Zaloguj się, aby obserwować  
PirO_17

Firefox i wszystko co z nim związane

3063 postów w tym temacie

Dnia 12.03.2008 o 18:37, NuGGet napisał:

Nic nie pomogło ;/


Klikasz u góry na "Zakładki" i wybierasz "Dodaj do zakładek", albo klikasz prawym klawiszem myszy na stronie i wybierasz dodaj tą stronę do zakładek. Od tej chwili masz stronę w czymś w rodzaju "Ulubionych". Dodatkowo możesz sobie posegregować zakładki w katalogach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio zaczęło się dziać coś złego z moim Firefoxem... często się zawiesza, raz nawet wieszał się zaraz po uruchomieniu i dopiero reinstall mu pomógł ale teraz nawet to nie pomaga :/ O! a teraz nawet mi się sam zamknął bez żadnego komunikatu... Ktoś wie jak to naprawić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.03.2008 o 18:45, Ledoke napisał:

Ostatnio zaczęło się dziać coś złego z moim Firefoxem... często się zawiesza, raz nawet
wieszał się zaraz po uruchomieniu i dopiero reinstall mu pomógł ale teraz nawet to nie
pomaga :/ O! a teraz nawet mi się sam zamknął bez żadnego komunikatu... Ktoś wie jak
to naprawić?

Mam to samo ;/ I jak narazie nic nie pomaga, ani reinstall, ani nic ;/ ;/ Niesamowicie wkurzające ;/ Teraz musze korzystać z Opery, a przy FF to jest to straszne badziewie ;/

Anjinsan >
Po co mi to piszesz...?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.03.2008 o 18:47, NuGGet napisał:

Anjinsan >
Po co mi to piszesz...?


Oops... odpowiedziałem nie na ten post co trzeba. Chciałem Ci pomóc z tymi zakładkami, o których pisałeś wcześniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.03.2008 o 18:47, NuGGet napisał:

Anjinsan >
Po co mi to piszesz...?


pomylił się, ot co :p

jak tak się zastanawiam... może należało by usunąć wszystkie wpisy z rejestru których dokonał ff. jakbyś napisał, po czym tak Ci się stało, czy to tak nagle bez powodu.. bo szczerze dziwnie to nieco wygląda. poza tym, to może być jakiś wirus...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 12.03.2008 o 18:53, pizmak666 napisał:

jak tak się zastanawiam... może należało by usunąć wszystkie wpisy z rejestru których
dokonał ff. jakbyś napisał, po czym tak Ci się stało, czy to tak nagle bez powodu.. bo
szczerze dziwnie to nieco wygląda. poza tym, to może być jakiś wirus...

Próbowałem już wszystkiego. Usuwałem wszystkie wpisy EasyCleanerem, reinstalowałem FF chyba z 10 razy, i dalej to samo ;/ Chyba pozostaje mi zrobic formata, bo na tej badziewnej Oparze nie mam zamiaru jechać, przebajerzone toto, nic znaleźc nie można, kilka stron zamiast normalnie sie wyśietlać, to pokazują mi się jakieś znaczki... ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie Firefox to przeglądarka prawie idealna. Prawie bowiem jest jedna rzecz, która mnie bardzo denerwuje. Chodzi mi o obciążanie procesora (na 80-90%) co ma miejsce zwłaszcza wtedy gdy ma się otwartych więcej zakładek. Mogliby wreszcie ten bug (czy jak to tam nazwać) wyeliminować, bo to jest bardzo frustrujące gdy trzeba wszystko zamykać i restartować przeglądarkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Podobnie jak koledzy mam problem z FF komp sie zawiesza i reset ;/;/ format nie pomógł. W okienku google jak mozna usunąć zapamiętane wpisy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.03.2008 o 16:57, Chilid napisał:

W okienku google jak mozna usunąć zapamiętane wpisy

podobnie jak w wszystkich innych automatach autouzupełniajacych, najeżdżasz myszką na wpis i wciskasz shift + delete

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A co z tymi resetami czy ff może być przyczyna zawieszania się kompa ;/;/ kiedys było coś o zwiększeniu szybkości działania ff przez zmianę jakiś ustawień nie pamiętam dokładnie jak sie to robiło może ktoś to przypomnieć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam takie pytanie, miał może ktoś z was problem z javą na FF? reinstalowałem i FF i javę kilka razy i właściwie nie dało to nic, problem polega na tym, że często gdy włącza się coś wymagającego javy to FF się wiesza, przez co np. z niektórych stron mogę korzystać tylko używając IE co mnie lekko irytuje (np. przy okazji wykonywania przelewów).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam takie pytanie:
Czy jest taki plugin, który umożliwia wyszukiwanie (tak jak jest w Operze) przez wpisanie w pasku adresu np "g firefox", to wyszukam nam słowo firefox w googlach?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.03.2008 o 16:44, blood2 napisał:

Mam takie pytanie:
Czy jest taki plugin, który umożliwia wyszukiwanie (tak jak jest w Operze) przez wpisanie
w pasku adresu np "g firefox", to wyszukam nam słowo firefox w googlach?

Nie bardzo rozumiem, PO CO ci taki plugin. Przecież masz na prawo od pasku adresu pasek wyszukiwarki. o.O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.03.2008 o 16:44, blood2 napisał:

Mam takie pytanie:
Czy jest taki plugin, który umożliwia wyszukiwanie (tak jak jest w Operze) przez wpisanie
w pasku adresu np "g firefox", to wyszukam nam słowo firefox w googlach?


Z "automatu", po instalacji FF, po wpisaniu w pasku adresu przeglądarka wyszukuje słowo via "google".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Widzę, że nie tylko ja jeden mam ostatnimi czasy problem z Firefoxem... W moim przypadku bunt przeglądarki wygląda w ten sposób: Gdy otwieram kilka zakładek i chcę przejść z jednej na drugą to FF się zwiesza. Mogę klikać w którąkolwiek z zakładek, a i tak nic sie nie stanie. Czasem pomaga odczekanie dłuższej chwili, ale w większości przypadków muszę uruchamiać ponownie Mozillę... Mam nadzieję, że zostanie to w najbliższym czasie poprawione, bo nie uśmiecha mi się wizja Opery...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.03.2008 o 10:53, Igor FCBayern napisał:

bo nie uśmiecha mi się wizja Opery...

Tego nie rozumiem , ja pracuje na obu .I FF i Opera maja swoje plusy i minusy ale faktycznie z liskiem cos sie ostatnio dzieje niedobrego .Tez mam problem z zakladkami , czesto pozostaja nie wczytane ( czyli puste ) odswiezanie zazwyczaj pomaga ale jest denerwujace .Nie wiem czy nie jest to wina nakladek , czy samego FF .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.03.2008 o 10:56, spider88 napisał:

> bo nie uśmiecha mi się wizja Opery...
Tego nie rozumiem , ja pracuje na obu .I FF i Opera maja swoje plusy i minusy

Po prostu Opera jest jak dla mnie niezbyt przejrzysta i (jak już ktoś wcześniej zauważył) posiada kilka zbędnych bajerów... Poza tym przyzwyczaiłem się już do Firefoxa :) Póki da sie na nim jeszcze pracować, pozostanę przy Mozilli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.03.2008 o 11:01, Igor FCBayern napisał:

Po prostu Opera jest jak dla mnie niezbyt przejrzysta i (jak już ktoś wcześniej zauważył)
posiada kilka zbędnych bajerów... Poza tym przyzwyczaiłem się już do Firefoxa :) Póki
da sie na nim jeszcze pracować, pozostanę przy Mozilli.


Ja zaczynalem od Opery , moze dla tego mi to nie przeszkadza .Jednak funkcje poczty czy innych " bajerow " naprawde ulatwiaja zycie .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować