratulowac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.01.2007 o 23:09, Namaru napisał:

Thoor@ gadzam sie z roba w 100%. Widac w niej "pro touch" nie sadze, ze to praca licealisty
:]

Calkiem mozliwe jest ze to wlasnie praca osoby ktora nie jest zwiazana z projektowaniem ciuchow, ale z drugiej strony wystarcza duze checi i troszeczke zapalu zeby osiagnac oszalamialacy efekt.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

"Gratulujemy, co prawda talentu nie macie, ale się uparliście i wygraliście" - mniej więcej tak zabrzmaiał początek newsa ;)

W każdym razie zwycięscy naprawdę zasługują na pochwałę, gdyż te projekty wyglądają na prawdę profesjonalnie. Tak więc gratuluję!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.01.2007 o 10:20, lampak napisał:

"Gratulujemy, co prawda talentu nie macie, ale się uparliście i wygraliście" - mniej więcej
tak zabrzmaiał początek newsa ;)


Dlaczego? Po prostu dużo prac było nie tyle doskonałych pod względem wykonania (właśniem mogło zabraknąć talentu, ew. umiejętności), ale udanie nadrabiały nietuzinkowością, pomysłem czy oryginalnością.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pierwsza praca the best! Jeśli to pójdzie do produkcji chętnie kupię koszulkę zaprojektowaną przez amarje@... Ta pomarańczowa bardziejsza, ale czarny kolor bardziej lubię... No i dylemat ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.01.2007 o 12:22, Spayki PL napisał:

> "Gratulujemy, co prawda talentu nie macie, ale się uparliście i wygraliście" - mniej więcej
> tak zabrzmaiał początek newsa ;)

Dlaczego? Po prostu dużo prac było nie tyle doskonałych pod względem wykonania (właśniem mogło
zabraknąć talentu, ew. umiejętności), ale udanie nadrabiały nietuzinkowością, pomysłem czy
oryginalnością.

Ja rozumiem o co chodzi. Z tym, że jest to trochę dwuznacznie sformułowane. Poza tym sądzę, że talent jest potrzebny, aby stworzyć coś oryginalnego, a samo wykonanie to już bardziej wyuczona umiejętność. Choć trzeba przyznać, że zwycięzcy wywiązali się z jednego i z drugiego zadania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować