Zaloguj się, aby obserwować  
darsz

Warhammer: Mark of Chaos

1304 postów w tym temacie

Że gra jest słaba to bym nie powiedział. Bradziej pasuje tu określenie ,,słabo rozbudowana" bo duzo ludzi nie wyłączając mnie marzyła o grze taktycznej w świecie fantasy a nikt nie oczekiwał ze bedzie to az swiat warhammera. Co do rozbudowania to kampania, ktora jest bardzo krotka i tryb multi to jest ŻAAAAAL. Mogliby dać jakiś tryb podbojów czy chociaz zwykłe misje??? Ja osoiście gram w nia do teraz i mi się jeszcze nie znudziła. Jak ktoś chce możemy pograc :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

znana jest juz data premiery dodatku Battle March - jak sama nazwa sugeruje nadejdzie on w marcu, 21. na pc a 22. na x360. Ciekawe czy dotrzymaja tego terminu czy bedzie tak jak z podstawka haha. Cenega nawet nie podala informacji czy wydadza dodatek :\
http://uk.gamestracker.com/warhammer-mark-of-chaos-battle-march-release-date.htm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.12.2007 o 17:21, dobrakos napisał:

znana jest juz data premiery dodatku Battle March - jak sama nazwa sugeruje nadejdzie on w
marcu, 21. na pc a 22. na x360. Ciekawe czy dotrzymaja tego terminu czy bedzie tak jak z podstawka
haha. Cenega nawet nie podala informacji czy wydadza dodatek :\
http://uk.gamestracker.com/warhammer-mark-of-chaos-battle-march-release-date.htm


Termin podobny jak przy dodatku SoulStrom co może zaszkodzić MoC. Teraz przechodzę właśnie MoC. Kiedyś Cenega sprzedawała na allegro oryginalne gry z tym ze 100% angielskie. Tak jakoś wyszło że zamówiłem wersję imperium a dostałem chaos. Z czasem przysłali mi na własny koszt box, artbook i etui w wersji imperium. Mam obie wersje :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.12.2007 o 17:31, Kerigun napisał:

Termin podobny jak przy dodatku SoulStrom co może zaszkodzić MoC. Teraz przechodzę właśnie
MoC. Kiedyś Cenega sprzedawała na allegro oryginalne gry z tym ze 100% angielskie. Tak jakoś
wyszło że zamówiłem wersję imperium a dostałem chaos. Z czasem przysłali mi na własny koszt
box, artbook i etui w wersji imperium. Mam obie wersje :D

akurat angielska wersja MoC jest mocno wskazana ze wzgledu na niekompletna polonizacje, dobrze ze tworcy gry umozliwili proste przelaczenia miedzy jezykami w grze...az strach pomyslec co Cenega zmajstruje przy dodatku :) Artbooki do podstawki byly cool, szczesciarz z ciebie, ja mam tylko wersje ciemnej strony mocy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.12.2007 o 17:35, dobrakos napisał:

akurat angielska wersja MoC jest mocno wskazana ze wzgledu na niekompletna polonizacje, dobrze
ze tworcy gry umozliwili proste przelaczenia miedzy jezykami w grze...az strach pomyslec co
Cenega zmajstruje przy dodatku :) Artbooki do podstawki byly cool, szczesciarz z ciebie, ja
mam tylko wersje ciemnej strony mocy

A wszystko za jedyne 25 zł :D Wszystko w wersji polskiej (Artbooki etui i takie tam) Tylko sama gra po angielsku. Wiadomo co nowego da nam dodatek do MoC ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.12.2007 o 17:49, Kerigun napisał:

Wiadomo co nowego da nam dodatek do MoC ??

tak, 2 nowe rasy orc & goblins oraz dark elves, do tego nowa kampania z udzialem nowych ras, nowe jednostki dla dotychczasowych ras. Ma byc podobno tez nowy tryb multi i jakies inne ulepszenia ale o konkretach nie slyszalem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie do szanownych kolegów. Mogę kupić tą gre za 45 zł. Grałem w demo , ale na starej karcie graficznej, więc wrażenia nie były za dobre.Karta jest już nowsza, więc mi tą gre pociągnie, świat Wahammera trochę mnie interesuje, więc pytanie brzmi: czy warto kupić? I jeszcze jedno, czym się różnią wydania gier, czy tylko okładkami? Szczęśliwego Nowego Roku!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.12.2007 o 16:09, Thomulus napisał:

Mam pytanie do szanownych kolegów. Mogę kupić tą gre za 45 zł. Grałem w demo , ale na starej
karcie graficznej, więc wrażenia nie były za dobre.Karta jest już nowsza, więc mi tą gre pociągnie,
świat Wahammera trochę mnie interesuje, więc pytanie brzmi: czy warto kupić? I jeszcze jedno,
czym się różnią wydania gier, czy tylko okładkami? Szczęśliwego Nowego Roku!!!

zagraj w demo jeszcze raz na nowej karcie i zdecyduj, o grze jej wadach i zaletach napisano juz multum w tym watku. Wydania roznia sie pudelkiem i artbookiem , ewentualnie tez innymi bajerami w EK, sama gra jest natomiast identyczna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 31.12.2007 o 16:32, dobrakos napisał:

zagraj w demo jeszcze raz na nowej karcie i zdecyduj, o grze jej wadach i zaletach napisano
juz multum w tym watku. Wydania roznia sie pudelkiem i artbookiem , ewentualnie tez innymi
bajerami w EK, sama gra jest natomiast identyczna.

Dzięki za info.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

jest skirmish ale wchodzisz do niego wlasnie poprzez tryb multi tyle ze zaznaczasz gre z kompuerem a nie z zywym przeciwnikiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.02.2008 o 11:25, Maciek2194 napisał:

Z kąd moge wziąsc nr seryjny bo jak tworze konto w multi to mnie prosi o nr seryjny

Z instrukcji albo z wnętrza pudełka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.02.2008 o 11:39, Maciek2194 napisał:

Ani tu nie mamm ani tu.

JAaaaasne. Choć, może, jeśli przez rok nie zauważyłeś trybu multi to może teraz czeka Cię rok poszukiwań klucza. Twój problem. I nie zadawaj więcej pytań o klucz, bo dostałeś ode mnie jedyną odpowiedź, za którą na tym forum nie dostaje się bana.

A, może być jeszcze na płycie z grą, nadrukowany.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

wiem że jest multi tylko nie wiedziałe ze jest ttam tez potyczka. Czy na pewno potrzebny jest cd-key do stworzenia konta w milti w grze prze internet??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Grałem i powiem szczerze - kiepska gra.

W ogóle się nie trzyma zasad WFB, a poza tym nie ma klimatu, i pomieszali wszystko tak, że nie wiadomo czy to rzeczywiście świat jaki znamy z figórek. Moja ocena to 3+/6.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.02.2008 o 12:01, Troxi napisał:

Grałem i powiem szczerze - kiepska gra.

W ogóle się nie trzyma zasad WFB, a poza tym nie ma klimatu, i pomieszali wszystko tak,
że nie wiadomo czy to rzeczywiście świat jaki znamy z figórek. Moja ocena to 3+/6.

mozesz powiedziec konkretnie jakich zasad sie nie trzyma i co takiego pomieszali ?
Co do klimatu to sprawa subiektywna, wg mnie wcale nie jest tak zle (jak sie wylaczy wspaniala polska wersje jezykowa).

Troxi to nie do Ciebie :
ostatnie pare postow w tym temacie (wszystie jednego uzytkownika) to piekny przyklad na to ze na zarowno piractwo jak i spamerstwo na tym forum oficjalnie kwitnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować