Zaloguj się, aby obserwować  
Murith

Szukam gry podobnej do...

2510 postów w tym temacie

Wybierasz tylko spośród MMO? W tej chwili przychodzi mi na myśl Zabójczyni z Diablo II: Lord of Destruction (zarówno do singla, jak i do multi).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.03.2010 o 16:24, Gumisiek2 napisał:

Wybierasz tylko spośród MMO? W tej chwili przychodzi mi na myśl Zabójczyni z Diablo II:
Lord of Destruction (zarówno do singla, jak i do multi).


Ogólenie, po prostu mam ochotę pociachać sztyletami oraz w coś co nie będzie baldurem czy thiefem, w d2 gram od dawna więc niestety to również należy skrreślić :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No to będzie tak: Coś w typie wschodniego rpg`ega, z taką fabułą, żeby po założeniu słuchawek nie wiedział, że dalej jestem w pokoju, najlepiej z zręcznościowym modelem walki, a do tego wszystkiego co-op, znajdzie się coś :P?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeśli idzie o erpega w klimatach Dalekiego Wschodu ze zręcznościowym modelem walki to od razu nasuwa mi się na myśl Jade Empire tylko ten tryb co-op tu nie pasuje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.03.2010 o 19:48, Karharot napisał:

Jeśli idzie o erpega w klimatach Dalekiego Wschodu ze zręcznościowym modelem walki to
od razu nasuwa mi się na myśl Jade Empire tylko ten tryb co-op tu nie pasuje...


W sumie to zapomniałem, że nigdy go nie dograłem :|, w sumie on by mógł być...... ale wróć najważniejszy dla mnie jest coop, już srał pies resztę wymagań może być i taktyczny rolplej, żeby tylko miał dobrą fabułę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.03.2010 o 20:14, Karharot napisał:

Zajrzyj do tematu o FF i zapytaj się tam ->
http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=84&u=448
sądzę że są duże szanse iż coś z tej serii spełni Twoje wymagania (być może wszystkie,
sam na razie pogrywam tylko w FF VIII więc nie wiem jak wygląda reszta).


Fajnale znam :P Ogólnie kiedyś będę musiał się zmóc i w któregoś zagrać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Szukam gry podobnej do Pain.Chodzi mi o wystrzelanie gościa z procy i duża liczba interakcji.Może być na PC lub PSP

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Szukam gry podobnej do Deus Ex czy Vampire The Masquerade: Bloodlines. Nie chodzi mi o uniwersum tylko o mechanikę gry i wyraźny klimat nie fantasy (Morrowind, Oblivion itp. odpadają).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.03.2010 o 13:29, ja33no napisał:

Szukam gry podobnej do Deus Ex czy Vampire The Masquerade: Bloodlines. Nie chodzi mi
o uniwersum tylko o mechanikę gry i wyraźny klimat nie fantasy (Morrowind, Oblivion itp.
odpadają).

Cyberpunkowe RPG to na pewno sequel Deus Ex''a-Invisible War i Sabotain. Jeśli idzie o styl gry to:
Podobnie Fallout 3 i wszelkie S.t.a.l.k.e.r.''y -tyle, że klimat nieco "cięższy". Od biedy nada się także... Bioshock:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.03.2010 o 19:27, Sericulum napisał:

Fuck :p

Zapomniałem podać gatunek. Najlepiej jak by to była gra RPG albo cRPG

Nie wiem czy obie gierki nie mają więcej niż 2 gb, ale
Titan Quest oraz LOKI.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 27.03.2010 o 19:27, Sericulum napisał:

Zapomniałem podać gatunek. Najlepiej jak by to była gra RPG albo cRPG


Hmm ciężko o RPG w tych klimatach, ale zobacz Titan Quest (h&S ale klimaty podobne) lub Rise of Argonauts...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.03.2010 o 13:29, ja33no napisał:

Szukam gry podobnej do Deus Ex czy Vampire The Masquerade: Bloodlines.

nie zastanawiaj się długo i wybieraj System Shock2. gra ma świetny klimat, fabułę i w ogóle jest rewelacyjna. dla mnie osobiście jest to ciągle pierwsza liga (pomimo że gra ma już swoje lata i co trochę smuci) jeśli chodzi o horrory wśród gier.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować