Zaloguj się, aby obserwować  
darsz

Warhammer: Mark of Chaos

1304 postów w tym temacie

Pojawił się świeżutki paczyk do premierowej wersji PL Mark Of Chaos (wersja z superseller go już chyba zawiera), gdzie najprawdopodbniej poprawiono błędy wersji PL... Pytanie tylko komu się teraz będzie chciało go sprawdzać?;] Tym bardziej, że potwierdzony już w planie wydawniczym dodatek ma być samodzielny...

http://www.download.cenega.pl/download_system/?ID=1267

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

MoC nawet na moim dysku twardym już od dawna nie gości ;) Jakoś multi w tej grze wydał mi się słaby - niewielka liczba map i w dodatku za mało graczy. A tak w ogóle to czy wiadomo, czy w tym dodatku będzie można grać każdą rasą czy zrobią taki trik podobny jak w DoW? Sam się zastanawiam czy w ogóle ten dodatek kupić warto będzie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

moze ktos mi przypomniec patchowanie WoM...

polska wersja od Cenegi instaluje sie w wersji ...... ?
pamietam, ze byl patch i autopatcherem niewiele zajmowal..
a sciagnac go mozna z ......... ? to chyba nie jest ten angielski patch 300mb na stronie cenegi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

plska wersja instaluje sie w wersji 1.5
autopatcher nie dziala :D - nie wykrywa wrsji zainstalowanej i pozostaje sciagniecie patcha 300 mb od cenegi :)
nastepnie sciagasz patcha 1.72a poprawiajacego polonizacje i dziala :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.03.2008 o 21:08, morthi napisał:

plska wersja instaluje sie w wersji 1.5
autopatcher nie dziala :D - nie wykrywa wrsji zainstalowanej i pozostaje sciagniecie
patcha 300 mb od cenegi :)
nastepnie sciagasz patcha 1.72a poprawiajacego polonizacje i dziala :P


ja wlasnie pamietam, ze aktualizowalem przez autopatchera... ale z poziomu gry mi nie dzialal... uruchamialem recznie plik autopatcher.exe (czy jakos tak) - i wtedy nie ciagnal 300 mb ale doslownie kilka pliczkow... i bylo OK...

no ale sciagne sobie ten wielki patch od Cenegi... lepiej miec na dysku... wiadomo jak to z WHMoC-em jest.... jakos wszyscy go olewaja :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Za 45 zł (tyle w empiku kosztuje) to już się skusić można. Chociaż podtrzymuję tezę z jednego tekstu, jaki pisałem - ta gra zdecydowanie by lepiej wyszła, gdyby nie starano sie maksymalnie przenosić bitewniaka na ekran. może jutro kupię, jeszcze się zastanawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zamówiłem ''mark of chaos-chaos'' i wysłano mi nie tę wersję gry (tj. superseller zamiast zamówionej przeze mnie wersji z chaosem). Nie bardzo wiem co z tym zrobić . Nie miałem wcześniej takiego problemu więc nie chcę od razu bluzgać na sklepik. Tylko nie wiem czy mam składać zwykła reklamację czy może Gram załatwia to jakoś inaczej.
P.S.: Nie kryję, że ta pomyłka podniosła mi ciśnienie, ale nie chcę żeby mnie ktoś uznał za pieniacza. Dodam, że na zamówieniu nadal jak byk widnieje wersja CHAOS.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.04.2008 o 18:15, benjiro napisał:

Zamówiłem ''mark of chaos-chaos'' i wysłano mi nie tę wersję gry (tj. superseller zamiast
zamówionej przeze mnie wersji z chaosem). Nie bardzo wiem co z tym zrobić . Nie miałem
wcześniej takiego problemu więc nie chcę od razu bluzgać na sklepik. Tylko nie wiem czy
mam składać zwykła reklamację czy może Gram załatwia to jakoś inaczej.
P.S.: Nie kryję, że ta pomyłka podniosła mi ciśnienie, ale nie chcę żeby mnie ktoś uznał
za pieniacza. Dodam, że na zamówieniu nadal jak byk widnieje wersja CHAOS.

ludzie! wersja Chaos i wersja Imperium to wersje premierowej edycji gry.Wersja Topseller ma inna (brzydsza) okladke, ale dzieki temu kosztuje mniej. Jezeli zaplaciles jak za Topseller to dostales Topseller i nie wiem co mialbys reklamowac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.03.2008 o 21:18, Schary95 napisał:

MoC to strategia?
Coś jak Dawn of War?


nie Mark of Chaos wogole nie przypomina Dawn of War - WOGOLE !!!
Mark of Chaos jest w realiach fanatsy i jest to raczej turowa gra bitewna w czasie rzeczywistym...
nie masz zadnej bazy czy cos takiego tylko swoja armie i herosa z ktorym przechodzisz z bitwy do bitwy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.04.2008 o 19:19, dobrakos napisał:

P.S.: Nie kryję, że ta pomyłka podniosła mi ciśnienie, ale nie chcę żeby mnie ktoś
uznał
> za pieniacza. Dodam, że na zamówieniu nadal jak byk widnieje wersja CHAOS.

Wersja Topseller

Dnia 05.04.2008 o 19:19, dobrakos napisał:

ma inna (brzydsza) okladke, ale dzieki temu kosztuje mniej. Jezeli zaplaciles jak za
Topseller to dostales Topseller i nie wiem co mialbys reklamowac.


No, dobra. Przeczytaj mój post jeszcze raz... A potem jeszcze raz. Prawdopodobnie za którymś razem zacznie Ci świtać, że napisałem, iż zamówiłem wersję chaos - bo taka była w OFERCIE SKLEPU! (nawet na ikonce dołączonej do zamówienia jest pudełko z okładką premierową). Zanim zaczniesz wzywać ludzi na świadków sprobuj czytać ze zrozumieniem.
W ofercie sklepu była mowa o obniżeniu ceny a nie o sprzedaży nowej edycji. Ciągle piszę tu o możliwej pomyłce. Jak dotąd nie rozważam w ogóle kwestii świadomego wprowadzenia w błąd. Niemniej, dostałem nie to za co zapłaciłem... i co nie jest bez znaczenia, dostałem mniej niż w ofercie (patch''y nie liczę bo te mogę sobie ściągnąć z net-u).
A wersja premierowa ma w środku o ile sie nie mylę również album z artami (w formie książkowej) i o to całe moje wkurzenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.04.2008 o 20:56, morthi napisał:

owszem ma album - bardzo ladny :)
zadzon do bok cdp i wyjasnij sprawe - mailowo odradzam gdyz to bedzie trwalo i trwalo


Dziękuję, mniej więcej o taką rzeczową pomoc mi chodziło. Mam nadzieję, że się nie rozczaruję ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.04.2008 o 20:41, benjiro napisał:

A wersja premierowa ma w środku o ile sie nie mylę również album z artami (w formie książkowej)
i o to całe moje wkurzenie.

wydawalo mi sie, ze premierowe wydanie zostalo wyprzedane i mozna kupic jedynie edycje Topseller w obnizonej cenie, a tylko nazwy produktu i obrazka w sklepie internetowym nie zmienilil. Wyglada na to ze zle mi sie wydawalo, skoro zainkasowali od Ciebie jak za premierowke, sorry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 05.04.2008 o 23:39, dobrakos napisał:

wydawalo mi sie, ze premierowe wydanie zostalo wyprzedane i mozna kupic jedynie edycje
Topseller w obnizonej cenie, a tylko nazwy produktu i obrazka w sklepie internetowym
nie zmienilil. Wyglada na to ze zle mi sie wydawalo, skoro zainkasowali od Ciebie jak
za premierowke, sorry.


qrcze, mam wrażenie, że ktoś się na mnie zaraz wkurzy za rozwlekanie tego banalnego w sumie tematu ale skoro już wszedłeś na stronkę sklepu to zauważ, że zarówno okładka jak tytuł produktu bardzo wyraźnie wskazują, że w sprzedaży jest wersja premierowa - po obniżonej cenie. Dodatkowo fakt ten wskazuje wzmianka, że towar jest na wyczerpaniu. Trudno przypuszczać, że mogłoby chodzić o wersję ''topseller'' skoro dopiero co zarzucono nią sklepy. Też łapię, że ty to przeczytałeś inaczej (czyli inaczej zinterpretowałeś). Zdarza się. Ja potraktowałem ten zakup jako OKAZJĘ, ponieważ oferta sklepiku tak właśnie wyglądała. Jutro zamierzam tam zadzwonić i wyjaśnić sprawę. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować