Zaloguj się, aby obserwować  
Yahoo

Dragon Age

10699 postów w tym temacie

Hmm ja najpierw stworzyłem każdą postać możliwą - przeszedłem każdy prolog. I wybrałem taką opcję , która zazwyczaj jest mi najbliższa - Mag, lecz w tym wypadku wybrałem postać męską, dla możliwości "zwiazku" z Morrigan czy Leliana :D Jak nie wiesz kim grać to zrób tak jak ja, wypróbuj wszystko i jazda :D Każdy prolog jest praktycznie świetny, każdmy ma wiele do zaoferowania i każda klasa jest świetna. Jeśli grasz magiem - nie bój się szybko dostaniesz o drużyny wojowników i łotrzyków. jak wolisz grać wojownikiem - sprawa prosta, mag także dołączy do drużyny :)
Wybór tutaj to rzecz prawie kosmetyczna jeśli chodzi o klase. Najważniejsze są wasze wybory, no i umiejętności [zastraszenie, perswazja, kłamstwo] które pozwolą na więcej opcji wyboru :)

Gra jest niesamowita i wciąga jak odkurzacz :D jak zainstalowałem o 15 tak o 1:30 wyszedłem z gry :P owszem miałem jakieś półtorej godziny przerwy ale co to jest :P
A od rana dalszy ciąg przygody :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.11.2009 o 02:05, lis_23 napisał:

Oki,zarejestrowałem się,ale co dalej? - niestety,z angielskim mnie,nie najlepiej ...
;(


To sobie zmien na jezyk polski. :) Prawy dolny rog.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

teraz musisz wejsc do gry i masz opcje logowania, wpisz dane i sciagnij sobie dodatki w "dodatkowa zawartosc" czy jakos tak :) niestety nie mam gry i dokladnie Ci nie powiem, u mnie jeszcze nigdzie jej nie ma i musz eczekac do jutra (dzisiaj) :)

jak cos jeszcze masz to wal sprobuje pomoc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No,niestety - nie mogę wpisać tego kodu - najpierw wychodzi mi,że: " UWAGA! odkupie ten kod będzie używać go na stałe, upewnij się, że jesteś zalogowany na swoje konto w grze! " a jak wpisuję kod,to wyskakuje iż: " Nie można wykupić kod. " ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kody na bonusowe przedmioty działają, pomimo dziwnych komunikatów na stronie BioWare, wywołanych, jak sądzę kiepskim tłumaczeniem. Zdziwiło mnie jednak, że Obrączka Pamięci w ekwipunku nie ma żadnych właściwości a jej wartość wynosi 0. Ma ktoś podobnie? Poza tym teraz przy zamówieniu gry zamiast obrączki dostaje się jakiś pas mistrza gildii czy coś, zdaje mi się, czy to nowość jakaś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.11.2009 o 00:44, RamiroPL napisał:

Mnie na sprzęcie z podpisu gra bardzo delikatnie od czasu do czasu przycina się w cut-scenkach.
Wina win7 i małej ilości ramu. Czasy ładowania też są przyzwoite, max. w granicach 30
sek.

Gram oczywiście na max detalach, z rozdziałką 1680x1050 i aa x8.



Dzięki wielkie za odpowiedź, mam sprzęt dosyć podobny, tez E8400, gtx260, tylko ramu 4gb [win xp sp3 więc tylko 3.25 wykorzystywane], a mój monitor obsługuje max 1440/900 - więc zapewne na maxach też śmiało poleci.

Generalnie martwiłem sie o lipna optymalizację ale skoro mówisz że giera sprawuje się poprawnie to mogę śmiało ją kupić po weekendzie ^^

Dzięki za rozwianie moich obaw o stronę techniczną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Do moderatorów - ostatni raz zamieszczam tę prośbę, poprzednie 2 w tym topicu zginęły w morzu innych postów, ale jeśli i ta nie znajdzie odzewu, to dam sobie spokój.

Mam gorącą prośbę do wszystkich, którym wersja polska gry zainstalowała się bez problemu. Otóż nie wszyscy mieli to szczęście i niektórym dostały się egzemplarze z uszkodzonymi plikami. Jeśli ktoś byłby tak uprzejmy i mógł w jakikolwiek sposób podesłać mi te pliczki, byłbym zobowiązany.

Pliki znajdują się na 2 płycie w katalogu data/campaign_vo_polish/modules/single player/sudio/vo/pl-pl/vo/

Każda z 5 uszkodzonych partii składa się z dwóch plików - jeden o rozszerzeniu .fev, a drugi .fsb. Są to kolejno:

bdn120_kingerdin.*
arl150cr_drunk_1.*
cutscene_postcoronation.*
leliana.*
pre100_jory.*

Nie są to wielkie pliki, więc proszę o jakiekolwiek podesłanie mi ich - wrzucenie na jakąś stronkę typu RS lub w mailu (adres na GSie). Jeśli komuś nie chce się słać wszystkich 10 pliczków, to byłbym równie wdzięczny za podesłanie jednej pary, szczególnie zależy mi na tej z plikami o nazwie "leliana".

Powiecie może, że powinienem reklamować grę. Kupiłem ją wczoraj w Empiku, gdzie rzekomo miało być już dobre wydanie, kumpel tak samo - i bach - błąd przy instalacji z drugiej płyty. Nie mam więc po co na razie tego wymieniać, bo mogę trafić znowu na bubla, a grać się da, tylko czasami postać odezwie się po angielsku. Chciałbym jednak zapoznać się z polonizacją i móc sobie wyrobić o niej zdanie, po za tym przyjemniej mi się gra, gdy słyszę polskie głosy.

Pomożecie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

DLC w ogóle nie chce się pobrać. Kody podałem, pojawiły się w zawartości do pobrania i cały czas jest 0%. Może to wina przeciążonych serwerów BioWare, albo to że grę posiadam w wersji 1.01? Ma ktoś jakieś pomysły?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

-->Strange101

Teraz tylko pytanie czy zamieszczenie tych plików nie będzie brane za piractwo przez ekipę gram.pl jeśli dostane od kogoś odpowiedniego odpowiedź to wrzucę te pliki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie. Te patche do DA są na różnych serwisach, prawda? Proszę o podanie mi linka z oficjalną stroną na której są patche do ściągnięcia.

Edit: Już mam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hej
Też mam problem z pobraniem DLC - kody na stronie zostały przyjęte, w zakładce ''moje zarejstrowana zawartość dodatkowa'' są wszystkie te dodatki - ale w grze nijak ich nie widać :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.11.2009 o 09:05, Skie napisał:

Hej
Też mam problem z pobraniem DLC - kody na stronie zostały przyjęte, w zakładce ''moje
zarejstrowana zawartość dodatkowa'' są wszystkie te dodatki - ale w grze nijak ich nie
widać :(


Start -> Uruchom -> services.msc
Znajdź usługę Dragon Age Updater i uruchom ją ręcznie a następnie wystartuj grę. U mnie pomogło. Pomysł nie mój tylko z głównego forum BioWare - choć nie wykluczam, że sam też mógłbym na to wpaść ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 07.11.2009 o 09:28, p_p napisał:


Start -> Uruchom -> services.msc
Znajdź usługę Dragon Age Updater i uruchom ją ręcznie a następnie wystartuj grę. U mnie
pomogło.


Dzieki! Ja nigdy bym na to nie wpadl, dzieki dzieki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

BTW. Dziś pojawił mi się nawet DLC Warden''s Keep - tylko muszę jakoś zdobyć 560 punktów, bo jest płatny ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować