Zaloguj się, aby obserwować  
PirO_17

Firefox i wszystko co z nim związane

3063 postów w tym temacie

Grr, mam problem. A mianowicie po instalacji bety FF3 w mojej obecnej przeglądarce utworzyły się dwa domki ;D! I nie wiem, jak ten drugi usunąć xD. Ma ktoś jakieś pomysły ;P?

20080320211626

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.03.2008 o 21:16, gothicsheep napisał:

Grr, mam problem. A mianowicie po instalacji bety FF3 w mojej obecnej przeglądarce utworzyły
się dwa domki ;D! I nie wiem, jak ten drugi usunąć xD. Ma ktoś jakieś pomysły ;P?

a próbowałeś przez prawoklik na pasek/właściwości?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.03.2008 o 21:20, sig. napisał:

a próbowałeś przez prawoklik na pasek/właściwości?

Nom, w "Dostosuj" próbowałem przesunąć/usunąć ten domek, ale nie dało rady. Najlepiej by było, jakbym cały ten pasek usunął, bo nawet z niego nie korzystam ;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja także mam ostatnio kłopoty z FF ale mogę poradzić wszystkim usunięcie zakładek z RSS-ami.
U mnie wygląda to teraz tak.
Dla tych którzy jeszcze tego nie zrobili polecam. Mam jedynie zakładki otwartych stron.

20080320215753

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pomocy
coś mi sie po****** z FF, i nagle jak odtwarzam z youtube to nie mam dzwieku, (tak, w ogóle dzwięk w kompie mam :f ) może coś z java skrypt, ktoś coś takiego miał?

ok chyba już naprawiłam adblock

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.03.2008 o 15:42, mick... napisał:

Mi usunelo wszystkie zakladki, ustawienia etc...

C:\Documents and Settings\nazwa użytkownika\Dane aplikacji\Mozilla\Firefox\Profiles\nazwa profilu.default\bookmarkbackups

Wybierasz załóżmy bookmarks-2008-03-23, zmieniasz nazwę na bookmarks, wracasz do poprzedniego folderu i wklejasz tam ten plik. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.03.2008 o 15:46, Marcinos07 napisał:

> Mi usunelo wszystkie zakladki, ustawienia etc...
C:\Documents and Settings\nazwa użytkownika\Dane aplikacji\Mozilla\Firefox\Profiles\nazwa
profilu.default\bookmarkbackups

Wybierasz załóżmy bookmarks-2008-03-23, zmieniasz nazwę na bookmarks, wracasz
do poprzedniego folderu i wklejasz tam ten plik. ;)



Dzieki ale juz mam Opere :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.03.2008 o 16:31, karolek44 napisał:

a dlaczego mam radiowy internet i mam firefoxsa popsuł mi sygnał internetu kiedyś było45
dcb a teraz jest 21 dcb

jedno nie ma z drugim nic wspólnego, być może przypadkiem przesunąłeś antenę (o ile masz kierunkową) albo coś zakłócą sygnał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Da się zainstalować najnowszego flasha na FF3 Beta 4 ?
Bo jak instaluje to i tak (chyba) go nie widzie przeglądarka ;/
Próbuje wrzucić zdjęcia na fotke.pl (NIE BIJCIE!) i wyskakuje mi komunikat "połączenie zostało przerwane", napisałem do adminów, że jest problem, napisali żebym zainstalował nowego flasha, ale to nie pomaga, albo ten flash nie działa na tej becie ;/ Jest jakieś rozwiązanie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Byłbym wdzięczny, gdyby ktoś mi powiedział jak dodać do firefoxowych wyszukiwarek Allegro. W polskiej wersji jest ono tam domyślnie, natomiast w angielskiej, co zrozumiałe, nie ma w ogóle i nie udało mi się jej dorzucić. Zwykle gdy wchodzę na stronę zawierającą jakąś szukajkę (wiki, youtube, interia) pojawia się opcja "Add <nazwa_wyszukiwarki>". W tym wypadku jednak nie. Na stronie z pluginami do FF też niczego nie udało mi się znaleźć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam. Czy ktoś z Was używa może dodatku PicLens? Istnieje takowy, który tworzy ciekawe galerie z obrazków np. Google Image. Otóż od dawna nie używałem go, wiem jednak, że się aktualizował. I tu pojawia się mój problem. Kiedy dziś chciałem go uruchomić, za każdym razem powodował błąd w Firefoxie i zamykał go. Czy ktoś spotkał sie może z podobnym problemem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 20.03.2008 o 21:23, gothicsheep napisał:

Nom, w "Dostosuj" próbowałem przesunąć/usunąć ten domek, ale nie dało rady. Najlepiej
by było, jakbym cały ten pasek usunął, bo nawet z niego nie korzystam ;).

Kliknij w "widok", tam możesz usunąć pasek stanu, a z paska narzędzi możesz wywalić pasek zakładek i pasek narzędzi nawigacyjnych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.04.2008 o 23:45, Radykał napisał:

Kliknij w "widok", tam możesz usunąć pasek stanu, a z paska narzędzi możesz wywalić pasek
zakładek i pasek narzędzi nawigacyjnych.

Nie da rady, bo albo mi kasuje "cofnij", "wstecz" i resztę, albo ucina zakładki, a drugi domek wraz pozostaje nie tknięty ;P. Ale w sumie, to już się przyzwyczaiłem, tylko zauważyłem dziś, że zniknęła mi również ikonka Adblocka, która znajdowała się po prawej stronie szybkiego wyszukiwania ;D. Ale to akurat nie problem, bo chyba da się to przywrócić ;).

Tak btw. Kiedy do jasnej ciasnej ta trójka wreszcie wyjdzie ;P?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 06.04.2008 o 00:03, gothicsheep napisał:

Tak btw. Kiedy do jasnej ciasnej ta trójka wreszcie wyjdzie ;P?!


W czerwcu. Piąta beta już udostępniona, za nie długo będą się pojawiać RC ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

a ja mam problem z wszelkimi oknami pop-up.mianowicie przy np. pisaniu posta na gram.pl albo otwieraniu zdjęć,które powinny się otworzyć w okienku zamiast w tym oknie otwierają mi się w nowej karcie przy okazji zmieniając rozmiar całego okna przeglądarki.Jak sobie z tym poradzić ? reinstall wystarczy ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować