AN0WN1M

Guild Wars 2 - Temat Ogólny

7250 postów w tym temacie

Dnia 02.09.2012 o 13:16, SiDi napisał:

Istnieje jakaś możliwość ściągnięcia gry wcześniej, przed rejestracją https://register.guildwars2.com/
?
Czy muszę najpierw zakupić klucz i wtedy dopiero będę w stanie włączyć dowloader?


Już z kilka miechów temu można było ściągać. Ale przygotuj się na patchowanie :)
http://cloudfront.guildwars2.com/client/Gw2.exe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.09.2012 o 13:28, IlMOD napisał:

cinus, masz może możliwość zedytowania posta wprowadzającego, żeby był ten lik i gw2
wiki? To zaoszczędzi duzo pisania.


Niet, z tym trzeba do modków.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Akurat mieszkam w Finlandii teraz, więc Internet jest tutaj ultra szybki :D W godzinę powinno się ściągnąć, a potem można próbować kupować i grać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.09.2012 o 13:43, SiDi napisał:

Akurat mieszkam w Finlandii teraz, więc Internet jest tutaj ultra szybki :D


Net może masz ultraszybki, ale serwery ANety nie wyrabiają ostatnio ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.09.2012 o 13:48, IlMOD napisał:

> Akurat mieszkam w Finlandii teraz, więc Internet jest tutaj ultra szybki :D

Net może masz ultraszybki, ale serwery ANety nie wyrabiają ostatnio ;p


Mimo wszystko sporo się ściągnęło przez te kilka minut

20120902135151

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.09.2012 o 13:51, SiDi napisał:

> > Akurat mieszkam w Finlandii teraz, więc Internet jest tutaj ultra szybki :D

>
> Net może masz ultraszybki, ale serwery ANety nie wyrabiają ostatnio ;p

Mimo wszystko sporo się ściągnęło przez te kilka minut


WOW, tylko pozazdrościć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Którą profesje polecicie?
Zależy mi na tym, żeby mi za szybko nie padała i radziła sobie solo pve. Np. ja sam na wielu innych przeciwników pve. Grałem elementalistą, ale on mi nie podpasował. Zdecydowanie za szybko pada.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.09.2012 o 14:07, Shelazar napisał:

Jest jakaś arena w tej grze czy tylko wojny światów?


http://wiki.guildwars2.com/wiki/Spvp
Jest SPvP, ale ciężko to porównać do poziomu aren z WoWa.

@1096
Jak się umie, to nie pada się nikim. ;p
Ale jak chcesz easy mode, to możesz sobie pograć warriorem, guardianem, albo rangerem, albo necro.
Inne klasy mają trochę gorszy survival, ale i tak dają radę w PvE.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.09.2012 o 11:43, zerohunter napisał:

Takie pytanie, to tutaj nie ma głównego miasta w którym wszyscy handlują jak w np. Airrivals
czy Wowie, tylko każdy byle gdzie?

Lion''s Arch jest lansowane przez twórców na takowe miasto.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

moze wyjde na newbie ale co tam. Nie uwazacie ze dungeony sa za trudne? dzisiaj dopiero pierwszy raz bylem w ac i po 2 godzinach skonczylo sie na niczym....a sama rozgrywka polegala na wpadaniu na grupke mobow ubijaniu 1 lub 2 i odradzaniu dobieganiu 2 res i tak w kolko....troche bezsensu. ja rozumiem ze trudno ma byc ale ze az tak? czy poziom trudnosci skaluje sie wraz z levelem graczy? bo druzynie byl 46lvl war 43ele ja ranger mialem 30lvl i lotrzyk i chyba ktos jeszcze no w kazdym razie low levelem bylem ja...w czym lezal problem:)?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.09.2012 o 14:54, RadeXMaster napisał:

moze wyjde na newbie ale co tam.

Ciężko nie wyjść gdy gra ma tydzień - na chwilę obecną raczej nie ma co tego zaznaczać ani się martwić. :D

Dnia 02.09.2012 o 14:54, RadeXMaster napisał:

Nie uwazacie ze dungeony sa za trudne? /ciach/

Początki bywają wkurzające, zdecydowanie. AC w story mode zajęło nam ponad dwe godziny (2x Thief, Warrior, Guardian, Ele, przy czym Ele był poniżej 30), chociaż setup tu nie ma tak dużo do rzeczy (czyt. przejść się powinno dać zawsze). Skalowanie raczej nie powinno mieć miejsca - wystarcza, że lvl ściąga w dół do 30. ;)
W czym leżał problem? Ciężko powiedzieć, nie byłem z Wami, nie widziałem. Jak ktoś pada, to trzeba się starać mu pomóc, umiejetności wsparcia bardzo się przydają, tak samo posiadanie różnych broni. No i skille można zmienić w przerwie, wiec jeśli coś idzie nie tak, to spojrzeć na swój zestaw i pokombinować, może coś można zmienić. Przeciwnicy też mają swoje opisy, dodge nie jest w grze przez przypadek i tak dalej.
Jak dla mnie to wszystko jest w rękach gracza, gra raczej sztucznych ograniczeń typu ''musisz mieć w teamie klasy X i Y, przy czym X musi mieć skill Z blablabla''.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Aw jeszcze jedno pytanie, o wszystko wiedzący... gram nekrusem i na początku miałem taki odjazdowy painting demona na twarz... ale niechcący go sprzedałem. Da się to jakoś odzyskać ew. będą później jeszcze jakieś malunki? Bo na razie dostaję same maski jak dla mesmera albo czapki futrzane... ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze nie widziałem żadnej maski przypominającej ten malunek nekromanty. Do tej pory trafiłem chyba tylko na jeden hełm, którego nie ukrywałem, można go kupić za karmę w Ganderran Fields. Cały set jaki można tam dostać, moim zdaniem prezentuje się znakomicie. Screen robiony na minimalnych detalach, więc na wyższych wygląda pewnie o wiele lepiej.

20120902155704

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zróbcie dungeona w Queensdale. Jest w miarę prosty, oprócz samego początku, gdy do ubicia jest strasznie wytrzymały i silny golem. Jeżeli jego pokonacie w miarę bezproblemowo, to dalej już pójdzie szybko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.09.2012 o 16:00, Shelazar napisał:

Heh mam ten hełm, też mi się podoba ale wolę malunek - widać włosy! ;D


Niestety, z maskami, które udało mi się znaleźć mam ten sam problem. Wszystkie wyglądają jak dla mesmera, przez co nasz władca śmierci wygląda jakby wyrwał się z cyrku, a nie cmentarza :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.09.2012 o 14:54, RadeXMaster napisał:

moze wyjde na newbie ale co tam. Nie uwazacie ze dungeony sa za trudne?

Zrobilam tylko jeden dungeon (ten na 30lvlu) i choc bylo ciezko (padalismy czesto, tylko ostatni boss byl bezproblemowy). Mysle, ze brakowalo nam zgrania (zlepka ludzi z nikad), a przedewszystkim taktyki. Wszystko bylo robione na "rambo", a do tego jeden z graczy poszedl afk po 10 minutach wiec calosc robilismy w czworke. Nawet w wowie rambowanie po wyjsciu nowego contentu konczylo sie czesto wipe.

Gram necro jako minon master i gra sie swietnie:).

&1096
Polecam nekromante. Majac miniony bardzo latwo sie gra, a do tego uzywajac staff stawia sie pulapki na ziemi tak, ze mozna walke zaplanowac jeszcze zanim zaatakuje sie przeciwnika. Tez probowalam grac magiem (w becie) i po 5 lvlach uznalam, ze mag to siwetny dmg, ale do walki w grupie, a nie do zabawy samemu. Moj chlopak ma 80lvl maga i biadoli, ze latwo pada, ze brakuje mu troche cc. Polecilabym jescze rangera (mam alta na dopiero 10lvlu wiec nie wiem za wiele) bo wydaje sie latwy do opanowania i do tego ma peta;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak udaje Ci się opanować te miniony? Na początku próbowałem chodzić z czterema, ale niezbyt ciekawie to wyglądało. Podczas walki często stały, atakowały wrogów kilka metrów dalej, którzy do tej pory nie brali udziału w walce itd. Do chęć spokojnego przejścia z punktu A do punktu B, mając przy sobie taką małą armię jest niemożliwa, za każdym razem zgarną ze sobą kilku wrogów. Teraz korzystam z ich pomocy tylko pod wodą, bo tam niestety studnie nie działają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się