Zaloguj się, aby obserwować  
Yahoo

Dragon Age

10699 postów w tym temacie

Dnia 17.09.2010 o 07:47, Bartex69 napisał:

Otóż łatwo zrobić tego aczika jak wiem Zwiadowca(Zabójcą,oj nie pamiętam.)

Spoiler

A jak z pozostałymi postaciami? Przecież ta Leliana nie ma odblokowana poziomu pułapek...
I jaki muszę mieć lvl żeby pułapki odblokowywać?


Chyba 10 lub 11. Jak masz DLC dodające nowe lokacje (Kamienny Więzień, Powrót do Ostagaru i Twierdza Strażnika), to spokojnie dobijesz do tego poziomu. Dopóki nie zaczniesz głównego wątku, to Lothering będzie ciągle dostępny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.09.2010 o 17:18, moonman napisał:

mam takie pytanie
odblokowałem dwa przedmioty w DA: Journeys
konto to samo co w EA oraz w social.bioware.com
jednak przemioty w DA: początek się nie pojawiają.

czy to jeszcze w ogóle aktualne
(jestem świeżym graczem DA)

Chyba tak. Najpierw sprawdź w elementach pobranych. Jak tam nie ma, to uruchamiaj grę aż ci się nie zacznie pobierać. Jak to nie pomoże, to w konfiguratorze w zakładce "Naprawa" kliknij na "Wyczyść bufor pobierania".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.09.2010 o 19:18, Shelazar napisał:

Jesli ktoś już wygrał dodatek Witch Hunt, to czy mógłby zaspoilować jak się kończy? ;)


Spoiler


Wiedźma zostawia ci swoje dziecko i idzie balować w jakimś innym świecie ( odkrytym przez Elfów z Arlathanu ), ostrzega przed swoją matką ( która zapewne zgłosi się po alimenty dla córki) i znika w portalu przebita mieczem ( albo nie, decyzja należy do ciebie )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 18.09.2010 o 12:01, Lone_Wolf napisał:

Spoiler


Wiedźma zostawia ci swoje dziecko i idzie balować w jakimś innym świecie ( odkrytym przez
Elfów z Arlathanu ), ostrzega przed swoją matką ( która zapewne zgłosi się po alimenty
dla córki) i znika w portalu przebita mieczem ( albo nie, decyzja należy do ciebie )


Buuuu - i tak zepsuli całą zajakwę z Morrigan...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

witam wszystkich. w jakich lokacjach odnajdę dzienniki poszukiwaczy przygód, tak aby móc ukończyć quest : "wolny". i czy w ogóle poszukiwanie tych dzienników jest warte tego miecza i rękawic, jak przeczytałem w poradniku, ponoć są niezłe. z góty dziękuje za pomoc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jest to chyba najlepszy miecz jednoręczny z podstawki.
Jeżeli chodzi o wskazówki:

Spoiler

Jeden jest w Orazamarze w knajpie, drugi po drodze do prochów Adrasty. Dalej nie pamiętam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

mam pytanie: jestem dopiero w Lothering a mam odblokowane 3 specjalizacje z mozliwoscia wyboru jednej z nich (mam 7lvl mag)

z tego co wyczytalem w przypietym poscie - nie powinienem miec dostepnej ani jednej - a mam trzy (oprocz maga krwi) - ktos wie czemu tak sie stalo?

nie wiem czy to akurat ma wplyw - ale dolaczalem dlc dzisiaj (2x da: journeys oraz 2x kody z pudelka do podstawki)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.09.2010 o 23:39, moonman napisał:

mam pytanie: jestem dopiero w Lothering a mam odblokowane 3 specjalizacje z mozliwoscia
wyboru jednej z nich (mam 7lvl mag)

z tego co wyczytalem w przypietym poscie - nie powinienem miec dostepnej ani jednej -
a mam trzy (oprocz maga krwi) - ktos wie czemu tak sie stalo?

nie wiem czy to akurat ma wplyw - ale dolaczalem dlc dzisiaj (2x da: journeys oraz 2x
kody z pudelka do podstawki)

To twoje pierwsze przejście gry? Jeśli już raz przeszedłeś to masz odblokowane specjalizacje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.09.2010 o 00:06, PanSpam napisał:

To twoje pierwsze przejście gry? Jeśli już raz przeszedłeś to masz odblokowane specjalizacje.


pierwsze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.09.2010 o 00:38, moonman napisał:

> To twoje pierwsze przejście gry? Jeśli już raz przeszedłeś to masz odblokowane specjalizacje.


pierwsze

To nie mam pojęcia dlaczego. Jeśli raz podczas poprzedniego przechodzenia gry odblokowałeś specjalizacje masz je odblokowane za każdym następnym podejściem. Jeśli to nie to, to pewnie DLC.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie związane z końcem questa głównego w Orzammar.

Spoiler

Mam pytanie związane z Głębokimi ścieżkami. Spotkalem tam opętanego syna pewnej kobiety w Orzammar. Wyruszyła na jego poszukiwania. Czy jeżeli wróce się do głębokich ścieżek tam gdzie go spotkałem nastąpi jakaś kontynuacja tegoż questa?



Edit: Wybaczcie screena, coś mi się pomyliło.

20100919180330

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach


Raczej wszystko w porządku,

Spoiler

będziesz miał pomoc krasnoludzkich siepaczy w czasie oblężenia Denerim


A co questu z kobietą, nie przypominam go sobie ale jeśli nie masz już wpisu w dzienniku to quest complete :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.09.2010 o 18:04, Wintesun napisał:

Mam pytanie związane z końcem questa głównego w Orzammar.

Spoiler

Mam pytanie związane z
Głębokimi ścieżkami. Spotkalem tam opętanego syna pewnej kobiety w Orzammar. Wyruszyła
na jego poszukiwania. Czy jeżeli wróce się do głębokich ścieżek tam gdzie go spotkałem
nastąpi jakaś kontynuacja tegoż questa?



To znaczy spotkałeś syna czy matkę, bo piszesz że "wyruszyła" na poszukiwania...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Spoiler

Z tego co pamiętam to nic dalej się już nie wydarzy choć był on przeciwny ujawnianiu jego matce że wciąż żyje i mogą być jakieś konsekwencje powiedzenia mu o tym (nie pamiętam już). W każdym razie nic interesującego się nie stanie i nie masz co wracać tylko w tym celu do Głębokich Ścieżek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.09.2010 o 13:04, Karharot napisał:

Spoiler

Z tego co pamiętam to nic dalej się już nie wydarzy choć był on przeciwny ujawnianiu
jego matce że wciąż żyje i mogą być jakieś konsekwencje powiedzenia mu o tym (nie pamiętam
już). W każdym razie nic interesującego się nie stanie i nie masz co wracać tylko w tym
celu do Głębokich Ścieżek.



Spoiler

Z tego co ja pamiętam to w zamian za dyskrecje mozna było coś od niego dostać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.09.2010 o 11:02, mufur napisał:

Spoiler

Z tego co ja pamiętam to w zamian za dyskrecje mozna było coś od niego dostać


Spoiler

Można było z nim handlować co w Głębokich Ścieżkach było prawdziwym wybawieniem ale poza tym chyba nic innego się nie zyskiwało?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

zainstalowałem grę dragon age - początek, nastę pnie chciałem zainstalować dodatek przebudzenie - na ekranie pojawiła się informacja że instalacja nie powiodła się ( próbowałem kilka razy ) co to może być ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować