Zaloguj się, aby obserwować  
Yahoo

Dragon Age

10699 postów w tym temacie

>I polecam moda, który zwiększa limit poziomu do 50. Działa zarówno na podstawce jak i w dodatku.
Pozostaje tylko mały problem: gdzie nabić te 50 poziomów? :)
EDIT: zwłaszcza w podstawce...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.09.2010 o 18:26, Abi_Dalzim napisał:

Pozostaje tylko mały problem: gdzie nabić te 50 poziomów? :)
EDIT: zwłaszcza w podstawce...

Jeśli zadajesz to pytanie czysto teoretycznie to nieskończoną ilość expa możesz nabić kupując u elfów korzenie (nie pamiętam nazwy ale to te z których się robi maści leczące) i oddając je w obozie do skrzyni z zaopatrzeniem dla elfów. W praktyce byłoby to oszukiwanie, poza tym co miałoby się zrobić z 25 dodatkowymi poziomami? Już na 25 poziomie powinno się mieć wykupione niemal wszystko to w czym nasza postać się chce specjalizować (wyjątkiem byłby tylko mag który teoretycznie przydałyby się wszystkie zaklęcia).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

He, he, nie wiem czy znalazłby się ktoś z takim samozaparciem aby nabijac poziomy dzięki korzeniom (a może to były grzybki?) :)

No chyba, że pojawi się mod dodający jakieś lokacje z ogromną ilością jakichś mocnych przeciwników, na których można "poćwiczyć".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.09.2010 o 18:26, Abi_Dalzim napisał:

Pozostaje tylko mały problem: gdzie nabić te 50 poziomów? :)
EDIT: zwłaszcza w podstawce...

Opisałem to w tym poście.
http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=17694&pid=9293
A oto link do moda:
http://www.dragonagenexus.com/downloads/file.php?id=930
I przeczytaj sobie ostatnią część przypiętego posta. Tę o 3 dodatkowych itemach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Może wypowie się ktoś znający się lepiej ode mnie na mechanice gry?
Mam takie pytania:

- czym różni się działanie np. czeladniczej runy paraliżu od mistrzowskiej? Szansą na paraliż czy długością paraliżu jak wejdzie?

- czy jest sens wkładania np. trzech takich run do broni czy wystarcza jedna bo szansa się nie kumuluje?

- to samo z runą pędu w dodatku. Jest sens wkładać więcej niż jedną do zbroi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.09.2010 o 09:11, Abi_Dalzim napisał:

- czym różni się działanie np. czeladniczej runy paraliżu od mistrzowskiej? Szansą na paraliż czy długością paraliżu jak wejdzie?

Szansa zawsze wynosi 5%, każdy kolejny poziom runy przedłuża działanie paraliżu o 1s (przy czym nowicjuszowska runa paraliżuje na 4s).

Dnia 14.09.2010 o 09:11, Abi_Dalzim napisał:

- czy jest sens wkładania np. trzech takich run do broni czy wystarcza jedna bo szansa się nie kumuluje?

Dołączenie więcej niżjednej ruzny paraliżu kumuluje szanse na ów paraliż.

Dnia 14.09.2010 o 09:11, Abi_Dalzim napisał:

- to samo z runą pędu w dodatku. Jest sens wkładać więcej niż jedną do zbroi?

No idea :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W instrukcji jest napisane "Liczba poziomów rozwoju postaci jest nieograniczona." a na Dragon Age Wiki, że maksymalny poziom to 25. To jak to jest?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pamiętam że jak przechodziłem grę miałem straszny problem ze złotem(w późniejszym etapie) Czy zna ktoś sposób na bezdenną ilość tego kruszcu(bo chciałoby się kupić wszystkie fajne przedmioty w sklepach a tak nie można)?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.09.2010 o 11:24, Bosper napisał:

Pamiętam że jak przechodziłem grę miałem straszny problem ze złotem(w późniejszym etapie)
Czy zna ktoś sposób na bezdenną ilość tego kruszcu(bo chciałoby się kupić wszystkie fajne
przedmioty w sklepach a tak nie można)?

Może tutaj?
http://dragonage.wikia.com/wiki/Lyrium_Potions_for_Profit

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pewnie było już to pytanie, ale mam DA:O na PS3. Kupował ktoś DLC na PSN-ie, bo w większości są z angielskimi opisami i zastanawiam się czy będą działać i czy są po polsku czy nie. Nawet Przebudzenie ma angielski opis. Swoją drogą teraz Przebudzenie można kupić na PC za 50 zł a na PS Store za 139 zł. Ehhh....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.09.2010 o 14:09, Maykowiec napisał:

Pewnie było już to pytanie, ale mam DA:O na PS3. Kupował ktoś DLC na PSN-ie, (...)

Z tego co się orientuję wszystkie DLC w wersji PL dostępne na PC są w takiej samej wersji na PS3 (czyli wszystko oprócz trzech ostatnich DLC - Golemów, Leliany i Witch Hunt). Tata ostatnio bawi się DA na konsoli i doradziłem mu pobranie Twierdzy Strażnika - po pobraniu opis DLC zmienił się na PL a i sam dodatek jest spolonizowany. Myślę więc, że analogicznie jest z resztą.


Ja natomiast mam takie pytanie do osób które posiadają DLC Golemy. Doradzi ktoś bezstresowy sposób na finałowego bosa na hardzie? Brakuje mi trzeciego aczika a co za tym idzie odblokowania ostatneigo bonusowego przedmiotu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bezstresowo to można pobrać moda odblokowującego wszystkie acziki.
Po za tym to nie wiem czy jest jakiś inny sposób niż normalne nawalanie. Ja swoim magiem i aurami rozwaliłem go bez problemu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/.../
Mam pytanie takie,dot. twojego buga...

Otóż łatwo zrobić tego aczika jak wiem Zwiadowca(Zabójcą,oj nie pamiętam.)

Spoiler

A jak z pozostałymi postaciami? Przecież ta Leliana nie ma odblokowana poziomu pułapek...
I jaki muszę mieć lvl żeby pułapki odblokowywać?


Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.09.2010 o 14:09, Maykowiec napisał:

Pewnie było już to pytanie, ale mam DA:O na PS3. Kupował ktoś DLC na PSN-ie, bo w większości
są z angielskimi opisami i zastanawiam się czy będą działać i czy są po polsku czy nie.

Tak jak napisał ChrisBgnr. Wszystkie dodatki, które są po polsku na PCcie są również zlokalizowane na konsoli. Po angielsku są: Leliana''s Song, Witch Hunt i Golems of Amgarrak. Nie pamiętam tylko jak jest z kronikami mrocznych pomiotów (darkspawn chronicles)...

Dnia 15.09.2010 o 14:09, Maykowiec napisał:

Nawet Przebudzenie ma angielski opis. Swoją drogą teraz Przebudzenie można kupić na PC
za 50 zł a na PS Store za 139 zł. Ehhh....

Po pierwsze: dodatek Przebudzenie jest w polskiej wersji językowej (opisy są po angielsku, bo całe PS Store nie jest zlokalizowane na nasz język, ale niektóre dodatki jak najbardziej).
A po drugie: Gry na konsole niestety zawsze są droższe. Kupując podstawkę Dragon Age musiałeś o tym wiedzieć, więc teraz nie masz co narzekać.
Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za info :). Właśnie sobie pobrałem Twierdzę Strażnika :).
Co do ceny gier to zdaje sobie sprawę że gry na konsole są droższe, bardziej miałem na myślę obniżki. Bo teraz mamy sytuację, że Dragon Age na PS3 kosztuje 90 zł, a dodatek do niej 139 zł. A to już lekko porąbane :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

mam takie pytanie
odblokowałem dwa przedmioty w DA: Journeys
konto to samo co w EA oraz w social.bioware.com
jednak przemioty w DA: początek się nie pojawiają.

czy to jeszcze w ogóle aktualne
(jestem świeżym graczem DA)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować