Zaloguj się, aby obserwować  
Murith

Szukam gry podobnej do...

2510 postów w tym temacie

Nie jestem zbyt dobry w temacie gier FPS ale może Operation Flashpoint? Gra przedstawia fikcyjny konflikt z 1985 roku i jest dość realistyczna (choć nie najmłodsza).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.01.2009 o 00:29, Karharot napisał:

Nie jestem zbyt dobry w temacie gier FPS ale może Operation Flashpoint? Gra przedstawia
fikcyjny konflikt z 1985 roku i jest dość realistyczna (choć nie najmłodsza).


Z lekka za stara.. 2001 rok. W 2009 wyjdzie druga część.
A może być nawet coś z future byle nie do przesady (nie jak Quake, Unreal).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.01.2009 o 00:24, Vaxinar napisał:

Ogólnie do znawców FPSów - co mi polecacie? Fabuła dla mnie odgrywa duże znaczenie. Co
polecacie?
Sprzęt na GSie jest jakby coś.

Z realiów II Wojny Światowej to mogę polecić Brothers in Arms (wcześniejsze części, bo w nową nie grałem aczkolwiek nie sądzę by była dużo gorsza). Jest to typowy FPS taktyczny, mi się bardzo przyjemnie grało. Z tej samej tematyki to może jeszcze Commandos Strike Force, jednak tam z realnością jest różnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Uhm ... cykl Medal of Honor - jeśli nie grałeś, obydwa Stalkery, Half-Life''y, ewentualnie Soldier of Fortune ( I i II ), może NOLFy ? I jak już Karharot wspomniał Operation Flashpoint.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.01.2009 o 09:02, KŁEJK napisał:

cykl Medal of Honor

Słyszałem, że gorszy od CoD? W CoD mamy klimacik wojny i nasi pomocnicy nie są tylko kukłami, jak to - podobno - jest w MoH?

Dnia 04.01.2009 o 09:02, KŁEJK napisał:

obydwa Stalkery

I to sobie spróbuje... Tam są ponoć elementy RPG? Ale mało jak rozumiem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.01.2009 o 13:40, Vaxinar napisał:

> cykl Medal of Honor
Słyszałem, że gorszy od CoD?

Słabszy na pewno pod prawie każdym względem. Ale imo jest to klasyka ( zwłaszcza MoH:AA ) więc ja bym grał. Choć trzeba uczciwie przyznać że gra nie jest taka dobra jak CoD. MoH głownie odrzucał tym że byliśmy jednoosobową armią USA ... :/.
>W CoD mamy klimacik wojny i nasi pomocnicy nie są tylko

Dnia 04.01.2009 o 13:40, Vaxinar napisał:

kukłami, jak to - podobno - jest w MoH?

Klimat jest, sporo bugów też. Nie można się czołgać. Boty są tylko botami, w dodatku cholernie oskryptowanymi.

Dnia 04.01.2009 o 13:40, Vaxinar napisał:

> obydwa Stalkery
I to sobie spróbuje... Tam są ponoć elementy RPG? Ale mało jak rozumiem?

Mhm ... jest FPS ale nie taki typowy. Tam nie ma szans na walkę na Rambo. Wygrywa ten co ma lepszy pancerz/broń/celne oko. Mamy swobodę działania, robimy co chcemy, z kim i dla kogo. Możemy pomagać albo wyrzynać w pień jak leci.Jest fabuła, główny quest i kilka dostępnych zakończeń. To tak w największym skrócie. W każdym razie na dniach ukończyłem pierwszego Stalkera i jestem wniebowzięty. Polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.01.2009 o 10:32, player000 napisał:

Szukam gry podobnej do bitewniaków planszowych (Warhammer) Tylko że na PC. Chodzi o bitwy
w turach tylko że na podobnych zasadach jak w Warhammerze tan. "Hirołsi" odpadają. To
nie musi być uniwersum młotka wojennego! no i koniecznie żeby multi było w Przy jednym
komputerze lub LAN.

Jezeli bitewniak to serie Warhammerów znasz pewnie dobrze, ale na wszelki wypadek podam tytuly: Warhammer Dark Omen oraz Warhammer Mark of Chaos. Ten ostatni wraz z dodatkiem mozna dostac teraz za dobra cene, wiec jak nie masz to od tego bym zaczal. Mozna tez siegnac do staroci jak Shadow of the Horned Rat albo Warhammer 40k: Chaos Gate. Jesli niekoniecznie Warhammer i Hirolsi odpadaja to nasuwa sie mi automatycznie Disciples 2 z dodatkami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Szukam szootera online ( tylko nie CS ) z dobrą grafą w dobrej cenie ( do 30 zł) lub nawet darmowa chciałbym też żeby gra nie obsługiwana była przez live.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak nie CS no to może Day of Defeat Source grafika jest dobra gra może trochę zbliżona do CS''a ale jednak
jest osadzona w innych realiach, ale mogę ją zdecydowanie polecić :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.01.2009 o 14:18, sevrond napisał:

Szukam szootera online ( tylko nie CS ) z dobrą grafą w dobrej cenie ( do 30 zł) lub
nawet darmowa chciałbym też żeby gra nie obsługiwana była przez live.


Ja polecam Wolfenstain: Enemy Territory. Darmowa, a swego czasu pogrywałem w nią godzinami :) Polecam !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.01.2009 o 14:18, sevrond napisał:

Szukam szootera online ( tylko nie CS ) z dobrą grafą w dobrej cenie ( do 30 zł) lub
nawet darmowa chciałbym też żeby gra nie obsługiwana była przez live.


Do 3 dych powiadasz?No to polecam Unreal''a Antologie za bodajże 27 zeta masz 3 świetne gry(U,UT,UT2004) i jedną średnią(U2).Świetny i szybki shooter do tego kultowy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chodzi mi głównie o mulyi i to takie gdzie mogłbym spokojnie pograć bez otrzymywania headshota co 5 minut więc jakieś hardcorowe gry odpadają. Zastanawiam się nad graniem w F.E.A.R. co o tym myślicie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.01.2009 o 16:33, Mati1990 napisał:

Szukam gry podobnej do całej serii Tomb Raidera zna ktoś może taka grę??


Może jakiś tytuł Indiana Jones?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Poszukuje jakiegoś ciekawego cRPG lub gry RTS a nawet FPS ale tu musi być w dużej części nastawiona na skradanie (coś podobnego jak w serii Hitman). na dość stary komputer:
AMD Athlon(tm) XP 2200+, MMX, 3DNow, ~1.9GHz
768MB RAM
80 GB Total
WinFast A6600 GT
Z góry dziękuje za pomoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować