Zaloguj się, aby obserwować  
PirO_17

Firefox i wszystko co z nim związane

3063 postów w tym temacie

Jeszcze miałem dodać screen :P...
EDIT: Zauważona pierwsza zmiana - dodano Zakładkę Most Wisited - zaiste bardzo przydatne :D

20080502102001

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.05.2008 o 10:20, Domaku napisał:

Jeszcze miałem dodać screen :P...
EDIT: Zauważona pierwsza zmiana - dodano Zakładkę Most Wisited - zaiste bardzo przydatne
:D


Afaik to w becie FF3 też jest zakładka Most Visited...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Taak, zmodyfikowałem popupy by mi się w nich pojawiał adres... miodzio... Ale nie o tym . Ma kto jakiś skrypt do greasemonkey by odblokować prawy klik na niektórych stronach(myślę że wiecie o co mi chodzi ) . Lub przynajmniej ŚPM...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.05.2008 o 14:28, Black Monday napisał:

Taak, zmodyfikowałem popupy by mi się w nich pojawiał adres... miodzio... Ale nie o tym
. Ma kto jakiś skrypt do greasemonkey by odblokować prawy klik na niektórych stronach(myślę
że wiecie o co mi chodzi ) . Lub przynajmniej ŚPM...

Do tego nie trzeba plugina, preferencje/treść/guzik zaawansowane (obok włącz obsługę języka javascript i tam odznacz blokowanie lub zmianę menu konstektowego (w najgorszym wypadku będzie i menu i komunikat który powinien zamiast niego wyskoczyć).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio FF zaczyna mi się buntować... Przede wszystkim pracuje mi on znacznie wolniej niż kiedyś, a do tego co chwilę się wiesza. Zwyczajnie przestaje wczytywać strony. Musze więc co chwilę uruchamiać przeglądarkę od nowa... Czy Wy też tak macie? Może jakaś łatka czy coś załatwi sprawę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

albo reinstalka....
tak na moje oko.
miałem problemy z ff parę miesięcy temu, reinstalka pomogła dopiero, a żadne łatki niestety nie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Czy Wy też tak macie? Może jakaś łatka czy coś załatwi sprawę...
Kurde, no to widze, ze nie jestem sam. Wejde gdzies na jakas stronke... bach!... i tylko restart mnie ratuje. W takim wiec razie jest szansa, ze ktos sie tym zajmie w Mozilli, bo raporty sie wysylaja ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.05.2008 o 10:39, Piotrek K. napisał:

Kurde, no to widze, ze nie jestem sam.

Uff... A już myślałem, że to jakiś wirus czy coś...

Na kiedy zapowiadana jest Mozilla FireFox 3? Może Te wszystkie błędy zostaną poprawione już w nowej Mozilli i nie trzeba będzie czekać na kolejną wersje obecnej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.05.2008 o 11:43, Piotrek K. napisał:

Na pewno mi sie wiesza na gramIRCu. Reszty nie kojarze, bo nie sa to strony na ktore
wchodze regularnie

Hmm, mi od jakiegoś czasu FF wiesza się na strona z flashem, szczególnie na tych z filmami typu YouTube. Niezbyt często, ale jednak... Myślałem że to wina dodatków, ale nie mogłem zlokalizować tego, który te problemy może sprawiać, więc olałem.

Poza tym gdy przeglądarka jest uruchomiona przez dłuższy czas (ok 24 godzin) zaczyna świrować. Czasami strona zamiast wyświetlić się w karcie, otwiera nowe okno i tam wyświetla zawartość strony, a w karcie jest pustka...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.05.2008 o 22:05, pretorianie napisał:

No to dali trochę ciała z tą wersją wietnamską/

ale niezbyt dużo, bo szkodnik który ją zmodyfikował (nie było go w tym pakiecie lokalizacyjnym, został tylko przerobiony tak żeby wyświetlały się reklamy) nie był wtedy wykrywany przez oprogramowanie anty (został dodany do baz 10 dni później).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.05.2008 o 10:49, Igor FCBayern napisał:

Na kiedy zapowiadana jest Mozilla FireFox 3? Może Te wszystkie błędy zostaną poprawione
już w nowej Mozilli i nie trzeba będzie czekać na kolejną wersje obecnej...


Na razie możemy się cieszyć w miarę stabilną wersją beta FF3, jak już koledzy pisali wyżej - pełna wersja jest zapowiadana na czerwiec.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.05.2008 o 11:06, rob006 napisał:

Na tych stronkach, na których wam się przeglądarki wieszają, są jakieś elementy flashowe?

Mnie najczęściej Firefox wiesza się na Gry-online.pl oraz na Gamespocie. Notorycznie muszę restartować przeglądarkę co staje się bardzo irytujące :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam dziwny problem w z Firefoxem. Błędnie wyświetla mi on niektóre strony. Jako przykład podaje zdjęcie.

Przeinstalowywałem ją i bez zmian. IE działa normalnie.

I nie mogę kliknąć w przycisk dodaj post. Kompletnie ci sie wtedy nie dzieje.

20080513170226

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.05.2008 o 17:02, Pawłek napisał:

Mam dziwny problem w z Firefoxem. Błędnie wyświetla mi on niektóre strony. Jako przykład
podaje zdjęcie.

Przeinstalowywałem ją i bez zmian. IE działa normalnie.

I nie mogę kliknąć w przycisk dodaj post. Kompletnie ci sie wtedy nie dzieje.


Być może powinieneś włączyć obsługę JavaScript w pzeglądarce (Opcje -> Treść -> włącz obsługę...).
Jeśli nie pomoże to z www.sun.com zassaj najnowszą Javę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Taa, zrobiłem sobie skalowanie popupów itp . Ale nadal nie ma na nich dolnego paska stanu , i nie skaluje się tak jak powinno(czyli muszę rozciągać okno, bardzo męczy przy dłuższym byciu na necie)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.05.2008 o 22:35, Latniak napisał:

Być może powinieneś włączyć obsługę JavaScript w pzeglądarce (Opcje -> Treść ->
włącz obsługę...).
Jeśli nie pomoże to z www.sun.com zassaj najnowszą Javę


Już sobie poradziłem:) Wystarczyło wyczyścić dane, ale dzięki za pomoc:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy ma ktos na HDD (bo w Sieci raczej sie tego juz nie znajdzie...) instalke bety 3 (lub starszej) FF3?
Bo musze zainstalowac FoxGame (tak, tak- wrocilem to tego cholerstwa), a ta wtyczka jest kompatybilna z B3 lub starszymi... Preferowalbym zahostowanie gdzies, moze byc na rapidshare.

co prawda moglbym zainstalowac 2.x, ale wole 3 ;] Najbardziej podoba mi sie wyszukiwanie stron wg naglowkow, a nie adresow - wpisuje tytul filmiku, ktory ogladalem na youtube i znajduje mi URL ;] Genialne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować