Zaloguj się, aby obserwować  
Murith

Szukam gry podobnej do...

2510 postów w tym temacie

Ad. 1 X-Men Origins Wolverine, Prototype resztą to co już przedmówca podał
Ad. 2 Jade Empire Special Edition, możesz jeszcze spróbować Dragon Age Origins i Neverwinter Nights 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Szukam gry podobnej do Sam & Max:Sezon 1.Chodzi mi szczególnie o kreskówkową grafikę oraz o humor.Aha i MUSI być ona po polsku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.02.2010 o 15:12, bobobo napisał:

Szukam gry podobnej do Sam & Max:Sezon 1.Chodzi mi szczególnie o kreskówkową grafikę
oraz o humor.Aha i MUSI być ona po polsku.


Dodam jeszcze Ace Ventura, ale dostępny chyba tylko na allegro.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.02.2010 o 16:14, Gumisiek2 napisał:

Hokus Pokus Różowa Pantera, Na Kłopoty Pantera, So Blonde (w to akurat nie grałem) ?
;]


Różową Panterę mam,a So Blonde nie przypadło mi do gustu :)

>Może jeszcze Runaway A Road Adventure oraz Sen Żółwia, Curse of Monkey Island.

Hmm...spróbuję pograć w Runawaya,a Curse of monkey island jest napewno po polsku?Jeżeli tak to możę się skuszę :D A o Snu Żółwia nie słyszałem...

>Dodam jeszcze Ace Ventura, ale dostępny chyba tylko na allegro.

A to też mam :) Całkiem fajna gra :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Szukam gry, w którą mógłbym pograć na LANie - szczególnie chodzi mi o jakiś cooperative. Jeden komp to laptop 3gb, 2x2.1GHz oraz zintegrowana Radeon HD3200 drugi komp to 1GB, Athlon 2500, GF7600.
Znajdzie się coś? GRAW już kupiłem i graliśmy, więc coś innego ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Larry 7, Głupki z kosmosu, Gobliiins 4. A, edyta, Skaut Kwatemaster, Sołtys i Teenagent :).

Szkoda, że ograniczasz się tylko do wersji PL, jest sporo zabawnych przygodówek w angielskich wersjach (seria Discworld, przygodówki Lucasarts - np. seria o Małpiej Wyspie, S&M Hit the Road, przygodówki Sierry - np. seria o Larrym, seria Space Quest).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za propozycje(ME grałem oba, NN2 też. Dzięki za Jade Empire)

Zna ktoś może jakąś grę podobną do Mount&Blade?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.02.2010 o 15:32, Karharot napisał:

Spróbuj Baldur''s Gate I i II


Baldur''s Gate jest chyba troche stare nie? Można je jeszcze gdzieś dostać?

>oraz Neverwinter Nights 2

OK

>(jedynkę sobie odpuść).

Czemu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.02.2010 o 15:52, tylor2 napisał:

Baldur''s Gate jest chyba troche stare nie?

Owszem, ale to wciąż genialna gra :)

Dnia 27.02.2010 o 15:52, tylor2 napisał:

Można je jeszcze gdzieś dostać?

Zrób jak Ci radzi Anjinsan i powiadom rodzinę żeby Cię nie szukali przez najbliższe pół roku ;) (BTW - w tym zestawie jest też Planescape: Torment, to jeszcze jeden cRPG którym warto się zainteresować).

Dnia 27.02.2010 o 15:52, tylor2 napisał:

>(jedynkę sobie odpuść).
Czemu?

Bo jest słaba. NWN 1 było swego rodzaju eksperymentem w którym testowano nowy engine, technicznie był on lepszy od Infinty używanego we wcześniejszych grach BioWare ale pod względem grywalności wypadł kiepsko :( Gra w wielu miejscach jest po prostu nudna :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.02.2010 o 17:04, Karharot napisał:

Gra w wielu miejscach jest po prostu nudna :(


Chyba, że zbierze ekipę, ściągnie odpowiednią kampanię i będzie grać w multi - wtedy NwN zyskuje co najmniej 3 oczka w skali 1-10. Spędziłem przy tej grze w multi niezapomniane chwile i chyba w wakacje do tych chwil powrócę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nigdy nie grałem w multi więc oceniam NWN 1 jedynie na podstawie single a tam gra wygląda naprawdę słabo.
Swoją drogą - chcesz teraz wracać do multi w NWN 1? Nie lepiej (i łatwiej) jest zebrać ludzi do NWN 2?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.02.2010 o 20:41, Karharot napisał:

Nigdy nie grałem w multi więc oceniam NWN 1 jedynie na podstawie single a tam gra wygląda
naprawdę słabo.
Swoją drogą - chcesz teraz wracać do multi w NWN 1? Nie lepiej (i łatwiej) jest zebrać
ludzi do NWN 2?


Jeśli chodzi o single to się z Tobą zgadzam - ciągnie się jak flaki z olejem. Multi jest świetne. Podejrzewam, że pod tym względem gra przypomina Left 4 Dead :)
Co do NwN2 - sęk w tym, że go nie mam, a jak już kupować to jakieś uniwersum NwN2 z dodatkami, co pewnie na dzień dzisiejszy 100zł by wyszło, a NwN1 diamentówkę wszyscy moi kumple mają (NwN2 nikt). Ale na pewno w końcu przesiądziemy się na "dwójkę".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.02.2010 o 23:28, Karharot napisał:

Trafiłeś: 95PLN (+ wysyłka) ->
http://www.gram.pl/sk5_9QzgGe4_Neverwinter_Nights_2_Maska_Zdrajcy_Gniew_Zehira_Wrota_Zachodu.html
Mimo wszystko sądzę że warto abyś kupił tą grę bo NWN2 jest naprawdę dobra.


Kupić na pewno kupię i przejdę, także single''a - w końcu autorstwa Obsidianów, dawnego Black Isle. Ale jako, że i tak mam ponad 30 gier do przejścia (sic!) to poczekam, aż ta zejdzie co najmniej do Platyny, jak nie XKG :)

A żeby tak nie było samego off-topu..
Zna ktoś jakiś odpowiednik do Kula World z PSX? W sumie jest chyba Mystic Ways 3D na komórki, ale wolałbym coś bardziej pudełkowego i stacjonarnego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować