Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Wywiad z Michałem Kicińskim

213 postów w tym temacie

Gram.pl

Zgodnie z wcześniejszą obietnicą prezentujemy rozmowę z jednym z dwóch współzałożycieli firmy CD Projekt. Michał Kiciński ujawnia graczom szereg sekretów, opowiada bez owijania w bawełnę o trudnościach związanych z wypuszczaniem gier na rynek i... Zresztą, przeczytajcie sami!

Przeczytaj cały tekst "Wywiad z Michałem Kicińskim - jednym z dwóch współzałożycieli CDP" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.04.2007 o 13:26, kjelt napisał:

Hmm czy może Pani Aleksandra Cwalina pracowała dawniej w piśmie Top Secret ???


"Top Secret" to nie wiem, ale na pewno pisała dla "Secret Service" gdzie ukrywała się pod pseudonimem "Krupik".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No wywiad już przeczytałem i choć długi to bardzo ciekawy ;) Szkoda mi serii fajna cena, ale pisze że pojawią się też nowe serie. Jestem ciekawy tych wszystkich zmian, które są opisane w tym artykule :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam wrażenie, że w tym roku będzie się bardzo dużo działo. Strasznie ciekawi mnie jakie to będą te nowe serie. Podobało mi się w tym wywadzie, że przyznają się do swoich wpadek i mam nadzieje, że w tym roku nie będzie już takich problemów z premierami itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

E tam, wywiad długi... Mi się go tam bardzo szybko przeczytało. Głównie ten wywiad miał na celu podsycenia nam apetytu, a nie wyjaśnienie nam tego co CDP planuje w przyszłości. ;) Jesienią coś przełomowego na gram.pl? Może w końcu kebab.gram.pl otworzą? :P Albo ku radości Devila student.gram.pl. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Coz... rzeczowy wywiad... sporo samokrytyki, ale przy NWN 2 i HV nigdy tej krytyki nie jest za wiele ;-P

Zabraklo jak zwykle poruszenia kwestii wydawania gier po angielsku zatem pewnie nic sie nie zmieni... wiec ja juz raczej od CDP nie kupie nic... chyba, ze bede naprawde "musial", bo nigdzie indziej nie bedzie... A raczej zawsze jest alternatywa...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować