Zaloguj się, aby obserwować  
Murith

Szukam gry podobnej do...

2510 postów w tym temacie

Dnia 12.01.2009 o 19:16, Los Emilos napisał:

Poszukuje jakiegoś ciekawego cRPG lub gry RTS a nawet FPS ale tu musi być w dużej części
nastawiona na skradanie (coś podobnego jak w serii Hitman). na dość stary komputer:
AMD Athlon(tm) XP 2200+, MMX, 3DNow, ~1.9GHz
768MB RAM
80 GB Total
WinFast A6600 GT
Z góry dziękuje za pomoc.


Polecam serię Spilnter Cell. Skończyłem Pandora Tomorrow i Chaos Theory. Gra genialna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Szukam gry takiej mniej wiecej jak Medieval 2 total war (albo rome ogolnie podobnej do serii total war), tylko żeby akcja sie rozgrywala na Wojnie swiatowej, najpiej drugiej. Mowiac Total war mam na mysli raczej tryb ampanii
Istnieje taka gra?:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.01.2009 o 23:17, 21question napisał:

Szukam gry takiej mniej wiecej jak Medieval 2 total war (albo rome ogolnie podobnej do
serii total war), tylko żeby akcja sie rozgrywala na Wojnie swiatowej, najpiej drugiej.
Mowiac Total war mam na mysli raczej tryb ampanii
Istnieje taka gra?:P

ponawiam pytanie
moze byc tylko mapa strategiczna i tam przemieszczanie wojsk itp jest cos takeigo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.01.2009 o 18:33, 21question napisał:

ponawiam pytanie
moze byc tylko mapa strategiczna i tam przemieszczanie wojsk itp jest cos takeigo?

eee może gra pt "II wojna światowa" ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Szukam gry podobnej falloutów, nie chodzi mi o to że musi być turowa, ale posiadający podobny klimat, taki post apokaliptyczny, ale mający też w sobie humor nie jakaś ponura, nie chodzi mi tu Arcanum, Baldurka czy też Nox bo w to już grałem i przy okazji polecam xD, dawno w coś takiego nie grałem, a naszła mnie tak ochota, a fallouty przeszyłem naście razy więc już nie za bardzo chce mi sią w to grać ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.01.2009 o 13:25, Gallbaroquo napisał:

Nic mi nie przychodzi do głowy a grałem w fallout może half life 2 z dodatkami?

a ja szukam gry podobnej do vikinga i jakies bijatyki na xboxa 360.


Wiem trudno jest znaleźć takie gry ale podobne do vikinga ta ja chyba wiem może Beuwolf, a bitek to jest sporo na mieczyki to Soul Calibur IV a na pięści to Dead or Alive 4 to z tych troche starszych a nowsze to Tekken 6 i Mortal Kombat vs DC Universe :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.01.2009 o 13:40, K0stUcHa napisał:

szukam gry podobnej do FEAR


No rzeczywiście Doom 3 jest trochę podobny do F.E.A.R tylko, że z wersją PL jest pewien problem, gdyż nie ukazał się w naszym kraju znakomity dodatek do niego zatytułowany Resurrection of Evil. W takim przypadku chyba lepiej grę sprowadzić z zagranicy razem z owym dodatkiem, który jest znacznie lepszy od podstawki. Natomiast sama podstawkę można w Polsce kupić za 39zł. To tak gdybyś mimo wszystko na nią się zdecydował ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.01.2009 o 16:00, dave03 napisał:

> szukam gry podobnej do FEAR

No rzeczywiście Doom 3 jest trochę podobny do F.E.A.R tylko, że z wersją PL jest pewien
problem, gdyż nie ukazał się w naszym kraju znakomity dodatek do niego zatytułowany Resurrection
of Evil. W takim przypadku chyba lepiej grę sprowadzić z zagranicy razem z owym dodatkiem,
który jest znacznie lepszy od podstawki. Natomiast sama podstawkę można w Polsce kupić
za 39zł. To tak gdybyś mimo wszystko na nią się zdecydował ;)


tak tylko że fear ma trochę lepszy klimat i grafikę ale jeszcze jest może dracula xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>> tak tylko że fear ma trochę lepszy klimat i grafikę ale jeszcze jest może dracula xD

Co do klimatu to kwestia dyskusyjna:P Dla mnie lepszy klimatod FEAR ma Doom 3.


Co do gry podobniej to Doom 3, Aliens vs Predator , Condemned: Criminal Origins

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.01.2009 o 17:46, K0stUcHa napisał:

> > szukam gry podobnej do FEAR
>
> No rzeczywiście Doom 3 jest trochę podobny do F.E.A.R tylko, że z wersją PL jest
pewien
> problem, gdyż nie ukazał się w naszym kraju znakomity dodatek do niego zatytułowany
Resurrection
> of Evil. W takim przypadku chyba lepiej grę sprowadzić z zagranicy razem z owym
dodatkiem,
> który jest znacznie lepszy od podstawki. Natomiast sama podstawkę można w Polsce
kupić
> za 39zł. To tak gdybyś mimo wszystko na nią się zdecydował ;)

tak tylko że fear ma trochę lepszy klimat i grafikę ale jeszcze jest może dracula xD


Klimat obie mają świetny. Tutaj jest ciemno, ponuro i głucho przez 95% czasu gry. Grafika grafiką, przecież ona nie jest najważniejsza : ) Grałem w obie gry, i muszę przyznać, że Doom 3 mnie częściej straszył niż F.E.A.R, no i jest dłuższy. Jeżeli chcesz zagrać w coś podobnego do F.E.A.R, zagraj w Doom 3, a nie pożałujesz ;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>Co do klimatu to kwestia dyskusyjna:P Dla mnie lepszy klimatod FEAR ma Doom 3.

Dnia 21.01.2009 o 17:50, marcinshinoda napisał:


Dla mnie chyba też. W której grze jest lepsza grafika to też dość dyskusyjna sprawa, ale mnie bardziej się podoba ta z Dooma 3. W F.E.A.R wszystkie pomieszczenia są jakieś takie sterylne. Co prawda Doom 3 też na tym polu nie prezentuje się tak okazale jak choćby Half-Life 2, ale mimo wszystko wygląda to lepiej.

Dnia 21.01.2009 o 17:50, marcinshinoda napisał:

Co do gry podobniej to Doom 3, Aliens vs Predator


No racja. Nie wiem jak mogłem o tej grze zapomnieć :P Jednak znacznie lepszym wyborem będzie część druga, która zresztą aktualnie można kupić w Wirtusie za 40zł. Ja za grę tej klasy to tyle co nic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Fallout Tactics. Co prawda nie jest to RPG, ale (IMO) klimat Fallouta trzyma i special random encounters też są. Poza tym - The Fall: Last Days of Gaia (tylko nie wersję PL, ponoć fatalna jest) oraz Afterfall (tylko z nim jest jeden problem - premierę zaplanowano póki co na 2010 ;)).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.01.2009 o 17:52, Lord-Tyrranoos napisał:

> > > szukam gry podobnej do FEAR
> >
> > No rzeczywiście Doom 3 jest trochę podobny do F.E.A.R tylko, że z wersją PL
jest
> pewien
> > problem, gdyż nie ukazał się w naszym kraju znakomity dodatek do niego zatytułowany

> Resurrection
> > of Evil. W takim przypadku chyba lepiej grę sprowadzić z zagranicy razem z
owym
> dodatkiem,
> > który jest znacznie lepszy od podstawki. Natomiast sama podstawkę można w Polsce

> kupić
> > za 39zł. To tak gdybyś mimo wszystko na nią się zdecydował ;)
>
> tak tylko że fear ma trochę lepszy klimat i grafikę ale jeszcze jest może dracula
xD

Klimat obie mają świetny. Tutaj jest ciemno, ponuro i głucho przez 95% czasu gry. Grafika
grafiką, przecież ona nie jest najważniejsza : ) Grałem w obie gry, i muszę przyznać,
że Doom 3 mnie częściej straszył niż F.E.A.R, no i jest dłuższy. Jeżeli chcesz zagrać
w coś podobnego do F.E.A.R, zagraj w Doom 3, a nie pożałujesz ;))



ok dzięki za pomoc ale czy doom 3 jest jeszcze w sklepach ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.01.2009 o 13:46, Erenvil napisał:

Szukam gry podobnej do MGS-a, ( skradanke) tyle że na PC

Dowolny Splinter Cell, a ze skradanek ogólnie to polecałbym bardziej Hitmana albo Thiefa. Do MGSów nie podobne te ostatnie, ale wg mnie lepsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.01.2009 o 14:01, zbysheck napisał:

> Szukam gry podobnej do MGS-a, ( skradanke) tyle że na PC
Dowolny Splinter Cell, a ze skradanek ogólnie to polecałbym bardziej Hitmana albo Thiefa.
Do MGSów nie podobne te ostatnie, ale wg mnie lepsze.


Ok, dzięki. Chyba wybiorę Splinter Cella

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować