Zaloguj się, aby obserwować  
darsz

Warhammer: Mark of Chaos

1304 postów w tym temacie

Dnia 22.09.2006 o 00:34, Czedwik napisał:

> qrde.. dalej sie nie kapuje co to za gra:/
> to to samo co DoW tylko ze w czasach przeszlych?? czy ten sam swiat ale inna historia??

Obecnie 40K i FB to osobne światy. Kiedyś pojawiały się wzmianki i nawiązania, jakoby Stary
Świat był jedną z planet w galaktyce Warhammera 40000. Później się z tego wycofano i nie ma
między oboma uniwersami żadnych powiązań (pomimo pewnych wspólnych motywów i niektórych ras).


no wlasnie trailer widzialem i mi sie for the emperror(czyt. imperator xD) o uszy obilo;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak sobie teraz wymyśliłem, że do każdej gry Cenega mogłaby dodać medalion w kształcie znaku Chaosu. Pomysł przedstawiłem już nathanowi, może popchnie go dalej. Byłoby fajnie nosić na szyi takie coś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

w ostatnim PC Games jest solidny artykul o MoC i wstepne komentarze z wersji beta - pare informacji moze was zainteresowac :
1. rozwoj bohaterow/czempionow bedzie ala rpg czy homm czyli rozwoj do 40 lvl . masa czarow, umiejetnosci i wyposazenia.
2. Niestety w grze nie bedzie mozliwy podboj swiata na karcie strategicznej jak w medievalu :(((
zapowiedziany jest jednak dodatek z nowa/nowymi rasami wiec moze i to tez wtedy dorzuca...
3.na poczatek bedzie jednak edytor map i scenariuszy do multi
4.o wymaganiach sprzetowych na razie lepiej nie mowic zeby sie nie denerwowac :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam nadzieję, że Cenega wyda kolekcjonerską edycję. W każdym razie zawartość zapowiada się naprawdę ciekawe. Ma zawierać:
• Elaborate, large-sized special box.
• One of four limited Chaos metal symbols is contained in every box.
• The official novel by Anthony Reynolds – the background story to the game (in English)
• Flag holder included one printed banner and three to paint.
• Poster with the Warhammer: Mark of Chaos motif.
• Sticker set with artwork from the game.
• Comprehensive, all-colour manual.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ehhhhh, byla okazja pograć w MoC. Grywalna wersja byłą dostępna na Bazyliszku wczoraj i w sobotę. Ja niestety nie zagrałem. Raz - były tylko 3 komputery mocno oblegane. Dwa - ja tam pojechałem na turniej Konfrontacji i tak sienieszcżęsliwie złożyło, ze jak skończył sie pierwszy dzień turnieju to już komputerów nie było.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.10.2006 o 19:40, Maxtreme napisał:

no jak pech to pech taka okazja się jeszcze powtórzy a tak wogóle to gdzie jest ten Bazyliszek?


Był w Warszawie, w szkole podstawowej numer 92.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

CENEGA podała datę wydania Mark of Chaos. Będzie to 24 listopada:) Już się nie mogę doczekać. Szkoda, że nie CDP wydaję tę grę:/ Gry wydawane przez CENEGĘ są trochę takie... no uboższe w dodatki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.10.2006 o 19:18, MalyJas napisał:

wiecie moze kiedy bedzie Mark of Chaos? bo slyszalem ze juz bylo wiele przesuniec premiery
itd..??

Cenega zapowiedziala polska premiere na bodajze 24 listopada

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

I na razie ten termin wydaje się być ostateczny, bo amerykańska jest 15. Czyli niewielkie opóźnienie. Mam nadzieję, że wydanie Cenegi będzie na poziomie i bez bugów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.10.2006 o 20:42, Czedwik napisał:

I na razie ten termin wydaje się być ostateczny, bo amerykańska jest 15. Czyli niewielkie opóźnienie.
Mam nadzieję, że wydanie Cenegi będzie na poziomie i bez bugów.


za to wydanie to bedzie w pelni spolszczone i tego sie najbardziej obawiam - jak spaprza dialogi to gra mnostwo straci na uroku.szkoda ze nie zrobili tak jak CDP z Dawn of War

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No właśnie niestety mają tłumaczyć też głosy :/ Ciekawe tylko jakich aktorów wzięli. Mam nadzieję, że postawili na profesjonalizm, bo drętwe głosy mogą nieco popsuć klimat kampanii, która zapowiada się naprawdę ciekawie. I oby nie było tak, że trzeba będzie czekać na polskie patche.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cenega ostatnio się bardzo stara.. także jest nadzieja...
ja w każdym razie jestem dobrej myśli, mam nadzieje ze wkrótce jakies demo lub chociaz jakas open beta - z naciskiem na open ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować