Zaloguj się, aby obserwować  
jadam

Programy freeware godne polecenia

661 postów w tym temacie

Szukam programu, którym FRAGMENT kadru z filmu zamieniłbym na gifa. Otóż mam opening z serialu i chciałbym kwadracik w górnym prawym rogu przekonwertować na gif. Wiem, że strasznie narąbane te moje wymagania,ale orientujecie się, czy może cokolwiek takie coś umie? :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

siemka. Istnieje jakiś program dzięki któremu da się usunąć słowa z mp3 tak aby została sama melodia??? Bardzo proszę o pomoc. Bardzo jest mi to potrzebne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.10.2007 o 18:00, BuuBuu napisał:

siemka. Istnieje jakiś program dzięki któremu da się usunąć słowa z mp3 tak aby została sama
melodia??? Bardzo proszę o pomoc. Bardzo jest mi to potrzebne

Jeżeli mowa jest wmiksowana w kanał nie ma prostej możliwości. Można stosować różne filtry częstotliwościowe, ale efekt nie musi być zadowalający. Audacity dysponuje możliwościami filtrowania, jest to bardzo rozbudowany program, ale trzeba na tę czynność poświęcić sporo czasu a i efekt jak mówię może być "różny", nie ma metody naciśnij guzik i po kilku sekundach masz samą muzykę.
Bez doświadczenia powiem Tobie, że jest to niewykonalne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.09.2007 o 19:33, Sephirath napisał:

Szukam programu, którym FRAGMENT kadru z filmu zamieniłbym na gifa. Otóż mam opening z serialu
i chciałbym kwadracik w górnym prawym rogu przekonwertować na gif. Wiem, że strasznie narąbane
te moje wymagania,ale orientujecie się, czy może cokolwiek takie coś umie? :-)

A nie możesz po prostu screen shot zrobić i zapisać wybrany fragment jako GIF?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.10.2007 o 18:00, BuuBuu napisał:

siemka. Istnieje jakiś program dzięki któremu da się usunąć słowa z mp3 tak aby została sama
melodia??? Bardzo proszę o pomoc. Bardzo jest mi to potrzebne


Tutaj masz darmową wtyczkę do Winampa usuwającą słowa z piosenki;)
http://www.analogx.com/contents/download/audio/vremover.htm


Filtrowanie polega głównie na tym, że program usuwa wszystko to, co jest wspólne dla lewego i prawego kanału - czyli wokal - ścieżka dźwiękowa jest zwykle różna na obu głośnikach więc pozostaje... z resztą spróbuj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nagrywanie.

Znacie jakiś dobry program freewerowy do nagrywania danych, ogólnie o funkcjonalności NERO (a właściwie wystarczy tylko ta funkcjonalność związana z nagrywaniem).

Dotychczas używałem dołączonego do nagrywarki Nero Express, ale stwierdziłem, że to już stare trochę (miałem 6 a teraz 8 jest).
Zainstalowałem trial do sprawdzenia, ale wydało mi się że dosyć długo wszystko chodzi (może nie potrzebnie wszystko instalowałem). No ale nie będzie mi się chciało tego kupować, gdy muszę raz na miesiąc coś nagrać, czy kopie zrobić. Szukałem programiki darmowe, ale zwykle każdy jest do czegoś innego, jakoś trudno znaleźć freeware który miałby wszystko co związane z nagrywaniem. Dlatego też pytam, może ktoś coś używa co się nada.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.09.2007 o 11:30, Bartkula napisał:

Mam pytanko: Jak sie nazywa taki programik na xp, który blokuje te wkurzające chmurki co wyskakują
przy zegarze, a takze ze windows nie chce wysylac raportu o błędach?


Napisz do mnie na GG to Ci przesle programik "smart xp", ktory blokuje tego rodzaju chmurki, strzalki do skrutow itd.
Ponizej jest przyklad co zaznaczyc....programiku nie trzeba instalowac, zmiany sa tylko w bibliotekach systemu i uskuteczniaja sie po restarcie systemu.

Raport o bledach znajdziesz: prawa strona myszki klikasz na moj komputer i wchodzisz do "zarzadzaj", nastepnie wybierasz "uslugi i aplikacje", dalej wybierasz "uslug"i i odnajdujesz pozycje "usluga raportowania bledow", klikasz na nia dwa razy a nastepnie na "typ uruchomienia", zaznaczasz jako "wylaczony". Dalej ponizej jest zakladka "zatrzymaj", klikasz na nia i dajesz "zastosuj" i po klopocie.

GG 8964095

20071013225148

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.10.2007 o 22:39, Feniks napisał:

...

CDBurnerXP Pro. Wbrew nazwie, nagrywa również płyty DVD, w tym wielosesyjne, czego np. dołączony do mojej nagrywarki Nero Express 6 nie potrafi (rotfl).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy moglibyście polecić mi jakiś darmowy i legalny program do podwyższenia głosu w MP3 bez utracie na jakości?
Wiem, że istnieje taki program jak Nero Wave Editor, jednak nie mogę znaleźć jego trialowej wersji. Czy ktoś mógłby mi pomóc?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Potrzebuję program, którym można obciąć, połączyć lub wyciszyć pliki muzyczne. O te wyciszenie mi chodzi np. żeby obciętą piosenkę koniec można było tak ładnie wyciszyć. Poproszę taką nazwę programy, i z góry dzięki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.10.2007 o 20:11, Jackal-pl napisał:

Potrzebuję program, którym można obciąć, połączyć lub wyciszyć pliki muzyczne. O te wyciszenie
mi chodzi np. żeby obciętą piosenkę koniec można było tak ładnie wyciszyć. Poproszę taką nazwę
programy, i z góry dzięki


Niezastąpiony tu jest audacity do pobrania m.in. z dobreprogramy.pl
Program potrafi ciąć, łączyć, wyciszać i wiele więcej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.10.2007 o 14:24, xbit71 napisał:

Czy moglibyście polecić mi jakiś darmowy i legalny program do podwyższenia głosu w MP3 bez
utracie na jakości?
Wiem, że istnieje taki program jak Nero Wave Editor, jednak nie mogę znaleźć jego trialowej
wersji. Czy ktoś mógłby mi pomóc?

Audacity jest dobre na wszystko z dźwiękiem (prawie), jak już pogłośnisz to potem zamiast zapisywać (bo w MP3 nie można zapisać), EXPORTUJESZ do MP3 (trzeba tylko jeszcze ściągnąć bibliotekę LAME (wszystko na stronie Audacity wyjaśnione) i w ustawieniach Audacity podać ścieżkę do rozpakowanej biblioteki LAME (plik .DLL).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.10.2007 o 17:45, Forgotten napisał:

W jaki sposób zmienić skórkę w winmap;P? Męczę się już trochę, ale jak na razie żadnych rezultatów...


W lewym, górnym rogu Winamp''a masz taką jakby klepsydrę w \ takiej pozycji ;)


Klikasz na nią, wybierasz Skins a następnie któryś z dostępnych skórek :) Opisałem tu działania do Winamp''a 5.21 ;) Jeśli masz taką wersję po angielsku, to powinno działać :) Pozdro

20071025190310

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dobrze, że nie można już wrzucać LOL-owych linków z forum do Kwasów ;] Bo coś czuję, że się ośmieszę.
Czy istnieje jakiś darmowy program, który podwyższyłby głośność pliku mp3? Bo chcę sobie parę piosenek na telefon wrzucić, ale nieco cicho on gra ;]
Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować