Zaloguj się, aby obserwować  
PirO_17

Enemy Territory

994 postów w tym temacie

W Helmowy Jar grałem na 216.151.106.180:27960 - Save XP ;]
Genialna mapa, jak ktoś zna realia LotR to mu się podwójnie spodoba. Zaczyna się podobnie do lądowania w Normandii. Jest nawet ta akcja z dwoma ładunkami wybuchowymi żeby wysadzić kanał i mur. No i trzeba czołgiem przez główną brame przejechać. W sali tronowej jest wejście do wielkich jaskiń. Mapa świetna dla medyków i snajperów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam mały dylemat...gram w ET od 2 miesięcy i przyjechałem do kuzyna i chciałem sobie trochę pograć. Lecz gdy włączam grę nie pojawiają się serwery, a jak za pierwszym razem włączyłem (3 tygodnie temu) to były...więc nie mam pojęcia o co może chodzić ;/ pomóżcie proszę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przedewszystkim sprawdź filtry, może masz ustawione wyszukiwanie serwerów po LANie? Mi też serwery czasami nie chcą się wyświetlać. Wyłączenie i włączenie gry nie pomogło?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.12.2007 o 20:15, Baluk25 napisał:

Mam mały dylemat...gram w ET od 2 miesięcy i przyjechałem do kuzyna i chciałem sobie trochę
pograć. Lecz gdy włączam grę nie pojawiają się serwery, a jak za pierwszym razem włączyłem
(3 tygodnie temu) to były...więc nie mam pojęcia o co może chodzić ;/ pomóżcie proszę :)


a włączyłeś neta ?? ;p spróbuj użyć ASE albo x-fire.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.12.2007 o 20:15, Baluk25 napisał:

Mam mały dylemat...gram w ET od 2 miesięcy i przyjechałem do kuzyna i chciałem sobie trochę
pograć. Lecz gdy włączam grę nie pojawiają się serwery, a jak za pierwszym razem włączyłem
(3 tygodnie temu) to były...więc nie mam pojęcia o co może chodzić ;/ pomóżcie proszę :)

Z tego co wiem wyszukiwarka w ET jest niedopracowana. Nie mam pojęcia jaka jest przyczyna Twojego problemu, sam jednak pamiętam, że miałem z nią problemy. Skoro grasz już 2 miesiące, na pewno masz swoje ulubione serwery, gdzie ustawienia są dla Ciebie optymalne. Polecam Ci wejść na splatterladder.com i tam znaleźć jakiś, są one dokładnie opisane.
PS: Sam gram na holenderskich, mam je w podpisie. Zabawa na nich jest przednia, nie ma żadnych problemów z cheaterami, lamami, teamkillerami, można na nich spotkać prawdziwych pr0 ;p . Na tym pierwszym jest wyższy poziom, dlatego tam aktualnie gram. Tak się zastanawiam dlaczego, ale na każdym polskim servie, na którym grałem było pełno n00bów :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam!!!
Clan CoN poszukuje graczy ze skillem low+!!!

Wymagania:
- Obowiązkowość i punktualność
- Kultura osobista
- Dobrą znajomość map
- Skill low+
- Chęć do współpracy w grupie
- Wiek 15+
- Znajomość pojęć dotyczących gry
- Musisz umieć grać różnymi klasami

Oferujemy:
- Miła atmosferę podczas gry
- Dużo zabawy
- Serwer(niedługo będzie)


::ET::

Kontakt:
gg: 4564207
e-m@il: fallendeamon@wp.pl
X-fire: Gothyr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Niech ktoś mi pomoże, mam jakiś dziwny błąd z ET ściągnąłem już dwie instalki i za każdym razem jest błąd !!!! daje screena

20080111183018

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zastanawiam sie czemu tak temat zdechł:(
ET jest takie świetnie:)
Można by sie co jakiś czas umówić na partyjkę, co w y na to panowie?:D i Panie?:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.01.2008 o 21:04, Khazi napisał:

Zastanawiam sie czemu tak temat zdechł:(
ET jest takie świetnie:)
Można by sie co jakiś czas umówić na partyjkę, co w y na to panowie?:D i Panie?:D


Zapraszam na wysokiego poziomu serwer : et.hirntot.org pod ET PRO. Wysoki poziom gry, czasami pojawiam się tam pod nickem Jungle Boy lub mój kumpel pod nickem C1RCA, niestety teraz złamał rękę, to szybko go nie spotkasz. Ale zapraszam na serwer, fajny cykl 6 map, jest też cykl z mapami samo-róbkami, trick jumpy i wiele innych, ale ja sam osobićie gram na 6 map =) Jeszcze raz IP: et.hirntot.org pod ET PRO mode. Wszystko, co potrzebne powinieneś ściągnąć ze strony www.hirntot.org

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hej a jest możliwość zapisania ustawień grafiki? Je mam ochoty co chwila zmieniać rozdzielczości...:/ Może jakaś edycja plików czy co? Proszę o pomoc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.01.2008 o 21:04, Khazi napisał:

Zastanawiam sie czemu tak temat zdechł:(
ET jest takie świetnie:)
Można by sie co jakiś czas umówić na partyjkę, co w y na to panowie?:D i Panie?:D


Jestem za tylko podajcie serwer :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

[kopiuj&wklej]
Hej a jest możliwość zapisania ustawień grafiki? Je mam ochoty co chwila zmieniać rozdzielczości...:/ Może jakaś edycja plików czy co? Proszę o pomoc :)
[/kopiuj&wklej]

Sorki, ale odświeżam temat aby zwrócić uwagę na moje pytanko :( Bo naprawdę mnie to denerwuje.... Jest możliwość ustawienia jakiejś domyślnej rozdzielczości?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.01.2008 o 20:43, Piciambeer napisał:

[kopiuj&wklej]
Hej a jest możliwość zapisania ustawień grafiki? Je mam ochoty co chwila zmieniać rozdzielczości...:/
Może jakaś edycja plików czy co? Proszę o pomoc :)
[/kopiuj&wklej]

Sorki, ale odświeżam temat aby zwrócić uwagę na moje pytanko :( Bo naprawdę mnie to denerwuje....
Jest możliwość ustawienia jakiejś domyślnej rozdzielczości?

W opcjach jeśli ustawisz jakąś rozdzielczość jest ona zapisywana. Rekomendowana w ET to 800x600.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.01.2008 o 19:20, Mitriandir15 napisał:

W opcjach jeśli ustawisz jakąś rozdzielczość jest ona zapisywana.

No właśnie nie jest >.<

Dnia 31.01.2008 o 19:20, Mitriandir15 napisał:

Rekomendowana w ET
to 800x600.

I to mi nie jest na rękę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Potrzebuje POMOCY!!!!
Jak się podłączam pod serwer to wyskakuje mi "PunkBuster must be enable before joining this serwer. PukBuster can be enable/disable on the play online (server browser) screen. Visit www.evenbalance.com for PunkBuster support.
A i mam Win. XP z serwis pakiem 2.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A od kiedy tak Ci sie dzieje? A raczej kiedy instalowałeś ET? Bo jakieś kilka miesięcy temu była aktualizacja PB i każdy kto chciał dalej grac w ET musiał ściągnac kilka plików PB. (W tym ja =]). Jak nie to wywalało, swoją drogą fajnie toto wyglądało na serwie 26graczy a tu co chwile ktoś wypada xP

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.02.2008 o 15:26, Blackbeard napisał:

A od kiedy tak Ci sie dzieje? A raczej kiedy instalowałeś ET? Bo jakieś kilka miesięcy
temu była aktualizacja PB i każdy kto chciał dalej grac w ET musiał ściągnac kilka plików
PB. (W tym ja =]). Jak nie to wywalało, swoją drogą fajnie toto wyglądało na serwie 26graczy
a tu co chwile ktoś wypada xP

A możesz dać mi linka do tego\tej patcha\aktualizacji?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam problem z ET. Mam wersję 2.60, mam etpro (najnowsze, chyba 3.2.6), i gdy wchodzę na jakiś serwer (nieważne czy na etmain czy etpro), tzn. gdy już ściągnąłem wszystkie piki itd. wywala mi komunikat, że program et.exe wykonał nieprawidłową operację i będzie zamknięty. Ktoś wie, o co może chodzić? Wczoraj zainstalowałem ET i wszystko było ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.03.2008 o 14:18, Assasin93 napisał:

Mam problem z ET. Mam wersję 2.60, mam etpro (najnowsze, chyba 3.2.6), i gdy wchodzę
na jakiś serwer (nieważne czy na etmain czy etpro), tzn. gdy już ściągnąłem wszystkie
piki itd. wywala mi komunikat, że program et.exe wykonał nieprawidłową operację i będzie
zamknięty. Ktoś wie, o co może chodzić? Wczoraj zainstalowałem ET i wszystko było ok.

Sprawdziłbym się antywirusowo - dość typowe objawy dla takiego paskudztwa, z którym ja się wciąż zmagam i nazywa sie Gaelicum, jak już raz się to zlapie to już nigdy się nie odczepi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować