Zaloguj się, aby obserwować  
Yahoo

Dragon Age

10699 postów w tym temacie

Dnia 22.09.2010 o 16:00, tosz napisał:

zainstalowałem grę dragon age - początek, nastę pnie chciałem zainstalować dodatek przebudzenie
- na ekranie pojawiła się informacja że instalacja nie powiodła się ( próbowałem kilka
razy ) co to może być ?


Spróbuj zainstalować najpierw patch 1.03 a potem dodatek.
Choć z tego co pamiętam to instalator powinien go zainstalować sam ale spróbuj i tak. Może pomoże.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.09.2010 o 16:00, tosz napisał:

zainstalowałem grę dragon age - początek, nastę pnie chciałem zainstalować dodatek przebudzenie
- na ekranie pojawiła się informacja że instalacja nie powiodła się ( próbowałem kilka
razy ) co to może być ?


Zainstaluj wersję angielską, potem dograj polskie pliki. U mnie tak było i dopiero to zadziałało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.09.2010 o 16:00, tosz napisał:

zainstalowałem grę dragon age - początek, nastę pnie chciałem zainstalować dodatek przebudzenie
- na ekranie pojawiła się informacja że instalacja nie powiodła się ( próbowałem kilka
razy ) co to może być ?

Miałem to samo. Spróbuj uruchomić setup.exe (lub coś podobnego) w trybie zgodności z XP.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.09.2010 o 07:18, Karanthir666 napisał:

> zainstalowałem grę dragon age - początek, nastę pnie chciałem zainstalować dodatek
przebudzenie
> - na ekranie pojawiła się informacja że instalacja nie powiodła się ( próbowałem
kilka
> razy ) co to może być ?
Miałem to samo. Spróbuj uruchomić setup.exe (lub coś podobnego) w trybie zgodności z
XP.

dzięki, pomogło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.09.2010 o 21:50, Bongo777 napisał:

O co chodzi z ty,i przelacznikami w dodatku o o golemie w taigu?
w jakiej kolejnosci trzeba je wlaczac?

Przeczytaj wszystkie książki. Któraś z nich da ci wpis do dziennika/kodeksu o kombinacji przełączników.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak patrzałem na trailer DA2 i powiem, że wygląda całkiem całkiem. No, może poza kozą, ale i tak całkiem niezły filmik.
Szkoda, że zawsze gry mają tyle wspólnego ze swoimi trailerami co pies z budową mostów...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.09.2010 o 19:52, Arry napisał:

Tak patrzałem na trailer DA2 i powiem, że wygląda całkiem całkiem. No, może poza kozą,
ale i tak całkiem niezły filmik.

Ja muszę powiedzieć, że jaram się strasznie, co dziwne o tyle, że nigdy się trailerami nie jaram. Ale podoba mi się, jak Hawke pięknie wywija mieczem no i ten chór, czy śpiew, padający dwa razy w filmiku - kiedy Hawke wypłaca w twarz cepa kozie i na końcu - ciekaw jestem czy jest gdzieś jakaś bardziej rozbudowana wersja, czy to kompozycja na potrzeby trailera. I ten komentarz Flemeth też dobrze się wpasowuje.

Dnia 24.09.2010 o 19:52, Arry napisał:

Szkoda, że zawsze gry mają tyle wspólnego ze swoimi trailerami co pies z budową mostów...

I tu jest właśnie ten ból. Cóż, ale przynajmniej na dobrą grę będzie można liczyć, tak samo jak dobry jest trailer ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 24.09.2010 o 21:46, Siriondel napisał:

Ja muszę powiedzieć, że jaram się strasznie, co dziwne o tyle, że nigdy się trailerami
nie jaram. Ale podoba mi się, jak Hawke pięknie wywija mieczem no i ten chór, czy śpiew,
padający dwa razy w filmiku - kiedy Hawke wypłaca w twarz cepa kozie i na końcu - ciekaw
jestem czy jest gdzieś jakaś bardziej rozbudowana wersja, czy to kompozycja na potrzeby
trailera. I ten komentarz Flemeth też dobrze się wpasowuje.

W Sacred Asher Mori też fajnie przemienia się w pająka, Leli bardzo fajnie strzela z łuki, a Sten wręcz wyrąbiście rozpruwa smoka. W grze jednak takich widoków nie udało mi się uświadczyć, a szkoda.
A co do miecza, to zastanawiam się, czy w DA2 będzie możliwość zdobycia takiego brzeszczota. No i czy możliwości tworzenia wyglądu bohatera będą na tyle rozbudowane, żeby chociaż spróbować się zbliżyć do poziomu trailera, bo co się tyczy DA1, to próby stworzenia herosa podobnego do maina z Sacred Ashes spełzły na niczym, nawet mimo posiadania modu dodającego fryzury i tym podobne pierdoły. Wyszło na to, że skończyłem tworzenie postaci na wyrobie Geraltopodobnym z zawadiacką leninówką XD
A właśnie - zarost. Naprawdę słabo jest z nim w DA. Brak jakichkolwiek ciekawych przykładów owłosienia twarzy.

Dnia 24.09.2010 o 21:46, Siriondel napisał:

I tu jest właśnie ten ból. Cóż, ale przynajmniej na dobrą grę będzie można liczyć, tak
samo jak dobry jest trailer ;)

Ja wiem czy DA2 będzie dobry? Jedynka złą grą nie była, ale przez fakt ogłoszenia jej "duchowym następcą legendy (czyli BG)" poprzeczka podskoczyła tak wysoko, że DA na tym ucierpiało, bo nie mogło sprostać wyzwaniu.
Teraz dostajemy interaktywny film, w którym odgrywanie postaci sprowadzać się będzie do patrzenia czy przy wybieranej opcji dialogowej są gałązki, pięści, rózgi, noże czy czort wie jakie jeszcze cholerstwo.
O ile sama rozgrywka może będzie jeszcze na poziomie (chociaż zapewne pod koniec hordy przeciwników będą równie irytujące jak w pierwszej części), to Role Play naprawdę na tym ucierpi.
DA to porządna marka, która ma jednak trochę wad, a trailery zapowiadające jeszcze tylko podsycają naszą imaginacje i zwiększają nasze oczekiwania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach


Pytanie xD

Spoiler

Ej co mi y tego przyjdzie jesli w "Przebudzeniu" wynajmnę Ciemnego wilka za 50 suwerenów?
Czy mogę go zabić od razu nie tracąc pieniędzy czy jego pomoc jest potrzebna w grze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.09.2010 o 23:31, kuki288 napisał:


Pytanie xD

Spoiler

Ej co mi y tego przyjdzie jesli w "Przebudzeniu" wynajmnę Ciemnego wilka za 50 suwerenów?
Czy mogę go zabić od razu nie tracąc pieniędzy czy jego pomoc jest potrzebna w grze?


Spoiler

Znajdzie on nam lokację, w której spotykają się knujący przeciw nam szlachcice, przez co można ich usunąć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.09.2010 o 21:46, Siriondel napisał:

/ciach

A tu muszę sie wtrącić bo BW w swoich wyrenderowanych filmikach akurat pokazuje ''skille''/animacje (np. ten taki skok + uderzenie mieczem z trailera jest w grze), które są w grze, co prawda nie są tak piękne, ale są :)
A trailer owszem bardzo ładny, bardzo spodobała mi się oprawa muzyczna ładnie wkomponowana - ponoć osoby, które grały na targach są zachwycone, my śmiertelnicy musimy sobie poczekać niestety :)
Sam Hawke (male) prezentuje się bardzo dobrze, choć po zobaczeniu opcji Female (nie wiem czy to default) jestem pewien, że spróbuję gry obydwiema płciami - ale zacznę raczej od Male czyli w moim wypadku odwrotnie do ME :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 24.09.2010 o 23:50, Arry napisał:

Spoiler

Znajdzie on nam lokację, w której spotykają się knujący przeciw nam szlachcice, przez
co można ich usunąć.



A co jeśli go zabije?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 25.09.2010 o 09:06, kuki288 napisał:

A co jeśli go zabije?

Nie wiem. Przechodziłem grę tylko raz i mu zapłaciłem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.09.2010 o 16:13, kuki288 napisał:

Jak rozwiązać zagadkę z grobowca Kal '' Hirol w dzielnicy kupców?

Chodzi ci o te znaki runiczne?
Jak staniesz czy tam klikniesz na któryś z nich, to się on podświetla, następnie jak klikniesz na drugi, to te dwa znaki zmieniają się miejscami. Po prostu musisz poustawiać znaki runiczne na podłodze tak, żeby odpowiadały tym, które są na obeliskach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.09.2010 o 21:19, Krzycho napisał:

Spoiler

Mam znaleźć urnę dla Eamona, mam się śpieszyć bo umrze czy mogę robić inne zadania?


Oczywiście, że nie musisz się spieszyć. W tej grze nie ma zadań na czas. Możesz robić spokojnie zadania poboczne (i nie tylko, główne też możesz), Arl Eamon nie ucieknie ;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 25.09.2010 o 21:23, Renzov napisał:

Oczywiście, że nie musisz się spieszyć. W tej grze nie ma zadań na czas. Możesz robić
spokojnie zadania poboczne (i nie tylko, główne też możesz), Arl Eamon nie ucieknie ;).

Plaga i Arcydemon poczekają - Lyrium dla jednego z magów w Wieży i bryłkowce dla krasnoluda są ważniejsze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.09.2010 o 21:29, Arry napisał:

Plaga i Arcydemon poczekają - Lyrium dla jednego z magów w Wieży i bryłkowce dla krasnoluda
są ważniejsze :)

Racja, też miałem takie nastawienie przechodząc Dragon Age ;). Świat przedstawiony w tej grze nie wymusza na nas martwienia się o losy świata i ludzkości (które podobno są na skraju całkowitego zniszczenia). Prawie w ogóle się nie czuje tego wielkiego zagrożenia. A szkoda, mogło to być rozwiązane ciekawiej. Poza tym- to są moje odczucia (ale chyba nie tylko moje)...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować