Zaloguj się, aby obserwować  
Ajko

Baldur's Gate

4815 postów w tym temacie

Na początku gry przyłączyli się do mnie jakiś nekromanta i złodziej. Mówili że chcą iść do Neschen(czy jakoś tak), ale gdy jestem tam już to nie wiem gdzie ich zabrać. Tak samo z jaherią i Khalidem. Gdzie mam ich zabrać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.04.2008 o 18:26, dominikańczyk napisał:

Na początku gry przyłączyli się do mnie jakiś nekromanta i złodziej. Mówili że chcą iść
do Neschen(czy jakoś tak), ale gdy jestem tam już to nie wiem gdzie ich zabrać. Tak samo
z jaherią i Khalidem. Gdzie mam ich zabrać?

Oni chcą iść do Nashkel ;) I do kopalni. Ty również powinieneś tam iść, żeby pociągnąć fabułę dalej. Najlepiej przygotuj sobie trochę zapasów, bo na niższym levelu ta wyprawa może być trochę trudna ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Porozmawiaj z burmistrzem, nazywał się bodajże Berun Ghastkil (nie powinieneś mieć problemów ze znalezieniem go), a później idź do kopalni nashkel.l

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.04.2008 o 18:31, Karharot napisał:

Jak już jesteś w Nashkell to pogadaj z burmistrzem (stoi przed świątynią) a następnie
udaj się do Kopalni Nashkell (to osobna lokacja).


Zrobiłem to wcześniej ale co to ma wspólnego z tymi ludźmi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Są zainteresowani problemami w Kopalniach Nashkell.
Problem z niedostatkiem żelaza jest częścią głównego questa i będzie się ciągnął przez większą część gry. Po prostu podążaj za nim a wszystko się wyjaśni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.04.2008 o 19:02, Karharot napisał:

Są zainteresowani problemami w Kopalniach Nashkell.
Problem z niedostatkiem żelaza jest częścią głównego questa i będzie się ciągnął przez
większą część gry. Po prostu podążaj za nim a wszystko się wyjaśni.


Ok. Już jestem w kopalni i zabijam pieski :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nad BG3 pracuje BioWare chociaż sporo do powiedzenia ma też na pewno Wizards of the Coast - w końcu marka Forgotten Realms należy do nich, a akcja BG ma miejsce właśnie w tym świecie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Było kilka przecieków, poza tym BG to znana (a więc potencjalnie zyskowna) marka. Oczywiście to czy i kiedy gra zostanie ukończona to wciąż tajemnica. Wszystko pewnie będzie zależało od kondycji finansowej BioWare, jeśli będą mieli kasę to gra powstanie, jeśli kasy zabraknie... No cóż wiele gier zostało już skreślonych w trakcie produkcji:(
Jak na razie jest pewne że gra nie wyjdzie wcześniej niż w 2009, a jest bardzo prawdopodobne że wyjdzie później.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.04.2008 o 00:17, Karharot napisał:

Nad BG3 pracuje BioWare chociaż sporo do powiedzenia ma też na pewno Wizards of the Coast
- w końcu marka Forgotten Realms należy do nich, a akcja BG ma miejsce właśnie w tym
świecie.


Ciekawy bzdet. Bardzo, ale to bardzo ciekawy.

Gdzieś tam wyszukałem ze BG należy do Atari. Prawda to?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.04.2008 o 11:37, Erykknesz napisał:

Jak zabic neutralne postacie?Bo jeśli zaraz nie zabije Noobera, to nie wiem, co.

Hehe XD Noober cię dopadł. Zabić bardzo prosto, albo wybierasz całą drużynę i wybierasz opcję ataku (na dolnym panelu masz miecz, wybierasz go i klikasz na postaci, albo wybierasz jedną postać i klikasz na jej broń, kiedy jest w pomarańczowej obwódce możesz kliknąć na Neutralsa. ALEEE!!! Nie zabijaj Noobera, zagadaj do niego kilka-kilkanaście razy, a nie dość że da ci spokój, ale jeszcze pdki zarobisz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.04.2008 o 11:37, Erykknesz napisał:

Jak zabic neutralne postacie?Bo jeśli zaraz nie zabije Noobera, to nie wiem, co.

Proste 2xklik na aktualnie używanej broni i już masz ikonkę mieczyka, wskazujesz cel i już ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.04.2008 o 11:37, Erykknesz napisał:

Jak zabic neutralne postacie?Bo jeśli zaraz nie zabije Noobera, to nie wiem, co.Ja coś
tam słyszałem, że Interplay będzie pracował nad BG3.

interplay w tej chwili praktycznie nie istnieje (jedyny przejaw aktywności tej firmy to próba zebrania sponsorów do produkcji fallouta online), zaś samo bioware należy o ile mnie pamięć nie myli do EA (o ile to oni są właścicielami praw, bo twórca poprzedników czyli black isle przecież nie istnieje od dłuższego czasu).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Heh, dużo smaczków w tym BG.Nie zabiłem go, ale trzeba przyznac, że był niesamowicie irytujący.

www.playpc.pl - poczytajcie 2 news od góry, Interplay znowu będzie ponoc robiło gry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.04.2008 o 12:15, Erykknesz napisał:

Heh, dużo smaczków w tym BG.Nie zabiłem go, ale trzeba przyznac, że był niesamowicie
irytujący.

www.playpc.pl - poczytajcie 2 news od góry, Interplay znowu będzie ponoc robiło gry.

takiej nadziei mi narobiliście a tu dialbo na wybrzeżu mieczy a nie prawdziwy baldur... czy ktokolwiek zrobi kiedykolwiek godną kontynuację starej sterii crpg? bo betsha też kaleczy fallouta jak może

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W którym miejscu w porcie znajdują się bransolety Noralee ,bo chodzę szukam i nie mogę znaleźć.Mam jeszcze jedno pytanie gdzie jest Arkion,od którego mam zabrać amulet dla Nemphre.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować