Zaloguj się, aby obserwować  
ShaDoW_The_Dark

The Elder Scrolls V: Skyrim

9509 postów w tym temacie

Kiedyś Bethesda informowała, że pierwsze DLC będzie dla 360 nieco wcześniej, a PC i PS3 dostaną je z miesięcznym opóźnieniem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.05.2012 o 20:45, pawbuk napisał:

Tylko z tego co widzę, to najpierw zagrają w niego gracze xboxowi, a dopiero później
wszyscy inni...super :D ciekawe w ogóle kiedy pecetowcy to dostaną... A już się nie mogę
doczekać, bo w podstawce prawie wszystko zrobione i poznane i niezbyt jest co robić :D


A na wersję polską troszkę poczekamy, przykład z Fallout New Vegas ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.05.2012 o 20:47, Minamir napisał:

Kiedyś Bethesda informowała, że pierwsze DLC będzie dla 360 nieco wcześniej, a PC i PS3
dostaną je z miesięcznym opóźnieniem.

Jeśli to będzie tylko miesiąc to nie będzie wielkiej tragedii :) gorzej jak xboxowcy zaczną opisywać swoje przeżycia na forach...a chciałbym zostać nieco zaskoczony :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ciekawy jestem co to będzie za DLC. Niedawno ukończyłem Skyrima i naprawdę ten dodatek musiałby coś wnieść abym porzucił obecne produkcje i wrócił do Skyrima.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.05.2012 o 22:30, HumanGhost napisał:

Cytat dnia. ;D


Jak by się tak zastanowić i olać generowane losowo misje, to nawet da się tą grę skończyć :D wszystkie zadania nielosowe wypełnione (o ile da się je w ogóle wszystkie aktywować, bo NPC z misjami są naprawdę wszędzie), zadania dla "gildii" skończone, wykonane questy daedryczne, misje dla bóstw zakończone, no i oczywiście wątek główny ukończony :)
To chyba już można wtedy mówić o ukończeniu gry, nie? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sam mam nadzieję, że do wyjścia Diablo III Skyrim znudzi mi się na tyle, że będę go mógł odstawić na półkę bez żalu. Póki co nadal szaleję, tym razem z łukiem zamiast czarów i w ebonowej zbroi zamiast deadrycznej. I jest super. :-)

Jakie czary sa najlepsze dla łuku przy zaklinaniu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.05.2012 o 07:33, HumanGhost napisał:

Jakie czary sa najlepsze dla łuku przy zaklinaniu?


Sam nie grałem łucznikiem, ale mój brat nim wojował. I miał takie coś:
- Łuk z dodatkowymi obrażeniami od ognia (przeciwko wszystkim przeciwnikom)
- Łuk z odpędzaniem nieumarłych (na żywe trupy)
- Łuk z paraliżem (dobre na wszystko).
- Łuk z strachem (dobre na bandytów).
[EDIT]
I bym zapomniał, dobrym rozwiązaniem jest też broń z absorpcją życia.
Spróbuj łączyć efekty wykorzystując perk na zaklinanie jednej broni dwoma zaklęciami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 02.05.2012 o 07:33, HumanGhost napisał:

Jakie czary sa najlepsze dla łuku przy zaklinaniu?



Ja koszytałam często z łuku z łapaniem dusz - jeśli skaradasz się, masz szanse często zabijać wrogów za jednym zamachem i łapać dusze. W efekcie szybko naładujesz sobie masę kryształów do ładowania jakichkolwiek innych zaklęć.
A na inne okazje - łuk z czymś podwyższającym obrażenia/paraliżem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak się najlepiej rozwija magię? Czym lepsze i bardziej manochłonne zaklęcie, tym szybciej dana dziedzina magii się rozwija? :D Bo w sumie nie wiem czy lepiej zasypywać przeciwników słabszymi czarami czy lepiej uderzyć raz, odczekać kilka sekund na regenerację many i uderzyć ponownie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie zauważyłem żadnej zależności przynajnniej w zakresie magii zmiszczenia. Czy walisz jedną ręką czy obiema magia rośnie chyba bez względu na wszystko. Rośnie szybciej jeśli przeciwnik silny. Na słabych to za bardzo nie wylevelujesz.
A jak się w zaklinaniu podszkolisz to możesz sobie zrobić zestawik dla maga jak ja - obniżenie kosztów zaklęć zniszczenia do zera. A wtedy pogrążasz Skyrim w ogniu. Buahahahaha [demoniczny śmiech] :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam problem z ruszaniem myszą. Za każdym razem gdy chcę się obrócić, jest ułamek sekundy opóźnienia. Coś jak na konsolach. Strasznie to denerwujące. Nie przypominam sobie by kiedyś był z tym problem. Jest na to jakieś rozwiązanie? Pad x360 mam wyłączony.
Gra obsługuje już 4 i więcej GB RAM, czy nadal potrzebne są patche?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 02.05.2012 o 21:52, Astropath napisał:

Gra obsługuje już 4 i więcej GB RAM, czy nadal potrzebne są patche?



Version 1.3.10.0 was released via Steam for the PC on 12/20/2011. This update was labeled as the "4GB Tuning" update that makes Skyrim large address aware (i.e. able to access up to 4GB of RAM instead of 2GB).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.05.2012 o 21:37, prf napisał:

Czy jest jakiś mod który pozwoliłby także Lydii jeździć konno ?


UFO - Ultimate Followers Overhaul.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.05.2012 o 20:29, lis_23 napisał:

Jeszcze się nie nauczyli, że MMO to badziew? ...

Tu się zgadzam w całej rozciągłości. Nie wróże sukcesu temu przedsięwzięciu i wolałbym żeby sobie tego typu eksperymenty Bethesda odpuściła. Coś czuje, że szybko zwiną żagle. A jak się aż tak bardzo nudzą to niech już lepiej zaczną pracować nad TES VI. A najlepiej to zrobią Morrowinda w HD.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować