Zaloguj się, aby obserwować  
ShaDoW_The_Dark

The Elder Scrolls V: Skyrim

9509 postów w tym temacie

Dnia 09.12.2011 o 17:09, KrzychW napisał:

> Btw. Niezłą ekipę uzbierałem w świecie ;D
>

A ten drugi futrzak, to co to za stworzenie i skąd?


Albo pies z hodowli, albo Meeko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.12.2011 o 17:09, KrzychW napisał:

A ten drugi futrzak, to co to za stworzenie i skąd?


Ten z tyłu to bezpański pies, którego przygarnąłem na jakiś czas ;)
Pojawia się on czasem w różnych miejscach, w wyniku losowych zdarzeń (mi się zdarzyło dwa razy już go spotkać) i po podejściu i przyciśnięci F (Aktywuj) dotrzymuje nam towarzystwa, dopóki nie każdemu mu wracać.
Tak teraz sobie przypomniałem, że jeszcze można kupić psa za 500 zł, mogłem sprawdzić czy dało by radę mieć 3 psy, teraz już za późno bo nie mam tego bezpańskiego, a i Barbasa (który swoją drogą jest strasznie irytujący ciągle popychając mnie swoim pyskiem) się zaraz pozbędę kończąc questa ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W takim razie, jako już zaprawiony hodowca psów, wiesz może czy mogę się one skradać? Cholernie chcę mieć psa, ale nie wiem czy mi się opłaci bo gram skrytobójcom. No i jeszcze żadnego nie znalazłem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.12.2011 o 18:37, Sipso2008 napisał:

W takim razie, jako już zaprawiony hodowca psów, wiesz może czy mogę się one skradać?
Cholernie chcę mieć psa, ale nie wiem czy mi się opłaci bo gram skrytobójcom. No i jeszcze
żadnego nie znalazłem.


Bez przesady, żaden ze mnie zaprawiony hodowca, bo mało gram z psami przy nodze, tutaj akurat wykonywałem quest związany z tym psem Barbasem i przy okazji natrafiłem na bezpańskiego to wziąłem dla towarzystwa ;D
A jeśli chodzi o skradanie, to szczerze mówiąc nie zwracałem uwagi, bo gram ciężkozbrojnym wojem i bardzo rzadko się skradam, ale jestem niemal pewny, że psy nie umieją się skradać, no chyba, że kupisz tego wytresowanego, to może będzie miał więcej możliwości ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.12.2011 o 20:12, Shelazar napisał:

Czy rośliny po jakimś czasie odrosną w tym samym miejscu?


Po 30 dniach. Tak jak odnowią się złoża rudy i wrócą potwory do oczyszczonych lokacji. :-)

Btw. Odczułem znaczny wzrost płynności w grze po instalacji ostatniego patcha.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.12.2011 o 22:01, Shelazar napisał:

30 dniach!? Czy Bethesda udostępniła informację na temat składu chemicznego gleb oraz
ewentualnych nawozów? Pewnie jucha trolli tak działa na te roślinki... no nic, dzięki!


Albo nie zawsze i nie wszedzie, albo to ja mam buga, bo juz z pol roku mija jak zebralem w ogrodku nightshady i nadal nie odrosly.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Panowie prośba o pomoc w rozwiazaniu problemu z questem

Spoiler

porozmawiaj z osobą o imieniu amren



Wskazuje mi strzałka w idiotyczne miejsce gdzie go nie ma.. Koło orków.. Tak samo w mieście go nie ma. Proszę o pomoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Od patcha 1.2 mam problem z niektórymi teksturami w grze - pojawiają się i znikają (jak np. mech na ścianach w lochach) w zależności od kata patrzenia na nie czy odległości. Miał ktoś podobnie i sobie z tym poradził? ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.12.2011 o 23:58, Azazell napisał:

Panowie czy warto płacić za pkt umiejętności od nauczyciela? Teraz to już po 1k stoją.
Czy to się opłaca?

IMO skoro jest level scaling, to po co przyspieszać levelowanie? ;p
Sam ani razu nie skorzystałem ze szkolenia za kasę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.12.2011 o 23:58, Azazell napisał:

Panowie czy warto płacić za pkt umiejętności od nauczyciela? Teraz to już po 1k stoją.
Czy to się opłaca?


A sprawi ci bój zrobić save, zapłacić i sprawdzić? Powiem ci, że ja płacę 5k i się opłaca, bo podbijam skille których nie używam, bo wszystkie "swoje" mam już na 100...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.12.2011 o 23:58, Azazell napisał:

Panowie czy warto płacić za pkt umiejętności od nauczyciela? Teraz to już po 1k stoją. Czy to się opłaca?

To zależy od tego o jaką umiejętność chodzi. Niektóre (najlepszym przykładem jest kowalstwo) można szybko i łatwo wytrenować samemu podczas gdy inne (większość tych które wzrastają tylko gdy użyte na wrogach) na wyższych poziomach przyrastają strasznie wolno i czasem lepiej jest wydać te kilkanaście tysięcy na ich podszkolenie niż męczyć się z dociąganiem ich do setki tylko poprzez praktykę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować