Zaloguj się, aby obserwować  
ShaDoW_The_Dark

The Elder Scrolls V: Skyrim

9509 postów w tym temacie

Troszkę grzeczniej... Gry nie możesz oddać do sklepu bo ją aktywowałeś. Poza tym Bethesda pracuje nad patchem więc poczekaj cierpliwie. Mi jakoś gra nie wywala więc coś musi być z Twoim systemem albo masz pecha...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.11.2011 o 16:49, Isildur napisał:

Troszkę grzeczniej... Gry nie możesz oddać do sklepu bo ją aktywowałeś. Poza tym Bethesda
pracuje nad patchem więc poczekaj cierpliwie. Mi jakoś gra nie wywala więc coś musi być
z Twoim systemem albo masz pecha...

Nie z moim systemem bo od cholery ludzi w necie ma to samo. Myślałem że w końcu wydali grę która DZIAŁA, ale jednak się myliłem. Poza tym w MM raczej nie wiedzą że coś się tu aktywuje, przynajmniej mam taką nadzieję, oddam im w cholerę i biorę wersję na PS3.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.11.2011 o 16:52, Henrar napisał:

Na PS3 jest jeden poważny bug - Gra po 10 godzinach zaczyna przycinać. Rozwiązanie? Reset konsoli. Wolę to niż wywalanie co 5 minut do systemu. Przecież przed chwilą gra ledwo mi się wczytała i już wywaliła, za co się do cholery płaci? Jeśli chciałbym się wkurzać to bym poszedł do byłej dziewczyny i posłuchał jakie gada śmieci, przy grze chce odpocząć po naprawdę ciężkim dniu, a jedyne co mnie spotyka to nerwy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.11.2011 o 16:51, Ifym napisał:

Nie z moim systemem bo od cholery ludzi w necie ma to samo. Myślałem że w końcu wydali
grę która DZIAŁA, ale jednak się myliłem. Poza tym w MM raczej nie wiedzą że coś się
tu aktywuje, przynajmniej mam taką nadzieję, oddam im w cholerę i biorę wersję na PS3.

Nie przyjmą, gry która jest rozpakowana... A jak rozpakowana to i aktywowana czytaj zarejestrowana na steamie... Idzie to sprawdzić... Przeczytaj sobie przepisy kiedy masz prawo zwrócić towar i w jakich okolicznościach...

EOT

Co do problemów technicznych --> Zainstaluj najnowsze sterowniki i zgłoś problem do działu pomocy technicznej Cenega...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

no nie to już jest przesadą xD
koleś wysyła mnie po białą ampułkę
kupę umarlaków wybiłem i co dostałem w nagrodę tylko 5 septimów xD ubaw na maksa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.11.2011 o 15:56, Pariah napisał:

Nie spojleruję ;) To żeś Dragonborn wiadomo od zapowiedzi Skyrima, z trailerów itd. ;)

żartowałem przecież :P

Dnia 17.11.2011 o 15:56, Pariah napisał:

Lekki spoiler:

Spoiler

Pierwszą sentencję pewnie już masz, jest w twierdzy "Czarnogłazie" (czy jakoś tak)
prezentowanej już na początku gry i gdzie wykonujesz jeden z pierwszych questów. Oczywiście
nie użyjesz go, dopóki nie zabijesz pierwszego smoka...fabuła Cię naprowadzi.


no mam ten smoczy kamień

Dnia 17.11.2011 o 15:56, Pariah napisał:

Imho warto podążyć za main questem do pojawienia się smoków a potem robić co się chce.
Świat jest o wiele ciekawszy gdy latają smoki.

ale tu stwory nie są skalowalne. czy dam sobie radę ze smokiem jak za szybko polecę główny wątek?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.11.2011 o 16:54, Ifym napisał:

> Jesteś pewny?
> http://forums.bethsoft.com/index.php?/forum/182-playstation-3/
Na PS3 jest jeden poważny bug - Gra po 10 godzinach zaczyna przycinać. Rozwiązanie? Reset
konsoli. Wolę to niż wywalanie co 5 minut do systemu. Przecież przed chwilą gra ledwo
mi się wczytała i już wywaliła, za co się do cholery płaci? Jeśli chciałbym się wkurzać
to bym poszedł do byłej dziewczyny i posłuchał jakie gada śmieci, przy grze chce odpocząć
po naprawdę ciężkim dniu, a jedyne co mnie spotyka to nerwy.


informatyk dr.inżynier powiedział mi kiedyś takie mądre słowa
"jeśli program w tym samym momencie się wyłącza wiesza lub crashuje to znaczy że jest źle napisany ale jeśli błędy się pokazują w losowych miejscach to już jest wina sprzętu"
na bank coś jest u Ciebie
gram od piątku od 8 rano do 2 w nocy i ani razu nie miałem powrotu do windy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.11.2011 o 16:56, Isildur napisał:

Co do problemów technicznych --> Zainstaluj najnowsze sterowniki i zgłoś problem do
działu pomocy technicznej Cenega...

Zrobiłem to zanim tu napisałem. Sterowniki aktualizuje zawsze gdy wychodzą ich najnowsze wersje, format raz na 3 miechy, zresztą komputer mi służy tylko do muzyki i filmów, Skyrim to pierwsza gra od paru lat która kupiłem na PC, nie licząc pierdółek jak Terraria ze Steam. Do Bethsedy też napisałem. Skoro tylu ludzi ma taki problem powinni to wziąć do siebie i coś z tym zrobić. A ja kolejny raz się przekonałem że PC to marna platforma do grania.

Ralaith
To jakiś dziwny informatyk. Gry Bethesdy od zawsze wywalały, od Morrowinda, przez Fallouta 3, NV do nieszczęsnego Skyrima. Zawsze było to i jest jak widać losowe. Po prostu nie potrafią zrobić stabilnego programu, tyle. A jak wiadomo - lepiej nie tykać się czegoś czego się nie potrafi. Bethesda/Cenega chyba o tym nie wie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 17.11.2011 o 16:59, Ifym napisał:

Ralaith
To jakiś dziwny informatyk. Gry Bethesdy od zawsze wywalały, od Morrowinda, przez Fallouta
3, NV do nieszczęsnego Skyrima. Zawsze było to i jest jak widać losowe. Po prostu nie
potrafią zrobić stabilnego programu, tyle. A jak wiadomo - lepiej nie tykać się czegoś
czego się nie potrafi. Bethesda/Cenega chyba o tym nie wie.

to dziwne że akurat mnie nigdy nie wywaliło no może raz w Oblivionie ale to dodaniu kupy modów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.11.2011 o 17:01, Isildur napisał:

Spokojnie wydadzą patcha :)
Nie bulwersuj się tak bo to sensu nie ma :)

Zły dzień mi do tego doszedł, naprawdę zły. :) Odstawiam tą grę w cholere jak na razie. Nie grzebię nic już w plikach bo spierdzielę to do reszty. Zobaczymy co wyjdzie szybciej, patch czy wypłata. Jeśli to drugie to żegnam wersję pecetową. ;)

A tak chciałem teraz pograć... :|

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.11.2011 o 16:56, Isildur napisał:

> /.../> Co do problemów technicznych --> Zainstaluj najnowsze sterowniki i zgłoś problem do
działu pomocy technicznej Cenega...


Ja mam najnowsze, ale i tak wywala mnie do Windowsa. To akurat nie bardzo mi przeszkadza, bo, nauczony Morrowindem, robię sejwy co 15 minut. Ale czasem pojawia się pulpit z kawałkiem ramki u góry, wtedy jedynym wyjściem jest zamknąć Skyrim w Menadżerze Zadań i rozpocząć od nowa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

mam głupi problem, jestem w tym wstępie i nagle moja postać idzie wolno, szedłem tak chwile ale to bez sensu ,jak wciskam shift lub caps look to nic się nie dzieje a w ustawieniach pisze że to właśnie tymi klawiszami się zmienia tempo, ma tak być czy to wina gry?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 17.11.2011 o 17:06, KrzysztofMarek napisał:

Ja mam najnowsze, ale i tak wywala mnie do Windowsa. To akurat nie bardzo mi przeszkadza,
bo, nauczony Morrowindem, robię sejwy co 15 minut. Ale czasem pojawia się pulpit z kawałkiem
ramki u góry, wtedy jedynym wyjściem jest zamknąć Skyrim w Menadżerze Zadań i rozpocząć
od nowa.

Gorzej, jeśli gra wywala tak często że nie masz nawet czasu jej zapisać. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ponawiam pytanie, czy jest jakiś sposób zeby moja postac nosiła 2 bronie na sobie (czasem mi sie udaje tak jakos założyć), bo dziwnie wygląda jak drugą broń wyciąga z powietrza?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.11.2011 o 17:08, Ifym napisał:

Gorzej, jeśli gra wywala tak często że nie masz nawet czasu jej zapisać. :)


U mnie jeszcze ani razu nie wywaliła a gram od samej premiery :) Dalej uważasz, że to wina gry ? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować