Zaloguj się, aby obserwować  
Adeq

Wszystko o Naruto :)

8390 postów w tym temacie

Dnia 03.02.2010 o 14:25, Infes napisał:

zastanawia czy jakoś uratują Karin czy Sasuke już tak "darkside" że nawet nie zwróci
na Nią uwagi po tym jak przebił Ją na wylot.


On jest już tak emoside, że nie ma co na to liczyć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.02.2010 o 14:46, Ichibanboshi-kun napisał:


On jest już tak emoside, że nie ma co na to liczyć

Idź się ucz, a nie marudzisz ;p Moim zdaniem zabicie osoby z takimi cennymi umiejętnościami jak Karin byłoby lekką głupotą. To, że trafił Karin, nie oznacza, że trafił w jej punkt witalny, w końcu nie na darmo jej mówił, żeby się nie ruszała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.02.2010 o 15:03, Mysterum napisał:

Idź się ucz, a nie marudzisz ;p

62% pracy mam już zapisane ;P

Dnia 03.02.2010 o 15:03, Mysterum napisał:

Moim zdaniem zabicie osoby z takimi cennymi umiejętnościami
jak Karin byłoby lekką głupotą. To, że trafił Karin, nie oznacza, że trafił w jej punkt
witalny, w końcu nie na darmo jej mówił, żeby się nie ruszała.


Ale saskacz jest głupi, nie zapominaj o tym XD
Powiedział żeby się nie ruszała, aby zmylić dziadzia który już i tak lekko panikował. Odwaliło mu jużtak do głowy, zę jest super uber i nikogo nie potrzebuje. Saskacz to palant i mam nadzieję, że Naruto jako manga skończy się sztampowo z zabójstwem tego sakacza :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pamiętaj, że kazał Karin się nie ruszać. Może jest nadzieja i nie trafił jej w punkt witalny, tak jak trafił Danzo.

Się zobaczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cóż trochę mnie Kishi zaskoczył. Nie sądziłem że tak szybko uśmierci Danzo. Tyle tą postać budował i jakie koks moce mu dał.Mimo to spodziewam się że Tobi jeszcze z nich skorzysta .W końcu mu ręki brakuje(sharingan znowu się stał potężniejszy)A co do Karin. Sasek jak zwykle dał popis jakim to jest h**** i że nie ma mu równych wśród emo pedałów(gotowy nawet towarzyszy poświęcić. Cóż jego strata. Gdyby nie Karin to już by pewnie nie żył).

P.S.. Oczywiście pewności co do śmierci Karin nie mamy. Ale narażanie jej życia i tak dobre nie jest.

P.S.2. Swoją drogą jego facjata z poprzedniego chaptera będzie mi się śnić po nocach.

20100203225854

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czemu aż tak się czepiacie Saskłacza. Co z tego, że stał się złym bohaterem ? W historii było wiele złych kolesi, którzy podobali się ludziom. Tak jak ja nadal lubie Saska i mogę się założyć, że na końcu i tak zrobi coś dobrego, po czym mam nadzieje, zginie. Tak będzie lepiej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.02.2010 o 09:32, Peres00 napisał:

Nie wiem czemu aż tak się czepiacie Saskłacza. Co z tego, że stał się złym bohaterem
? W historii było wiele złych kolesi, którzy podobali się ludziom.

Tylko że tamci kolesie byli zrobieni klasą a Sasuke jest rozpieszczonym bachorem który jest pozbawiony jakiejkolwiek moralności i ciągle nad sobą się użala jaki to on najbiedniejszy bo shinobi zabrali mu rodzie i mści się na wszystkim co jest w zasięgu wzroku.

Dnia 04.02.2010 o 09:32, Peres00 napisał:

Tak jak ja nadal lubie Saska i mogę się założyć, że na końcu i tak zrobi coś dobrego, po czym mam nadzieje,
zginie. Tak będzie lepiej :)

My też mamy nadzieje że zginie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

181

Spoiler

Wszystko wskazuje na śmierć Karin.
Danzo nie żyje.
Saskacz i Tobi zdrowi.
Team Sakury 1km od nich. Kakashi w drodze.
Teraz, po walce już nie mają po co biec... Chociaż może mają szanse, bo Sas jest osłabiony :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.02.2010 o 17:41, Jakli napisał:

Spoiler

Mnie tam ciekawi czy Madara weźmie oko Shisuiego i czy po tym zdejmie wreszcie maskę;).




Please god NO! :D Prawdziwy twardziel nie zdejmuje maski (no dobra Rey ją zdjął :D)

Czekam na.....

Mandara vs Kakashi
Naruto vs Sasuke

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pięknie było, tak powinno być. Retrospekcje niczym z Lost jako Danzou bardzo mi się podobały. Jednak Karin została uśmiercona i nawet baj baj od Sasuke nie dostała. No bjutiful chapter : D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.02.2010 o 16:17, orzel286 napisał:

W 146 epie normalnie widać Haku, czy to tylko ja tak mam? XD
A poza tym... kiedy skończy się ten filerowy crap? :|

To nie Haku. To po prostu jakiś koleś z ANBU Kirigakure, który ma podobną maskę.

Nie wiadomo ile te fillery potrwają. Prawdopodobnie poznamy odpowiedź dopiero przy najbliższej zmianie openingu (jeśli będzie zawierał sceny z fillerów to można będzie mieć pewność, że potrwają one nieco dłużej). Lepiej, aby one się szybko skończyły, bo anime nadal jest sporo w tyle za mangą. Chociaż z drugiej strony te obecne fillery nie są takie złe w porównaniu do poprzednich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.02.2010 o 16:17, orzel286 napisał:

W 146 epie normalnie widać Haku, czy to tylko ja tak mam? XD

Eeeee.... czy tylko mi się wydaje czy Haku na tym screenie jest kobietą?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 05.02.2010 o 16:23, Arcling napisał:


Nie wiadomo ile te fillery potrwają. Prawdopodobnie poznamy odpowiedź dopiero przy najbliższej
zmianie openingu (jeśli będzie zawierał sceny z fillerów to można będzie mieć pewność,
że potrwają one nieco dłużej).

Czyli gdzieś w kwietniu/maju jak to miało miejsce.

Dnia 05.02.2010 o 16:23, Arcling napisał:

Lepiej, aby one się szybko skończyły, bo anime nadal jest
sporo w tyle za mangą. Chociaż z drugiej strony te obecne fillery nie są takie złe w
porównaniu do poprzednich.

Jak już kiedyś tam mówiłem, obecne fillery są w jakiś sposób tożsame z mangą, opierają się na przedstawionej w mandze postaci, pozwala poznać innych Jinchuuriki co nie jest takie złe. Ale jednak teraz wolałbym oglądać inwazję Paina na Konohę, a później fillery, bo manga po inwazji też zaczęła upadać fabularnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>Chociaż z drugiej strony te obecne fillery nie są takie złe w

Dnia 05.02.2010 o 16:23, Arcling napisał:

porównaniu do poprzednich.

Jeszcze nie są aż tak złe bo znając to anime, to... No generalnie spodziewam się najgorszego :|

@Tomoya-kun
To by było niezłe combo - res + trap deactivation... XD

Tak czy inaczej - dżołk się udał lol

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

482

Spoiler

Zacznijmy od tego, że miałem rację iż Karin jeszcze żyje, ale widać, że Sasuke naprawdę chce się jej pozbyć. W końcu został pokazany Naruto :3 No i Sakura jak zwykle strzeliła zonka, bo Sasuke musi być głupi żeby od tak jej zaufać. Ciekawe tylko, że naprawdę chce ona podążać za nim, czy może to tylko jej przykrywka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.02.2010 o 20:07, Mysterum napisał:

482

Spoiler

Zacznijmy od tego, że miałem rację iż Karin jeszcze żyje, ale widać, że Sasuke naprawdę
chce się jej pozbyć. W końcu został pokazany Naruto :3 No i Sakura jak zwykle strzeliła
zonka, bo Sasuke musi być głupi żeby od tak jej zaufać. Ciekawe tylko, że naprawdę chce
ona podążać za nim, czy może to tylko jej przykrywka.



Sakura wątpliwe by miała przejść na złą stronę. Dołączy się zapewne do Saska zamiast Karin (jako ta ponoć bardziej pożyteczna), ale przy okazji będzie się bawić w "powdójnego agenta". Niby sojusznik, a niewiadomo kiedy wbije nóż w plecy ;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować