Zaloguj się, aby obserwować  
ShaDoW_The_Dark

The Elder Scrolls V: Skyrim

9509 postów w tym temacie

Dzięki, a pamiętasz przez co dokładnie w tej Przystani trzeba przejść? Bo zwiedziłem tam wiele lokacji, ale do

Spoiler

Mzarku

nie dotarłem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam problem z misją uwolnienia

Spoiler

Amrena w Reducie urwisku ( na wschód od tego głównego miasta po śsrodku mapy).



Wybiłem wszystkich i nie ma go. Dziwne jest tam pisze że mam z nim pogadać. Najgorsze jest to, że w środku zabiłęm tego mini bossa Wiedzkruka czy jakoś tak i wydaje mi się, że on jest za tymi kratami ale nie ma jak wejść. Kojarzy ktoś tę misję?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

lol to ja mam chyba coś zwalonego.
Ja dostałem prawie na początku wykonywania ich questów zadanie na uleczenie. Dosłownie.
Pierwsze to była próba, potem chyba jeden czy dwa zadania bez znaczenia.
Następnie quest na stanie się

Spoiler

wilkołakiem.


Potem były chyba dwa zadania związane ze srebrną ręka, a następnie dostałem quest od Kadlaka na wyleczenie.
Wyleczyłem już nawet jednego z towarzyszy.
Ehem kiedy moja kolej :o? Czy to już wszystkie(tzn. nie licząc głupiego młócenia za kasę) zadania od nich?
Oby nie :( tak szybko to zleciało, że to nie może być już koniec.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.12.2011 o 23:51, In_The_End napisał:

Potem były chyba dwa zadania związane ze srebrną ręka, a następnie dostałem quest od
Kadlaka na wyleczenie.


I w tym momencie mogłeś wyleczyć również siebie tak samo jak to zrobiłeś z Kodlakiem;) Tak więc bierz głowę i leć do grobowca;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie jestem pewien, ale mam chyba już naprawdę najlepszą możliwą do zrobienie i zdobycia broń jak i pancerzxd
Pytanie jest tylko, czy możliwa jest do wykonania mikstura zwiększająca powyżej 50 procent ulepszanie pancerza i broni. Jeśli tak to możliwe jest wykonanie lepszego.
Co do armor rating 887 to nie mam jeszcze wykupionego perka +25% armoru przy założonym secie. Nie sprawdzałem te, czy ulepszenie do skilla lekki pancerz zwiększa armor rating, hmm

Broni jeszcze nie próbowałem, ale k... teraz olbrzymy będą schodzić jedna strzałę 304 obrażeń + 28 od ognia i do tego paraliż. Ciekawe czy działa on na smoki?

ps: co do smoków to po ruszeniu fabuły stały się mocniejsze z 5 krotnie oO (i dobrze) i prawie zabijają mnie jednym oddechem, ale teraz z nową zbroja i bronie to kto wie!

Czy posiada ktoś mocniejszą broń lub pancerz :p?

sirufok: wystarczy nacisnąć na ogień ? jakoś nic się nie działo jak przypadkiem wciskałem :S

20111208235205

20111208235214

20111208235221

20111208235518

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.12.2011 o 23:51, In_The_End napisał:

Wyleczyłem już nawet jednego z towarzyszy.
Ehem kiedy moja kolej :o?

Twoja kolej na wyleczenie z

Spoiler

"daru"? Jeżeli masz jeszcze jedną głowę, to wrzuć ją w to samo miejsce gdzie wrzuciłeś poprzednią :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.12.2011 o 23:39, Hartus napisał:

Dzięki, a pamiętasz przez co dokładnie w tej Przystani trzeba przejść? Bo zwiedziłem
tam wiele lokacji, ale do

Spoiler

Mzarku

nie dotarłem.


To jest taka wieża, między domkiem farmerskim a salami. Wchodzisz i uruchamiasz windę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.12.2011 o 23:59, In_The_End napisał:

Jeśli tak to możliwe jest wykonanie lepszego.


Jestes w stanie ulepszac naprzemiennie alchemie i enchanting do bardzo duzych wartosci, a potem z obu smithing. Nie wiem czy jest jakas bariera co do ulepszen, ale widzialem jak goscie wykuwali luki po 1000 dmg, wiec jeszcze masz troche przed soba. IMO nie wiem czy naprawde warto az tak sie w to angazowac, juz obrazenia w okolicach 100 sa w zupelnosci wystarczajace, a nie trzeba tracic mnostwa perkow i czasu na to.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.12.2011 o 23:59, In_The_End napisał:

sirufok: wystarczy nacisnąć na ogień ? jakoś nic się nie działo jak przypadkiem wciskałem
:S


Może nie miałeś w ekwipunku głowy wiedźmy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.12.2011 o 23:59, In_The_End napisał:

Czy posiada ktoś mocniejszą broń lub pancerz :p?


Na pewno tak. Natomiast czytałem gdzieś, że pancerz wyższy niż ok.600 i tak nie daje większej ochrony niż ten ok.600. Maksymalny limit redukcji obrażeń jest sztywny, podobno ustawiony na 80%. Czyli nie ważne czy masz pancerz 600 czy 1600. Działa tak samo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Podłłaczam sie do pytania,

Czy można zrobic miksturę z premia do zaklinania i kowalstwa w okolicach 80% ?

Obniżenie kosztów rzucania czarów zniszczenia na jeden przedmiot 33 - 34 % - jest to możliwe ?

Przy miksturze 20% poprawione zaklinanie osiagam 27%.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.12.2011 o 09:54, Budo napisał:

Gdzie Skyrim trzyma sejwy? Zepsuł mi się i muszę przeinstalować.


Biblioteka -> Dokumenty -> My Games - > Skyrim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.12.2011 o 09:58, Osiol napisał:

Biblioteka -> Dokumenty -> My Games - > Skyrim


Yyy, ale gdzie biblioteka O_O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować