Zaloguj się, aby obserwować  
Yahoo

Dragon Age

10699 postów w tym temacie

Dnia 09.09.2010 o 16:22, Phobos_s napisał:

> Tym razem otrzymujesz Ostrzeżenie, za niestosowanie się do poleceń moderatora.


Przecież to jest ten koleś co tu co tydzień wpada i spamuje. Po niku można poznać.
Proponuję banowac mu IP i po kłopocie :)


lol ja nie spamuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.09.2010 o 16:23, GoFrUs napisał:

lol ja nie spamuje


Właśnie widzę, BAN, przeglądnąłem wszystkie Twoje posty i są pisane na siłę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.09.2010 o 18:22, marekl1975 napisał:

Gram kobietą wojowniczką. Jak nauczyć się otwierania zamkniętych drzwi i kufrów?

Wystarczy zainstalować mod umożliwiający rozwalanie skrzynek i wyważanie drzwi.
http://www.dragonagenexus.com/downloads/file.php?id=301

UWAGA: istnieje ryzyko utraty części przedmiotów przy rozwalaniu skrzynek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Uważam, że te nagrody za osiągnięcia z DLC to lekkie przegięcie. Wziąłem nową grę na najwyższym poziomie trudności wybierając maga i na razie nikt nie może mi specjalnie zagrozić. Dużo HP i many oraz niewiarygodnie silne czary :) Może później zrobi się nieco trudniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.09.2010 o 20:03, Karanthir666 napisał:

Uważam, że te nagrody za osiągnięcia z DLC to lekkie przegięcie. Wziąłem nową grę na
najwyższym poziomie trudności wybierając maga i na razie nikt nie może mi specjalnie
zagrozić. Dużo HP i many oraz niewiarygodnie silne czary :) Może później zrobi się nieco
trudniej.

A że tak się spytam - co mają wspólnego nagrody za osiągnięzia z DLC i główna postać maga?
Z tego co wiem, DA ma taki balans postaci, że mag jest po prostu mega-uber-koks już od pierwszych chwil gry i zbytnio z DLC nie ma to wiele wspólnego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.09.2010 o 22:13, Arry napisał:

A że tak się spytam - co mają wspólnego nagrody za osiągnięzia z DLC i główna postać
maga?
Z tego co wiem, DA ma taki balans postaci, że mag jest po prostu mega-uber-koks już od
pierwszych chwil gry i zbytnio z DLC nie ma to wiele wspólnego.

Mają i to dużo. Zdobywając osiągnięcia w DLC będące osobnymi przygodami czyli Kroniki Mrocznych Pomiotów, Pieśń Leliany, Golemy i Witch Hunt postać dostaje wypaśne przedmioty dla wszystkich klas zarówno do DA:O jak i dodatku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hehe... Znalazłem fajnego buga na doświadczenie i kasę jednocześnie.

Spoiler

Do zdobycia tylko w Lothering i jeśli jedna z postaci ma wyuczone wykonywanie pułapek. A więc tak. Na początek potrzeba dużej ilości wyzwalaczy pułapek. W tym celu należy udać się do Schronienia Deina i pogadać z Barlinem. Ma on ich nieskończoną ilość więc kupuje się ile wlezie. Najlepiej jeśli ta liczba wyzwalaczy jest podzielna przez 3. Komplet wyzwalaczy (99 sztuk) kosztuje 2 zł, 57 sr, 40 br. Z tego wszystkiego robi się pułapki. Potem idzie się do babki imieniem Allison i daje zadanie zrobienia 3 sztuk pułapek. Bug polega na tym, że te pułapki można jej dawać cały czas aż do wyczerpania zapasów. Za 3 sztuki otrzymuje się 100 EXP i 50 sr. Niestety, nie weźmie od nas całości, tylko za każdym razem po 3. Tak swoją drogą, to jak ktoś chce dobić do 25 poziomu, to po zrobieniu tylu ilości pułapek plaga powinna przestać istnieć :) No i babka musi być miliarderką.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przeszedłem podstawkę i.. padł mi dysk... Zdaje się że postać (i to jakie ma wykupione umiejętności i założone przedmioty) wysyłane jest na stronę DA, czy więc jak zainstaluje grę i zaloguje się na własne konto to przy uruchamianiu Przebudzenia będę miał możliwość wybrania swojej postaci?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.09.2010 o 12:29, misioo napisał:

Przeszedłem podstawkę i.. padł mi dysk... Zdaje się że postać (i to jakie ma wykupione
umiejętności i założone przedmioty) wysyłane jest na stronę DA, czy więc jak zainstaluje
grę i zaloguje się na własne konto to przy uruchamianiu Przebudzenia będę miał możliwość
wybrania swojej postaci?

Niestety nie. Na serwer są wysyłane tylko statystki. Postać wraz z sejwami znajduje się w moich dokumentach. Przykro mi, ale musisz grać od nowa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie :( Jeśli takowy znajdziesz sam chętnie z niego skorzystam.
Póki co jedyne co można zrobić to albo sprawdzać zmienianie się statystyk albo też zaglądać na strony na których parametry przedmiotów są opisane :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jest jeden. Mod ten w bardzo specyficzny sposób nazywa się "UW-SS-RB-SS", co się tłumaczy jako Ubierz Woja - Spisz Statystyki - Rozbierz Woja - Spisz Statystyki.

A poza nim to, jak podejrzewam, szybciej i prościej (zwłaszcza że gra całkiem płynnie się ALT-TABuje) jest odwiedzić DAWiki i tam sobie sprawdzić, co jak i z czym się je:
http://dragonage.wikia.com/wiki/Item_Sets

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.09.2010 o 15:30, Abi_Dalzim napisał:

Czy znacie jakiś od, który pozwala na zobaczenie jaka konkretnie jest premia za
zestaw przedmiotów?


Miałem moda, który w kodeksie umieszczał wpis podający premie za zestawy(po angielsku). Nie jestem jednak pewien czy o to wam chodziło, ale jeśli tak to jest to kwestia poszukania. Niestety nie mam już sprzętu na którym miałem zebrane wszystkie ciekawsze, a nazw ich nie pamiętam. Jeden z lepszych modów jakie tam miałem sprawiał, że hełmy były widoczne tylko w czasie walki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.09.2010 o 22:51, Shadowtear napisał:

Jeden z lepszych modów jakie tam miałem sprawiał, że hełmy były widoczne tylko w czasie walki.

Taki mod łatwo jest na Nexusie znaleźć, gorzej w drugą stronę - ja od miesięcy bezskutecznie poszukuję moda który nie pozwlałby moim postaciom zdejmować hełmów nawet w czasie rozmów :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

I jak wrażenia po Witch Hunt?
Mi podobały się nowe postacie i zabawne rozmowy pomiędzy nimi. Bardzo przypadły mi do gustu liczne nawiązania do innych wydarzeń z gry, także do tych z historii różnych początków (dalijskich elfów). Sama historia, choć krótka była nawet ciekawa aż do...

Spoiler

końca - który nic nie wyjaśnia! Równie dobrze mogłoby tego DLC nie być, Morrigan rzuca kilka ogólnych uwag i znika, by pewnie pojawić się w 3 czy którejś tam części. Fakt miło, że gra uwzględnia czy się przystało na jej propzycje, czy nie, ale tak naprawdę koniec zawsze jest taki sam - a sprawdziłem dwiema postaciami.



Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam!
Zamówiłem Dragon Age Początek oraz Dragon Age Przebudzenie (obie wersje premierowe).
Gry prawdopodobnie przyjdą dzisiaj lub jutro.
Jestem zielony w temacie, nie znam gry w ogóle, skusiłem się bo znajomi wychwalają pod niebiosa.

pytanie jest takie:
czy instalować wszystko od razu (podstawka + dodatek)?
jaka jest aktualna wersja gry?
skąd patche do wersji PL

(chodzi mi o to zebym mial juz wszystko przygotowane jak gry wpadną mi w łapy)
pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.09.2010 o 15:15, moonman napisał:

pytanie jest takie:
czy instalować wszystko od razu (podstawka + dodatek)?


Możesz zainstalować wszystko jednocześnie, albo najpierw podstawkę, przejść ją, a potem dodatek.
Nie ma to większego znaczenia gdyż i podstawa i dodatek to tak na prawdę dwie osobne gry.
Jak odpalisz "nowa gra" z menu to będziesz miał wybór "podstawa" lub "dodatek".
Generalnie proponuję zainstalować jedno i drugie a potem patch 1.04.

Dnia 13.09.2010 o 15:15, moonman napisał:

jaka jest aktualna wersja gry?


Aktualną wersją jest 1.04. Jednak ten patch najlepiej jest zainstalować po instalacji dodatku gdyż poprawia on w głównej mierze błędy tegoż.
Sam dodatek przy instalacji instaluje patch 1.03 więc odpadnie Ci ściągnie tego wcześniejszego.

Dnia 13.09.2010 o 15:15, moonman napisał:

skąd patche do wersji PL


Patche pobierasz ze strony http://social.bioware.com
W górnym menu masz Games tam wybierasz Dragon Age a potem Game patches.
Patche są międzynarodowe.

Co do http://social.bioware.com to tam załóż konto (chyba, że już masz do Mass Effecta 2) bo tam też podajesz kody do DLC lub zakupujesz nowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.09.2010 o 15:15, moonman napisał:

jaka jest aktualna wersja gry?

Dzisiaj będzie nowy patch. Ma poprawić najnowsze DLC. I polecam moda, który zwiększa limit poziomu do 50. Działa zarówno na podstawce jak i w dodatku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować