Zaloguj się, aby obserwować  
Vidmol

Co was razi w CD-Action?

1469 postów w tym temacie

Wszedlem sobie do tego tematu i co mnie razi fani i antyfani.
fani nie pozwalaja nic zlego powiedziec na temat swojej ukochanej "gazetki". Zreszta w ogole nie rozumiem jak mozna byc fanem czegokolwiek a przede wszystkim czasopisma. Raża mnie antyfani, chociaz nie wierze, zeby wszyscy byli idiotami, mam wrazenie, ze jest to starannie wybierane listy.

Irytujacy jest wszystko wiedzacy Smuggler, IMO srednio smieszny.

btw. denerwuje mnie w tym temacie, ze nikt nie moze spokojnie powiedziec co kogo razi. A przeciez jest to SUBIEKTYWNE zdanie i nikt sie tego nie powinien specjalnie czepiac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.09.2006 o 15:57, Darkstar181 napisał:

> Mnie razi w CDA to ze jest tam za duzo "na luzie" a za malo news, miejmy nadzieje ze to
naprawia
Za mało... czego!?

Chodzi ci o wiadomośći z branży? Jest ich przeciez od cholery na pierwszych stronach pisma,
w zapowiedziach... o sprzęcie też coś znajdziesz.

Jakby podsumować,to jest więcej niż cały dział "Na luzie".No ale skoro nie lubisz się śmiać...


Wiekszosc dowcipow jest na niskim poziomie..., a niektore nawet fajne, ale rzadko sie to zdarza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.09.2006 o 17:28, Szympek napisał:

Niepodoba mi sie jego styl jak kupuje cd-action to tylko dla gier

Mi sie w cd-action wszystko podoba. To najlepsze czasopismo na polskim rynku. I jest dużo do poczytania (ponad 100 stron) nie tak jak w innych czasopismach (np. Click, KŚG). Poza tym zawsze dają dobre gierki i cena dość niska:).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

a mnie razą określenia elda na temat Fify że to są szachy ...
SZACHY Są STOKROC BARDZIEJ ZAJEFAJNE NIŻ FIFAI PES RAZEM WZIĘTE!!!!
Kurde aż mnie nosi gdy czyta że fifa to wciąż szachy.
.
.
.
No jestem szachistą co chcecie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.09.2006 o 17:48, Kalkulator12 napisał:

a mnie razą określenia elda na temat Fify że to są szachy ...
SZACHY Są STOKROC BARDZIEJ ZAJEFAJNE NIŻ FIFAI PES RAZEM WZIĘTE!!!!
Kurde aż mnie nosi gdy czyta że fifa to wciąż szachy.
.
.
.
No jestem szachistą co chcecie??

Nie nic, ale eld nie jedzie po szachach, tylko daje do zrozumienia, że kopana nie powinna przypominać tej szlachetnej gry. Nie sposób się z tym nie zgodzić:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

CD-Action jest The Best. Z wszystkich czasopism o grach, najbardziej lubię właśnie CDA.
Dużo ciekawych artykułów na temat gier oraz sprzętu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.09.2006 o 17:57, Blackgoat napisał:

Nie nic, ale eld nie jedzie po szachach, tylko daje do zrozumienia, że kopana nie powinna przypominać
tej szlachetnej gry. Nie sposób się z tym nie zgodzić:P



Wiem ale troche przykro gdy prze porównaniach jest ciągle piłka kopana i szachy... lubie i jedno i drugie :P
A poza tym pismo jest pro elo fajne :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co mnie razi...? NIC! To jest super gazeta, moim zdaniem niczego jej nie brakuje! Może tylko pełnej przedpremierowej ale już gotowej wersji the Witcher i Unreala 2007! :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co mnie razi? Cena za zbędne pierdoły. Jak chce poczytać o sprzęcie, to kupie gazete o sprzęcie, jak chce przeczytać jakiś humor, to już co innego. Gierki to też nic specjalnego, chyba tylko dema się przydają, jak ktoś musi czekać miesiąc na ściągniecie. Powiem wprost: Dla mnie liczą się trzy podstawowe rzeczy w czasopiśmie o grach: Newsy, zapowiedzi, recenzje. Swoją drogą, nie jestem zwolennikiem czytania czegokolwiek w necie(i tak jestem ślepy), a do gazet jestem przyzwyczajony od małego ;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mnie tam rażą tylko błędy jakie ludzie potrafią robić pisząc listy... Ja też robie błędy, ale tam to jest masakra w niektórych listach... i jeszcze taki napisze: Nie czepiajcie się mam dysleksje ... czy dysortografie (sorki ale nie umiem tego pisac) i szpanuje... jak by było się czym chwalić...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

a mnie razi Smuggler, za bardzo miesza z dzieciaki z błotem. Ciekawe czy pomyślał jak by sie czuło jego dziecko gdyby to jego zmieszali z błotem w innym czasopiśmie.

Czasami mam ochotę zadzwonić do antyradia i opowiedzieć im o CDA, oj wtedy Wojewódzki i Figurski dali by czadu;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.09.2006 o 09:05, Grzesiek24 napisał:

a mnie razi Smuggler, za bardzo miesza z dzieciaki z błotem. Ciekawe czy pomyślał jak by sie
czuło jego dziecko gdyby to jego zmieszali z błotem w innym czasopiśmie.

Czasami mam ochotę zadzwonić do antyradia i opowiedzieć im o CDA, oj wtedy Wojewódzki i Figurski
dali by czadu;)


ale z 2 strony... jak by mi taki dzieciak pisał: Ja jestem slaby z polaka i odwal się ... to ja bym po nim pojechal jeszcze bardziej od Smugga, bo to jest NASZ język, który trzeba szanować nie każdy może być idealny, ale takie stwierdzenia takich dzieciaków mnie dobijają i takiego gówniarza to bym tylko złapał i w @$@# 4 litery kopnął tak że by pisał dyktanda na 6 ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mnie w cd-action razi tylko jedno. A właściwie, czy razi??? To, że nie moge sie dostać do AR. Ja wiem, zę z głupotom/lizostwem niektórych nie można konkurowac, dlatego sie nie gniewam. Właściwie to wole poczytać listy od antyfanów niż swoje wypociny:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 22.09.2006 o 09:08, syriusz.b napisał:

ale z 2 strony... jak by mi taki dzieciak pisał: Ja jestem slaby z polaka i odwal się ... to
ja bym po nim pojechal jeszcze bardziej od Smugga, bo to jest NASZ język, który trzeba szanować
nie każdy może być idealny, ale takie stwierdzenia takich dzieciaków mnie dobijają i takiego
gówniarza to bym tylko złapał i w @$@# 4 litery kopnął tak że by pisał dyktanda na 6 ....


Ja jakbym dostał taki list to nawet bym go w gazecie nie umieszaczał.
jeśli ktoś np. obraża i wyzywa gazete to gazeta nie musi zniżać sie do tego samego poziomu i "olać" takiego delikfenta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A co w Cdaction moze razic :D To czaspomismo jest ppo prostu genialne :] Brakuje mi moze tutaj troche solucji ale wszystko nne zrobione jest po mistrzowsku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować