Zaloguj się, aby obserwować  
Evil_Khan

Promocje Okazje Wyprzedaże - w MM , EMPIKACH itp.

14387 postów w tym temacie

Dnia 23.09.2010 o 01:35, PinKee napisał:

No nareszcie promocja na HttT! Dzięki wielkie miszczu za wskazanie tego faktu szerszej
publice ^_^


Miszczu - to brzmi dumnie ;) You welcome ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ta, ale napisałem źle - za 10 euro jest pakiet dwóch wersji HD oraz dwóch oryginalnych Samów. Za 7,5 euro - około 30 zł - mamy same Serious Samy HD. Ja tam wolałbym 10 zł mniej zapłacić, bo wolę cyfrowe wersje, a wersje HD Samów i tak wymagają aktywacji na Steamie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak ktoś mieszka w Gdańsku, albo okolicach to na otwarcie MM w Matarni są niezłe promocje na gry, muzykę i filmy.
Np. gry z EA classic i Wiedźmin za 2 dyszki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.09.2010 o 21:06, filip29 napisał:

Jak ktoś mieszka w Gdańsku, albo okolicach to na otwarcie MM w Matarni są niezłe promocje
na gry, muzykę i filmy.


A kiedy to otworzyli/otwierają?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Aaa, to zmienia postać rzeczy :). A tak przy okazji, dzięki za info, przypadkowo pomogłeś mi podjąć decyzję o niekupowaniu SS HD :). Ze Steamem i innymi systemami tego typu jest mi bardzo nie po drodze :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hm ... ja mam sporo gier z Premium Games i powiem tak - po pierwsze imo prezentują się one bardzo ładnie czy to same pudełka czy razem z tymi kartonowymi obwolutami. Dodatki są jakie są - jakiegoś wielkiego szału nie robią ale jak ktoś lubi mieć płytkę z patchami / artworkami / tapetami / wideo z produkcji to powinien być zadowolony. W wersji Premium Games z najnowszym Stalkerem dostałem okolicznościowe pocztówki a wydanie King''s Bounty jest uberwypaśne jak na reedycję. Niestety nie wiem co zawiera wydanie AC ale obstawiam że patche + tapety, artworki i takie tam. A co do Ubisoft Exclusvie to mam tylko jedną grę z tej serii - Far Cry''a II i ... hm ... jest to wersja premierowa ze składaną mapką - kartonik jest co prawda paskudny ale przecież można go wywalić. Zresztą najlepiej jest przejechać się do sklepu i zobaczyć na pudełko co oferuje dane wydanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>ki a wydanie King''s Bounty jest uberwypaśne jak na reedycję.

Z King''s Bounty jest o tyle ciekawa historia, że w Premium Games tak naprawdę ukazała się ta gra w edycji premierowej. Wygląda na to że Legenda nie sprzedała się tak dobrze jak przewidział to dystrybutor po czym zdecydowano się przepakować niesprzedane egzemplarze podmieniając tylko tą tekturową obwolutę. Szkoda tylko że później już podobne praktyki nie miały już miejsca.

BoloMaster --->

Dnia 24.09.2010 o 21:00, Tyler_D napisał:

Wydanie ubi exlusive jest bardzo ubogie, poza płytą nic w pudełku nie znajdziesz.


Nie do końca masz tutaj rację, bowiem w niektórych przypadkach mamy tam do czynienia z edycjami premierowymi przyozdobionymi tym kiczowatym kartonikiem. Tak jest na pewno z FarCryem 2 i Tom Clancy''s H.A.W.X.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować