Zaloguj się, aby obserwować  
Robek_009

Podrywanie Forumowe

368 postów w tym temacie

Biedactwo na upiordliwe kolezaniki zawsze jest sposób =] nie ma rzeczy nie możliwych. A po za tym na poczatek postaraj sie z nią skontaktowac przez gadulca=) Porozmawiajcie na temat jej zainteresowac , a noż widelec okaze sie ze jesteś w posiadaniu płyty jej ulubionego zespołu i z radością jej ów krązek pożyczysz. A żeby jej ów pozyczyć musisz sie z nią spotkać, a przy okazji zaprosic ją na herbatke bo na dworze strasznie zimnoe =))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.12.2005 o 16:45, paskudztfoo napisał:

jeżeli on z nią nie rozmawia nie spotyka sie z nią na oczy widział ją kilka razy to w jaki sposób ona mu sie
podoba=))


Podoba i tyle. W jaki sposób, to nieco dziwne pytanie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.12.2005 o 16:45, paskudztfoo napisał:

Musiałam ta kwestie pominąc =)ALe sorry jeżeli on z nią nie rozmawia nie spotyka sie z nią na oczy widział ją kilka razy
-to w jaki sposób ona mu sie podoba=))

Zaintrygowała go i chciałby poznać ją bliżej. Co w tym dziwnego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.12.2005 o 19:44, Treant napisał:

> Musiałam ta kwestie pominąc =)ALe sorry jeżeli on z nią nie rozmawia nie spotyka sie z nią na oczy widział ją kilka
razy
> -to w jaki sposób ona mu sie podoba=))
Zaintrygowała go i chciałby poznać ją bliżej. Co w tym dziwnego?



Widocznie niektórzy mają specyficzne podejście do sprawy :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.12.2005 o 19:54, upiordliwy napisał:

Widocznie niektórzy mają specyficzne podejście do sprawy :]

Może paskudztfoo się jeszcze odezwie i napisze więcej o swoim podejściu. Bo wynika z tego, że podobać mogą się nam tylko te osoby, które już znamy... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ona może go oczarować swoim wygładem ale nie zna jej nie ma pojecia jaka ona jest naprawde =Szata nie czyni człowieka=a jeżeli by mu naprawde zależało znałazł by sposób by sie z nią skontaktować to nie jest duże miasto =P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.12.2005 o 21:41, paskudztfoo napisał:

Ona może go oczarować swoim wygładem ale nie zna jej nie ma pojecia jaka ona jest naprawde =Szata nie czyni człowieka=a
jeżeli by mu naprawde zależało znałazł by sposób by sie z nią skontaktować to nie jest duże miasto =P

Oczywiście, że jej nie zna. Ale powiedz mi kiedy można być pewnym, że poznało się innego człowieka? Zauważ również, że człowiek posiada ograniczone możliwości poznawania innych ludzi - po prostu nie jest w pewnym momencie wszystkich spamiętać, zapomina o tych, których dawno nie widział.
I w końcu wracamy do punktu wyjścia: przecież chce ją poznać, ale nie może trafić na sprzyjające okoliczności. Oczywiście może się okazać (czego mu nie życzę), że mają niedopasowane charaktery i pozostaną w koleżeńskich relacjach. Nie wiem dlaczego zakładasz, że jej wygląd już o wszystkim zdecydował.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.12.2005 o 23:57, Treant napisał:

Nie wiem dlaczego zakładasz, że jej wygląd już o wszystkim zdecydował.


Nie zna jej, nie mają wspólnych znajomych więc nie usłyszał o niej nic w rodzaju "świetna dziewczyna", nie zamienili dotąd ani słowa .... faktycznie, to nie wygląd zadecydował ... :)

Upiordliwy --> Niech biały brat przestanie udawać Indianina na łowach i krążyć dookoła celu, dziewczyna już zauważyła podchody Brata, na razie pewnie jest zaintrygowana i gotowa do negocjacjii więc niech biały brat to wykorzysta, nie czekając na sprzyjające warunki. Szansa znalezienia się z dziewczyną na środku pustyni gdzie jedynym żywym organizmem jest palma jest nieskończenie mała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.12.2005 o 09:38, Fran napisał:

Nie zna jej, nie mają wspólnych znajomych
więc nie usłyszał o niej nic w rodzaju "świetna dziewczyna", nie zamienili dotąd ani słowa .... faktycznie, to nie wygląd zadecydował ... :)

Chodziło mi o to, że czemu nikt nie przeczy wpadła mu w oko, ale to nie jest czynnik sprawiający, że jest 100% fajna. Na bieżacym etapie, póki z nią nie rozmawiał, nie spotkali się gdzieś może ją oceniać jedynie po jej wyglądzie i zachowaniu. Może gdy już poradzi sobie ze wszystkimi wątpliwościami oraz niesprzyjającymi okolicznościami i ją trochę pozna, to zechce nam tu napisać czy dziewczyna charakter też ma dla niego odpowiedni.
Moim zdaniem to nie jest tak, że "niedobory" na jednym odcinku można skompensować na innym - piękność o wnętrzu jędzy i antypiękność o sercu anioła nie mogą równać się z dość ładną dziewczyną o nieidealnym charakterze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.12.2005 o 16:45, paskudztfoo napisał:

Musiałam ta kwestie pominąc =)ALe sorry jeżeli on z nią nie rozmawia nie spotyka sie z nią na oczy widział ją kilka razy
-to w jaki sposób ona mu sie podoba=))

Normalnie. Mylisz pojęcia chyba. Nie napisał przecież, że ją kocha, tylko, że mu się spodobała a do tego nie musi jej dobrze znać.

upiordliwy, może zacznij od zwykłego "cześć" gdy następnym razem będziecie się mijać - jeśli odpowie, witaj się z nią przy każdym spotkaniu - jest szansa, że to ona wykona kolejny krok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.12.2005 o 10:36, minimysz napisał:

Normalnie. Mylisz pojęcia chyba. Nie napisał przecież, że ją kocha, tylko, że mu się spodobała a do tego nie musi jej dobrze znać.

To ja się silę na drobiazgowe tłumaczenia, a wszystko można było skwitować jednym słowem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.12.2005 o 10:12, Treant napisał:

Chodziło mi o to, że czemu nikt nie przeczy wpadła mu
w oko, ale to nie jest czynnik sprawiający, że jest 100% fajna. /.../


Ja naprawdę doskonale to rozumiem i dlatego nie pochylam się z troską nad "wielkim, nieprzemijalnym uczuciem" które dotknęło naszego kolegę, bo na razie to jedynie leciutka fascynacja a co z tego wyniknie to już od inwencji kolegi zależy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Aktualnie mi się wydaje że z 10 płec żeńska nie wychodzi, a szkoda :(
Z nowymi "wizami" powinno byc w profilu wybór płci a na stronie głownej powinno byc napisane głowne statystyki :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.12.2005 o 19:50, Modest-Vermin napisał:

Aktualnie mi się wydaje że z 10 płec żeńska nie wychodzi, a szkoda :(
Z nowymi "wizami" powinno byc w profilu wybór płci a na stronie głownej powinno byc napisane
głowne statystyki :]


Dobrze godosz!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.11.2005 o 13:52, Robek 009 napisał:

W tym temacie możecie się podrywać.


Za każdym razem kiedy czytam ten post rozpoczynający ten temat nie moge wytrzymać ze śmiechu ! Poprostu mnie rozwala...

Jak będą wizytówki to każdy wklei swoje zdjatko to siem troche popodrywamy... :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.12.2005 o 15:15, Grizzly. napisał:

Jak będą wizytówki to każdy wklei swoje zdjatko to siem troche popodrywamy... :D



Yhy, jeśli wklei swoje zdjątko...na marginesie wspomnę, że ja ze zdjęciami nie gadam. Pomijam już fakt, że z Twojego posta wynika rzecz następująca: drogie Panie porozmawiam z Wami, jak zobaczę Wasze zdjęcia. Musisz mieć wiele do powiedzenia :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować