Zaloguj się, aby obserwować  
Vidmol

Co was razi w CD-Action?

1469 postów w tym temacie

Jedyne co mnie w CD-A razi to czasami znajdujący się tu i uwdzie fanboje, czasami na siłe dożucane średniaki do pełnych wersji{ale nie gierki najważniejsze przecież}, "kult" Smuglera, oraz to ze jak nazwiesz CD-A GAZETĄ to cie odrazu zbluzgają, musi być MAGAZYN.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.09.2006 o 08:24, Grzesiek24 napisał:

Musisz tak spamować?? 4 posty pod rząd!!!

W tym przypadku nie moge sie zgodzic. Po pierwsze posty to nie odnosil sie w jakis sposob do jednej rzeczy, na zasadzie - ''zapomnialem jeszcze dopisac, wiec pisze''. A po drugie - trzy nastepne posty byly... odpowiedziamy na posty innych. Jakkolwiek ja bym tak nie zrobil i moze mi sie to nie bardzo podobac, to jednak jest to akceptowalne na tym forum. To chyba tyle na ten temat :)...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.09.2006 o 01:13, s2nto napisał:

Ale cena CDA była chyba o 5 złotych wyższa, nie?

Nie :) Numer 02/2000 (wlasnie go trzymam). 196 stron, pelna wersja SHOGO (mega uber FPS, nie to co te gnioty co teraz produkuja), cena? - 15,99 zl ;) I bez tekstow ze mniej CD, ze gorsza pelna wersja, etc :P Bo wtedy plyty CD byly drozsze niz DVD jest teraz. No i jakies niecale 30 stron reklam... W CDA z Bad Day LA jakies 50? (oceniam na oko). Do tego w numerze 2/2000 nie ma reklam miedzy recenzjami... tak tak... Tam gdzie recenzje po prostu nie ma reklam. No moze z jedna-dwie sie trafia... ale tak to... NIC.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.09.2006 o 00:22, Bolczan napisał:

> Jedyny zarzut jaki mam do CDA to mala ilosc stron, wedlug mnie sa najlepszym pismem o
grach
> ale bardziej satysfakcjonowaloby mnie 200 stron i dvd 5.
No wlsanie kiedys bylo 196 stron. I nie wiem czy nie mniej reklam niz jest teraz...

zwykle nie pisze sie 4 postów pod rząd jak masz cos do powiedenia zbierz to w jednym lub dwóch postach
a co mnie drażni w CDA??
nic ba, ja lubie CDA najbardziej w polsce xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.09.2006 o 13:26, darth 16 napisał:

nic ba, ja lubie CDA najbardziej w polsce xD

nie o to mi chodziło tylko o to że to jest najlepsze w polsce czasopismo xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.09.2006 o 13:27, darth 16 napisał:

> nic ba, ja lubie CDA najbardziej w polsce xD
nie o to mi chodziło tylko o to że to jest najlepsze w polsce czasopismo xD

Zwykle nie odpowiada sie na swoje posty.

I raczej konstrukcja forum nie za bardzo pozwala na laczenie postow (jesli sie chce odpowiedziec na konkretne posty innych uzytkownikow)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.09.2006 o 13:32, Bolczan napisał:

> > nic ba, ja lubie CDA najbardziej w polsce xD
> nie o to mi chodziło tylko o to że to jest najlepsze w polsce czasopismo xD
Zwykle nie odpowiada sie na swoje posty.

I raczej konstrukcja forum nie za bardzo pozwala na laczenie postow (jesli sie chce odpowiedziec
na konkretne posty innych uzytkownikow)

dobrz sorry za odp. na swojego posta ale co do 4 postów z rzedu to lekka przesada

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.09.2006 o 13:34, darth 16 napisał:

dobrz sorry za odp. na swojego posta ale co do 4 postów z rzedu to lekka przesada


Chłopaki po co ten OffTopic? Przecie modek wpadł i powiedział jak sprawa wygląda - NIE MA TEMATU.

Bolczan, ale przeto jeszcze 6 lat temu w UniEuropejskiej nie byliśmy. Teraz ceny lecą do góry bo i IV RP musi brać diety dla posłów. Myśle, że to dość złe porównanie - jak to było w 2oo6 a jak w 2ooo. Jestem nie mal pewien, że jak zajrzysz na forum cdaction i odezwiesz sie w temacie do redaktorów CDA. To otrzymasz odpowiedź, na swoje wątpliwości... :>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jesli ceny by szly do gory to wersja z DVD nie kosztowala by taniej od wersji CD :) Zreszta... ja porownalem jak bylo KIEDYS i jak jest TERAZ. Zreszta wtedy na okladce byl tez wielki napis: NAKLAD 200.000 :) Naklad nadal kontrolowany, ale teraz w sumie nie wiem ile numerow sie drukuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.09.2006 o 22:39, Bolczan napisał:

Jesli ceny by szly do gory to wersja z DVD nie kosztowala by taniej od wersji CD :) Zreszta...
ja porownalem jak bylo KIEDYS i jak jest TERAZ. Zreszta wtedy na okladce byl tez wielki napis:
NAKLAD 200.000 :) Naklad nadal kontrolowany, ale teraz w sumie nie wiem ile numerow sie drukuje.


Przecież ceny DVDi i CD są porównywalne w sklepach. Więc co będzie droższe jedno DVDi czy 4CD?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.09.2006 o 07:16, tosz napisał:

razi mnie to że jest bardo mało gier po polsku


Dlaczego?To akurat chyba dobrze...Jak nie umiesz anglika albo słabo sobie z nim radzisz,to czas zacząć się uczyć!W życiu ci się przyda i w ogóle...gry zaczniesz bardziej doceniać...ech.Ja bym tam nie chciał tłumaczonych na siłę gier,jak to jest w KŚG,gdzie,jak nie ma polskiej wersji jakiejś gry,to oni chyba sami polonizują...(z miernym skutkiem).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.09.2006 o 07:25, Skywalker560 napisał:

> razi mnie to że jest bardo mało gier po polsku

Dlaczego?To akurat chyba dobrze...Jak nie umiesz anglika albo słabo sobie z nim radzisz,to
czas zacząć się uczyć!W życiu ci się przyda i w ogóle...gry zaczniesz bardziej doceniać...ech.Ja
bym tam nie chciał tłumaczonych na siłę gier,jak to jest w KŚG,gdzie,jak nie ma polskiej wersji
jakiejś gry,to oni chyba sami polonizują...(z miernym skutkiem).


bez komentarza - następny miłośnik angielskiego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 27.09.2006 o 07:44, tosz napisał:

bez komentarza - następny miłośnik angielskiego

Ten miłośnik angielskiego mówi prawdę.Jak nie znasz jeszcze tego języka,to lepiej żebyś zaczął się go uczyć.
Ja właśnie zacząłem jego nauke od...gier. Były po angielsku,więc sam sprawdzałem w słowniku co dane słówko oznacza,aby potem zrozumieć o co w grze biega.

Licencja na przetłumaczone gry też kosztuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

a może nauczymy się chińskiego ? bo onie teraz wszystko produkują i może nam się przydać , żyjemy w Polsce i chciałbym abym miał mozliwość kupna gry po polsku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.09.2006 o 00:42, s2nto napisał:

> Jesli ceny by szly do gory to wersja z DVD nie kosztowala by taniej od wersji CD :) Zreszta...

> ja porownalem jak bylo KIEDYS i jak jest TERAZ. Zreszta wtedy na okladce byl tez wielki
napis:
> NAKLAD 200.000 :) Naklad nadal kontrolowany, ale teraz w sumie nie wiem ile numerow sie
drukuje.
>

Przecież ceny DVDi i CD są porównywalne w sklepach. Więc co będzie droższe jedno DVDi czy 4CD?


z całom pewnością 4 cdiki byłęm w czoraj w mediamarkt i tam z promocją 1 dvd 99 gr
a 1 cd 69 gr oczywiście cd action płaci za płyty kilkukrotnie taniej ale i tak 4 cd kosztuje więcej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować