Zaloguj się, aby obserwować  
Murith

Szukam gry podobnej do...

2510 postów w tym temacie

Dnia 15.03.2011 o 20:30, Malevyn napisał:

albo inaczej, cos podobnego do wowa? z podobnym systemem walki, nie koniecznie multiplayer.


Guild Wars 2, Lortd of The Rings MMO, Age of Conan/

Właściwie tylko MMOsy mają styl jak z wowa ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio dowiedziałem się o grze na NDS: 999 9 Hours 9 Persons 9 Doors. Poczytałem o niej zainteresowałem się tylko że ... nie mam NDS-a :P . Chciałbym się dowiedzieć czy jest jakaś gra podobna do niej? Może ktoś poradzi i podpowie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

w sumie czegoś co wygląda bardzo podobnie nie ma... JEDNAK można kupić DSa już za ok 300 złotych, cena bardziej niz okazyjna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.03.2011 o 19:53, Cascad napisał:

w sumie czegoś co wygląda bardzo podobnie nie ma... JEDNAK można kupić DSa już za ok
300 złotych, cena bardziej niz okazyjna.

Myślę o tym jednak kupno się odwleka bo to bo tamto :P dochodzi też znajomość języka z czym mam problemy, wiesz lenistwo w szkole gdy podstawy były i to gadanie "przecie mi się to nie przyda, nie pojadę nigdzie" i teraz trzeba to wszystko odrabiać :/
Czy jest jakaś różnica w działaniu konsol DS, DS Lite i DSi? Czy gry np działają tylko na DS Lite i nie działają na DS. Przy kupnie kierował bym się przede wszystkim ceną a DS jest w cenie 200 zł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.03.2011 o 00:31, Malevyn napisał:

szukam gry pdobnej do full spectrum warrior


full spectrum warrior 2 albo dungeon siege. W tym drugim tez wiekszosc rzeczy robiono za ciebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.03.2011 o 09:04, PidzamaP napisał:

> szukam gry pdobnej do full spectrum warrior

full spectrum warrior 2 albo dungeon siege. W tym drugim tez wiekszosc rzeczy robiono
za ciebie.



nigdzie nie moge znalezc informacji na temat FSW2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Podobnej pod jakim względem? Specyficzny system dowodzenia drużyną? Możliwość przełączania się pomiędzy członkami drużyny? Realia? Ostrzał taktyczny w "real time"? Bo jest kilka nader fajnych turówek w podobnych klimatach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.03.2011 o 11:06, Tyler_D napisał:

Podobnej pod jakim względem? Specyficzny system dowodzenia drużyną? Możliwość przełączania
się pomiędzy członkami drużyny? Realia? Ostrzał taktyczny w "real time"? Bo jest kilka
nader fajnych turówek w podobnych klimatach.


dokladnie o to mi chodzilo. i najlepiej w klimatach bliskiego wschodu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.03.2011 o 14:57, Firefly94 napisał:

PidzamaP miał na myśli z pewnością kontynuację FSW, czyli Ten Hammers. Ewentualnie Close
Combat: First to Fight - FPS taktyczny.


Fakt, ten hammers, nie dwa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam!
Szukam gry z co-op, najlepiej fabularnym. Coś w stylu Sacred 2 Fallen Angel (w LAN).
Jeśli zaś bez co-op''a to coś z multi LAN, tyle, żeby było ciekawie dla dwóch graczy. Chciałbym pograć sobie z bratem.
Preferujemy aRPG, cRPG, ewentualnie jakąś akcję i RTSy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.04.2011 o 20:22, Leos8 napisał:

Witam!
Szukam gry z co-op, najlepiej fabularnym. Coś w stylu Sacred 2 Fallen Angel (w LAN).

Jeśli zaś bez co-op''a to coś z multi LAN, tyle, żeby było ciekawie dla dwóch graczy.
Chciałbym pograć sobie z bratem.
Preferujemy aRPG, cRPG, ewentualnie jakąś akcję i RTSy.


Wybornie mi się rąbało w Neverwinter Nights w grupie z przyjaciółmi.
RTS w coopie oferował bodajże Red Alert 3.
Na PS2 polecam obydwie części Baldur''s Gate: Dark Alliance.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.03.2011 o 19:03, Cascad napisał:

to jest ta sama konsola odtwarzająca te same gry, po prostu posiada różne wersje: brzydką,
słodką i z aparatem.



Cascad, w takim razie wytlumacz mi prosze dlaczego w zwiazku z powyzszym sklep w lodzi sprzedajac 999 dodaje informacje: ''działa na europejskich konsolach ( za wyjątkiem DSi XL)''
tzn, ze wersja z aparatem nie dzwignie 999? wypowiedz sie prosze, bo musze miec 999 a mam DSi XL! brac ja mimo tego opisu????

pozdrowionka
e.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.04.2011 o 08:28, Ichibanboshi-kun napisał:

Szukam gry o świetnych bitwach morskich. Coś innego niż Port Royale.

No to na pewno Sid Meier''s Pirates! i Sea Dogs. Ewentualnie Piraci z Karaibów i Age of Pirates (obie gry robili ludzie od Sea Dogs) no i jeszcze Piraci Nowego Świata - to robił już Ascaron (czyli ludzie od m.in. Port Royale).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam.
Szukam gry z gatunku RPG, w której mógłbym grać kimś w rodzaju zabójcy (coś jak assassin''s creed, ale nie chodzi mi o takie same tricki i tak dalej) ktoś miałby jakąś propozycje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować