Zaloguj się, aby obserwować  
Yahoo

Dragon Age

10699 postów w tym temacie

Dnia 25.09.2010 o 17:07, Arry napisał:

> Jak rozwiązać zagadkę z grobowca Kal '' Hirol w dzielnicy kupców?
Chodzi ci o te znaki runiczne?
Jak staniesz czy tam klikniesz na któryś z nich, to się on podświetla, następnie jak
klikniesz na drugi, to te dwa znaki zmieniają się miejscami. Po prostu musisz poustawiać
znaki runiczne na podłodze tak, żeby odpowiadały tym, które są na obeliskach.


Ok, dziękuje. Już sobie sam poradziłem;)
A może jest hełm do tego seta obrońcy z Hal Kirol?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.09.2010 o 11:25, kuki288 napisał:

> > Jak rozwiązać zagadkę z grobowca Kal '' Hirol w dzielnicy kupców?
> Chodzi ci o te znaki runiczne?
> Jak staniesz czy tam klikniesz na któryś z nich, to się on podświetla, następnie
jak
> klikniesz na drugi, to te dwa znaki zmieniają się miejscami. Po prostu musisz poustawiać

> znaki runiczne na podłodze tak, żeby odpowiadały tym, które są na obeliskach.

Ok, dziękuje. Już sobie sam poradziłem;)
A może jest hełm do tego seta obrońcy z Hal Kirol?

hełm masz w skrzyni w skarbcu ( sam dół mapki)
http://dragonage.wikia.com/wiki/File:Kal%27Hirol_-_Trade_Quarter.png

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.09.2010 o 17:29, Wintesun napisał:

Cze. Jestem W Denerim. Co mam zrobić aby odblokować zaszarzałe obszary?

Te miejsca odblokują się wraz z postępem fabuły. Graj dalej, a z czasem tam trafisz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.09.2010 o 17:39, Renzov napisał:

> Cze. Jestem W Denerim. Co mam zrobić aby odblokować zaszarzałe obszary?
Te miejsca odblokują się wraz z postępem fabuły. Graj dalej, a z czasem tam trafisz.


Ja już odwiedziłem wszystkie miejsca, wieże magów, Orzammar Krasnolódków i Las Brecillian Elfów. Zostało mi tylko Denerim, zwiedziłem już pozostałe dzielnice.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.09.2010 o 17:46, Wintesun napisał:

Ja już odwiedziłem wszystkie miejsca, wieże magów, Orzammar Krasnolódków i Las Brecillian
Elfów. Zostało mi tylko Denerim, zwiedziłem już pozostałe dzielnice.

W tych miejscach odbywają się ostatnie misje w Dragon Age. Mógłbym zaspoilerować co tam jest, ale to by zepsuło zabawę.
A myślę, że byś tego nie chciał, no nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.09.2010 o 17:46, Wintesun napisał:

Ja już odwiedziłem wszystkie miejsca, wieże magów, Orzammar Krasnolódków i Las Brecillian Elfów. Zostało mi tylko Denerim, zwiedziłem już pozostałe dzielnice.

Zostało Ci jeszcze Redcliffe, częśc questa związanego z tym miejscem faktycznie jest powiązana z domem w Denerim ale znajdziesz go w Dzielnicy Handlowej do której już masz dostęp. Pozostała część miasta będzie odblokowywana w miarę postępów fabuły (jak uzyskasz już wszystkich sojuszników to musisz się zgłosić do arla Redcliffe).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie mogę pokonać matki lęgu, wie może ktoś jak t o zrobić?

Spoiler

Czy przyjąć ofertę achitekta czy iść "solo"?


JAką taktykę zastosowac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.09.2010 o 19:50, kuki288 napisał:

Nie mogę pokonać matki lęgu, wie może ktoś jak t o zrobić?

Spoiler

Czy przyjąć ofertę achitekta
czy iść "solo"?


JAką taktykę zastosowac?

Osobiście przeszedłem solo matkę lęgu, moja taktyka , ktora sie zawsze sprawdzała w ciezkich bojach, to wszyscy atakują a w obwodzie mag ktorym steruje i na maksa wspomagam i uzdrawiam wszystkich czlonkow druzyny, oczywiście dobrze trzeba zaplanowac taktyke dla kazdego czlonka w ustawieniach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.09.2010 o 19:50, kuki288 napisał:

Nie mogę pokonać matki lęgu, wie może ktoś jak t o zrobić?

Spoiler

Czy przyjąć ofertę achitekta
czy iść "solo"?


JAką taktykę zastosowac?


Ja na sam początek pole siłowe na matke, rozwalam macki i wszyscy na "grubasa" ;D Ja pojawiają się pomioty to tak samo Morigan-pole siłowe, zabijam pomioty i tak do skutku :D Morigan zajmowała się tylko polem siłowym i leczeniem. ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.09.2010 o 20:53, Kakax napisał:

Ja na sam początek pole siłowe na matke, rozwalam macki i wszyscy na "grubasa" ;D Ja
pojawiają się pomioty to tak samo Morigan-pole siłowe, zabijam pomioty i tak do skutku
:D Morigan zajmowała się tylko polem siłowym i leczeniem. ;D


Mu chodzi o

Spoiler

Matkę Lęgu z dodatku - Przebudzenie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.09.2010 o 20:58, Michlocks napisał:

> Ja na sam początek pole siłowe na matke, rozwalam macki i wszyscy na "grubasa" ;D
Ja
> pojawiają się pomioty to tak samo Morigan-pole siłowe, zabijam pomioty i tak do
skutku
> :D Morigan zajmowała się tylko polem siłowym i leczeniem. ;D

Mu chodzi o

Spoiler

Matkę Lęgu z dodatku - Przebudzenie!



Ahhh. Spoko, nie czytałem spojlera ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.09.2010 o 20:50, Bongo777 napisał:

> Nie mogę pokonać matki lęgu, wie może ktoś jak t o zrobić?

Spoiler

Czy przyjąć ofertę
achitekta
> czy iść "solo"?


> JAką taktykę zastosowac?
Osobiście przeszedłem solo matkę lęgu, moja taktyka , ktora sie zawsze sprawdzała w ciezkich
bojach, to wszyscy atakują a w obwodzie mag ktorym steruje i na maksa wspomagam i uzdrawiam
wszystkich czlonkow druzyny, oczywiście dobrze trzeba zaplanowac taktyke dla kazdego
czlonka w ustawieniach.



Ok, dzięki już sobie poradziłem. Najpierw wszyscy ma macki, potem na larwy a na koniec wszyscy na dystans w matkę. Jakoś sobie poradziłem.
Koniec jest moim zdaniem trochę rozczarowujący. Coś jeszcze powinno tam być;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.09.2010 o 20:46, Kakax napisał:

Ja mam pytanie, tak z czystej ciekawości :D Gdzie można znaleźć najlepszą broń oburęczną?

Nie mój typ broni ale najlepszy miecz tej kategorii znajdziesz chyba w wieży magów gdy po rozwiązaniu zagadki z posągami na piętrze pokonasz demona kryjącego się za drzwiami na parterze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.09.2010 o 20:46, Kakax napisał:

Ja mam pytanie, tak z czystej ciekawości :D Gdzie można znaleźć najlepszą broń oburęczną?

Nawiązując do posta nad moim, nie sądzę, by Yusaris był najlepszą bronią dwuręczną. Osobiście obstawiam miecz Starfang z Twierdzy Strażnika a z samej podstawki to chyba młot, który można kupić u Gorima w Denerim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W Przebudzeniu zostałem uwięziony przez Architekta; moi trzej towarzysze odzyskali już ekwipunek; pokonałem dwa smoki, które zsyła na nas architekt, a moja główna postać nadal nie odzyskała ekwipunku - skąd domyślnie powinienem był go zdobyć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.09.2010 o 20:10, Michlocks napisał:

W Przebudzeniu zostałem uwięziony przez Architekta; moi trzej towarzysze odzyskali już
ekwipunek; pokonałem dwa smoki, które zsyła na nas architekt, a moja główna postać nadal
nie odzyskała ekwipunku - skąd domyślnie powinienem był go zdobyć?

Ekwipunek swoj i towarzyszy odzyskuje sie tylko po pkonaniu przeciwnikow podczas fabuły gry zaraz po ucieccze, musiałes cos ominac w lochach albo nie doszedles jeszcze do tego punktu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hmm, mam pytanie, bardzo potrzebuję dobrego, długiego i rozbudowanego RPG na X360 i zastanawiam się nad Dragon Age.

Największy problem leży w tym, że o ile taki Mass Effect 2 jest jedną z moich ulubionych gier, o ile nie ulubioną, tak inne produkcje BioWare, choć szanuję je niezmiernie i doceniam cały wkład studia w rozwój gatunku, nie przyciągnęły mnie na dłużej niż kilka godzin. Baldur''s Gate 1 & 2 odepchnęły mnie błyskawicznie, Icewind Dale i Neverwinter Nights zniknęły z dysku po kilku godzinach, a zapowiadanie Dragon Age jako spadkobiercy tej pierwszej sagi i to jak wygląda na gameplay''ach budzą uzasadnione wątpliwości.
Podobał mi się jeszcze tylko KotOR 2, choć robił go Obsidian Ent., to po obejrzeniu kilku filmików z jedynki widziałem sporo podobieństw.
Po trosze jestem też znudzony settingami fantasy, więc chciałbym wiedzieć, czy jest w DA:O coś uniwersalnego, dialogi, postacie, które zaciekawią nawet kogoś nieco przejedzonego elfami i krasnoludami. :P
Inne pytanie - czy poczuję się jak w domu jeśli jestem fanem LotR''a i świata Śródziemia, czy gra jest bardzo podobna do innych toczących się w Forgotten Realms?
Kolejny problem to moja niechęć do settingu D&D. Czy DA:O jest oparty na d20 czy innym systemie?
Ostatnia sprawa to interakcje z towarzyszami, npc, opcje romansu, dialogi. Jeśli walka będzie taka jak w grach z Forgotten Realms to jestem w stanie ją znieść, jeśli elementy RPG będą wystarczająco rozbudowane i satysfakcjonujące. Czy starcia są esencją czy raczej dodatkiem do roleplay'a jak to miało miejsce w ME?

Najlepiej gdyby wypowiedział się ktoś mający podobne problemy, najlepiej grający we wszystkie produkcje BioWare, albo chociaż Mass Effect i Baldur''s Gate.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co prawda widzę po zapowiedziach, że dobrze byłoby po prostu czekać na Dragon Age 2, jako że ma być w jakiś sposób podobny do Mass Effect 2, które wręcz kocham, ale po pierwsze nie chcę tyle czekać, a po drugie nie lubię zaczynać przygody z serią od sequela.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować