Zaloguj się, aby obserwować  
Vidmol

Co was razi w CD-Action?

1469 postów w tym temacie

Dnia 19.10.2006 o 08:58, kowboj3 napisał:

W CDA razi mnie tylko jedno: chamskie teksty smugglera w AR. Rozumiem ze chce on zaszpanowac
przed innymi, ale dlaczego to sie dzieje kosztem innych? Przeciez wiele osob mogloby zaskarzyc
do sadu o znieslawienie. Nie zebymbyl antyfanem bo CDA uwielbiam, ale zawsze ten niesmak przed
obrazaniem innych graczy pozostaje. No ale coz. O gustach sie nie dyskutuje.

No,Smugglr robi sobie jaja z forumowiczów CDA.Ale mnie denerwuje w CDA jeszcze jedna rzecz:RECENZJE!Wogóle ten najnowszy numer nie przypadł mi do gustu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.10.2006 o 14:59, Skywalker560 napisał:

Ostatnio dobiła mnie tylko ilość reklam w nrach 8/06 i 9/06.Z 30 stron,o ile nie więcej,to
chyba przesada.Rozumiem - sezon ogórkowy,ale tym razem chyba przedobrzyli:).

już na szczęście koniec ogóra :P ale liczba reklam w CDA to już przesada ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hmm... Nie lubicie piratów. W takim razie dlaczego w jednym z numerów daliście screeny z najnowszego Virtua Fighter? Producent wyrażnie zabronił umieszczania jakichkolwiek obrazków tak jak zabronił piracenia gier.
Dlaczego Eld niewspomniał w recenzji FIFA WC o nowym systemie rzutów karnych?
Zrób mi tę cholerną łaskę i odpowiedz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Masz bardzo LOLową naturę lol. Te screeny to pogwałcenie praw producenta lol tak samo gwałcisz te prawa piracąc gry lol a recka FIFY WC to nie jest głupi argument lol
Dlaczego nie masz Ksywki LOLowiec lol

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.10.2006 o 16:36, Krystian-03 napisał:

Mnie razi to w CD-ACTION że dają kiepskie gry i to że wciąż dużo kosztuje...:/

Gry się kupuje w sklepie. CD-Action kupuje się do czytania,gry to tylko dodatek...

Ciekaw jestem jak mają niby dac lepsze gry,przy jeszcze niższej cenie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.10.2006 o 16:44, Darkstar181 napisał:

> Mnie razi to w CD-ACTION że dają kiepskie gry i to że wciąż dużo kosztuje...:/
Gry się kupuje w sklepie. CD-Action kupuje się do czytania,gry to tylko dodatek...

Ciekaw jestem jak mają niby dac lepsze gry,przy jeszcze niższej cenie?


No nie wiem ale dają czasami starocie i raczej nieciekawe.. Ja osobiście kupuję CD-Action od czasu do czasu ale czasami też ze względu na gry bo czasem pojawiają sie gry które normalnie kosztują 30 zł i opłaca się kupić to czasopismo.. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.10.2006 o 16:46, SeBenek napisał:

święta racja. i jeszcze Masa screenów co nie byłoby takie złe gdyby nie MEGARECENZJA aż 6 stron!!!!!!!

To bardzo dobrze że receznja zajmuje 6 stron.Wyobrażasz sobie jak mało tekstu byłoby,gdyby taką samą ilośc screenów zamieścili na 4 stronach,zamiast 6?
Chyba że oceniasz gry jedynie po screenach,i w dodatku nie lubisz czytac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.10.2006 o 08:58, kowboj3 napisał:

W CDA razi mnie tylko jedno: chamskie teksty smugglera w AR. Rozumiem ze chce on zaszpanowac
przed innymi, ale dlaczego to sie dzieje kosztem innych? Przeciez wiele osob mogloby zaskarzyc
do sadu o znieslawienie. Nie zebymbyl antyfanem bo CDA uwielbiam, ale zawsze ten niesmak przed
obrazaniem innych graczy pozostaje. No ale coz. O gustach sie nie dyskutuje.

A mnie w AR razi,to,że jak ktoś prosi opomoc,to on ich wyśmiewa(smuggler,a kto)!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.10.2006 o 16:56, krzysztof wytr napisał:

A mnie w AR razi,to,że jak ktoś prosi opomoc,to on ich wyśmiewa(smuggler,a kto)!

Fakt, czasem niemiluch przegina. A tak swoją drogą ciekawi mnie ile razy pada ofiarą podpicuwy... I dobrze mu tak... he he...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.10.2006 o 16:43, SeBenek napisał:

Masz bardzo LOLową naturę lol. Te screeny to pogwałcenie praw producenta lol tak samo gwałcisz
te prawa piracąc gry lol a recka FIFY WC to nie jest głupi argument lol
Dlaczego nie masz Ksywki LOLowiec lol

mam same oryginałe lol czyli CDA nie "gwałci" prawa lol a recka FIFY WC mnie nie obchodzi lol :PPPP

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

mnie czasmi denerwuje wszystko wiedzacy smugg
bezszczelnie wytyka ludziom bledy w listach ktore pisza do redakcji.
jest sarkastyczny i to bardzo ale oby nie przesadzil bo bedzie po prostu zgredzialym chamem.


co by bylojak by on sie dowiedzial ze ktos z jego bliskich zostal zmieszany z blotem za swoje poglady ??

niektore osoby sa bardziej wrazliwe od innych i takie "zmieszanie z blotem" moga sobie za bardzo wziac do serca

:((

p.s. wiem smugg ze taki jest twoj styl pisania i nabijanie sie z innych ludzi jest niezbedny (jesli pisza glupia i np. niepoprawnie jezykowo) ale czasami moglbys sie stawic na ich miejscu, nie wszystkie listy (smieszne , powazne, glupie) trza drukowac i wysmiewac je na lamach pisma :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak ktoś chce pomocy w sprawie gry, sprzętu itp.to powinien wejść na forum actionum na www.cdaction.pl i tam prosić o pomoc a nie pisać do Action Redaction. W końcu Smug tyle razy powtarza że AR to nie kącik pomocy technicznej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować