Zaloguj się, aby obserwować  
PirO_17

Firefox i wszystko co z nim związane

3063 postów w tym temacie

Dnia 27.02.2008 o 19:46, mrosi napisał:

> może się okazać że skórki z wcześniejszych nie działają)

Nawet na pewno nie działają. Sprawdzałem. Tak jak i dodatki, których używam do FF2 (ForecastFox,
FasterFox)

komunikacja z rozszerzeniami też zmieniona, ogólnie wielka rewolucja się szykuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.02.2008 o 19:47, sig. napisał:

komunikacja z rozszerzeniami też zmieniona, ogólnie wielka rewolucja się szykuje.


Przyznam szczerze, że miałem FF3 przez 3 godziny... i wróciłem do FF2. Jakoś nie bardzo mam przekonanie. Nawet nie potrafię tego wytłumaczyć. Po prostu nie przypadł mi do gustu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Niee...

Jeszcze raz:

Ma ktoś może jakiś ładny, pomarańczowy styl do FF 2 ?
Nie lubie z bety korzystać bez addonów moich ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam, mam problem. Co tu dużo mówić, spójrzcie na screen. Dzieje się tak nie tylko z GSami, ale też kilkoma innymi stronami...

20080229200037

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gdy daje opcje nowa karta to wyświetla mi nową karte ale.. ja chcę żeby w tej nowej karcie nie było żadnego adresu www tylko żeby ona była pusta. chyba wiecie o co mi chodzi??'';P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To wygląda na wykorzystywanie przez stronę innego niż jej własny arkusza stylów. W FF są 2 opcje dotyczące wyświetlania fontów i kolorów; sprawdź, czy na zakładce zawartość w polu czcionki i kolory (trzeba wejść w zaawansowane i kolory) masz zaznaczone opcje pozwalające stronom korzystać z własnych fontów i kolorów zamiast tych zdefiniowanych w przeglądarce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dzięki :) Co prawda wszystko było ustawione tak jak powiedziałeś, ale gdy teraz wszedłem na GSa, wszystko jest już w porządku. Widać, że wiesz co mówisz (nie to, co połowa gramowych "specjalistów").

Jeszcze raz dziękuję za pomoc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie, tzn. kiedy w przybliżeniu może wyjść FF3 w wersji finalnej?
Z bet korzystać nie lubię, a na przeglądarkę czekam z niecierpliwością ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

dziś rano jak włączałem firefox''a powiększył mi się ten dolny pasek(stanu czy jakoś tak) i nie wiem jak go zmniejszyć...probowałem przeciąganiem itp. ale nic :/ ktoś wie jak na to poradzić? Załączam screen''a z problemem.

20080304155547

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam problem z FF. Gdy go włączam to się po prostu zawiesza ;/ Próbowałem go reinstalować, instalowałem na innej partycji, i dalej to samo ;/ POMOCY! Teraz lece na Operze, i to jest niesamoite badziewie, ja chce spowrotem mojego FF...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zawsze denerwowało mni to że w FF nie ma ulubionych.
Ale niedawno czytałem w jakimś starym KŚ test przeglądarek i tam pisało że w FF są ulubione... czu to prawda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.03.2008 o 18:05, dominikańczyk napisał:

Zawsze denerwowało mni to że w FF nie ma ulubionych.
Ale niedawno czytałem w jakimś starym KŚ test przeglądarek i tam pisało że w FF są ulubione...
czu to prawda?


Po prostu nazywaja sie "zakładkami"...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.03.2008 o 18:09, BukE napisał:

> Zawsze denerwowało mni to że w FF nie ma ulubionych.
> Ale niedawno czytałem w jakimś starym KŚ test przeglądarek i tam pisało że w FF
są ulubione...
> czu to prawda?

Po prostu nazywaja sie "zakładkami"...


Używam zakładek ale jakoś mi to nie przypomina ulubionych znanych z explorera...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 12.03.2008 o 18:16, dominikańczyk napisał:

Używam zakładek ale jakoś mi to nie przypomina ulubionych znanych z explorera...

No to chyba miałeś jakieś dziwne "ulubione"... Zakładki w FF to jest to samo...

Odpowie ktos na mój powyższy post...?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.03.2008 o 18:16, dominikańczyk napisał:

Używam zakładek ale jakoś mi to nie przypomina ulubionych znanych z explorera...


Zakładki to nie kart, w których możesz otwierać kolejne strony. Tylko lista stron na które mżesz wejśc po kliknięciu ich ikony lub zakładki na pasku zakładek znajdującym się defaultowo nad paskiem kart.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

nie wiem, czy to pomoże, ale ff ma katalog z danymi co do pluginów, skonów itp, zapisuje Twój profil ff tam. też miałem kiedyś z podobny problem jak Ty, kiedy usunąłem ten folder i zainstalowałem na nowo wszystko działało.
jak coś, folder ten masz na dysku gdzie ff jest zainstalowany, wchodzisz Documents and Settings -> nazwa konta -> ustawienia lokalne -> dane aplikacji -> mozilla -> firefox i usuwasz cały folder firefox. ew możesz zrobić gdzieś jego kopię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja mam małe pytanko odnośnie tego czy ktoś wie kiedy wyjdzie już oficjalna 3 część FireFoxa bo wcześniej czytałem że miała być na styczeń 2008 ale coś chyba im nie wyszło tam ... programującym program...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować