Zaloguj się, aby obserwować  
Yahoo

Dragon Age

10699 postów w tym temacie

Dnia 27.01.2010 o 19:46, zelda_2 napisał:

W tej grze niema żadnej dyskryminacji. Bez względu na płeć i rasę.

W sumie dobrze, choć trochę zatraca się klimat jak taka Morrigan rzuca się w objęcia brodatego, łysego krasnala z wielkim.... nochalem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.01.2010 o 20:45, Abi_Dalzim napisał:

W sumie dobrze, choć trochę zatraca się klimat jak taka Morrigan rzuca się w objęcia
brodatego, łysego krasnala z wielkim.... nochalem ;)

Lepiej z nochalem, niż z ... toporem :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jakie czary polecacie dla Lilki strzelającej z łuku zakładając że wszystkie skille łucznika i barda mam na maksa? Chodzi mi tutaj głównie o te łotrzykowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Miecz Stena znajdziesz ostatecznie w Redcliff, najpierw jednak musisz się udać nad jezioro (tam gdzie jest łódka do Wieży Kręgu) a potem do bram Orsamaru.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 27.01.2010 o 19:46, zelda_2 napisał:

W tej grze niema żadnej dyskryminacji. Bez względu na płeć i rasę.


Jak to nie ma ? Z Alistairem można się hajtnąć tylko jak jest się człowiekiem szlachcianką ;/ Morrigan nie preferuje kobiet, tak samo jak Alistair nie gustuje w mężczyznach. Na szczęście wszyscy łotrzykowie są bi ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.01.2010 o 23:02, daemonaray napisał:

Jakie czary polecacie dla Lilki strzelającej z łuku zakładając że wszystkie skille łucznika
i barda mam na maksa? Chodzi mi tutaj głównie o te łotrzykowe.


Uniki są wg mnie niezłe. No i skradanie mi się nieraz przydawało - jak ma się odpowiednio rozwinięte można wyczyścić obszar z pułapek bez ujawniania się, postawić kilka swoich, a jak dobrze pójdzie to jeszcze parę granatów rzucić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.01.2010 o 09:00, HunterO7 napisał:

Jak to nie ma ? Z Alistairem można się hajtnąć tylko jak jest się człowiekiem szlachcianką
;/

Można się hajtnąć jakąkolwiek kobietą, tyle że każda poza człowiekiem szlachcianką wymaga o wiele dokładniejszego prowadzenia romansu i używania perswazji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.01.2010 o 12:59, Thorgal13 napisał:

witajcie

mam pytanie

morigan zlecila mi zadanie zabicia flementh, tylko ze w jej chatce w gluszy jej nie ma!
gdzie wiec jest?


Morrigan zapewne Ci też powiedziała, że ona sama nie może wziąć w tym udziału, więc jej ze sobą nie bierz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 28.01.2010 o 10:36, Arry napisał:

Można się hajtnąć jakąkolwiek kobietą, tyle że każda poza człowiekiem szlachcianką wymaga
o wiele dokładniejszego prowadzenia romansu i używania perswazji.


Tylko, że na tronie nie siądziesz ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.01.2010 o 13:47, xadras95 napisał:

Co do tronu... Można się ożenić z Anorą? Jeżeli tak to jak i czy trzeba być człowiekiem
szlachcicem?

Wydaje mi się, że można, choć sam tego nie zrobiłem. Jeśli jednak było by to możliwe to tylko jako człowiek szlachcic ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.01.2010 o 10:15, asfodel napisał:

> Jakie czary polecacie dla Lilki strzelającej z łuku zakładając że wszystkie skille
łucznika
> i barda mam na maksa? Chodzi mi tutaj głównie o te łotrzykowe.

Uniki są wg mnie niezłe. No i skradanie mi się nieraz przydawało - jak ma się odpowiednio
rozwinięte można wyczyścić obszar z pułapek bez ujawniania się, postawić kilka swoich,
a jak dobrze pójdzie to jeszcze parę granatów rzucić.


A ten pasek "udawania śmierci"? Bo mam tam 2/4 i teraz trochę mi tego szkoda... : /

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na środku holu wejściowego do pałacu królewskiego w Orzamarze jest kwadratowa płyta, na którą jak się wejdzie, to coś się przesuwa/otwiera. Teraz pytanie co się przesuwa/otwiera?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Orientuje się ktoś czy twórcy gry zamierzają dodać jakiś dodatek z Morrigan jeśli w grze przystajemy na jej propozycje pod koniec gry ?

Spoiler


Ponieważ trochę tak wszystko się urywa i słabo to wszystko wyjaśnione i bardzo interesują mnie dalsze losy Morrigan i dziecka w którym jest ta esencja pradawnego boga i tak btw. najlepsze zakończę to najwyższa ofiara która pasuje to do tego idealnie przynajmniej dla mnie a najbardziej intrygująca to właśnie z Morriga i przyjęcie jej propozycji :P



Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.01.2010 o 19:54, TTBoS napisał:

Orientuje się ktoś czy twórcy gry zamierzają dodać jakiś dodatek z Morrigan jeśli w grze
przystajemy na jej propozycje pod koniec gry ?

Przecież to jest kwintesencją całej tej propozycji.

Spoiler

Bladego pojęcia nie mamy co się stanie i można się jedynie domyślać.
Ale znając ten fach... na pewno zostanie to jakoś wyjaśnione. Bądź chociaż wspomniane.


Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

czy jak kupie DA to będę mógł grać na starych patchach? słyszałem, że nowe tylko ułatwiają grę. Czy może jednak warto grać na nowych?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wątpię aby w sklepach była już spatchowana wersja gry. Poza tym patche warto zainstalować bo naprawiają trochę błędów, jak chcesz utrudnić grę to po prostu zwiększ poziom trudności lub zainstaluj jakiegoś moda (jestem pewien że już jakieś wyszły).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.01.2010 o 18:39, Arry napisał:

Na środku holu wejściowego do pałacu królewskiego w Orzamarze jest kwadratowa płyta,
na którą jak się wejdzie, to coś się przesuwa/otwiera. Teraz pytanie co się przesuwa/otwiera?

Zostaw jedną postać na tej płytce, dwie następne postacie postaw na dwu płytkach w kształcie rombu po lewej stronie w sali tronowej, czwartą postacią kliknij na tron.... dalej nie zdradzę co będzie się działo, przekonaj się sam :). To działa tylko wtedy jeżeli nie wybrałeś jescze króla .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować