Zaloguj się, aby obserwować  
Darkstar181

Call of Duty 4: Modern Warfare

9450 postów w tym temacie

Dnia 15.04.2008 o 21:23, uchal napisał:

Coś sie zwaliło mi w CoD''zie z czasem gry. Ale teraz to wygląda o wiele lepiej ;)
http://img390.imageshack.us/img390/2729/capture04152008211105ir4.png


Heh, to możesz się cieszyć "pr0 statami" :P
Ale tak poza tym takie coś da się osiągnąć na serwach typu TDM Shipment 24/7 54players ! :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.04.2008 o 19:44, mikal15 napisał:

Więc twórcy moda Pam4 i administratorzy lig, które z niego korzystają (czyli właściwie
wszystkie największe) są według ciebie tak zakompleksieni? Chociaż widząc twoją wypowiedź
można by zacytować Pratchetta. "Osoby używające więcej niż 3 wykrzykników lub pytajników
to osoby z zaburzeniami własnej osobowości". I chyba przez pryzmat tego należy odpowiadać
na twój post ;))



gadasz suchary... chyba se dawno nie waliłeś.... :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.04.2008 o 16:24, Araondoion napisał:

> gadasz suchary... chyba se dawno nie waliłeś.... :/
Twoje posty od razu widać, że profesjonalne.


dostosowuje się do Waszego poziomu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Taa, jasne. Pisząc z capsem jak dzieciak prezentujesz swój poziom, który zapewne nie jest za wysoki. Przykłady :

"KOGO TAK ŹREBI, ŻE UWAŻA P90 ZA JAKĄŚ NOOBOWSKĄ BROŃ?!?!?!?!?!?! niech sie leczy... granatniki to owszem jest noooboooowe ale nie p90.... ŻAL.PL"

" ... chyba se dawno nie waliłeś.... :/"

Zanim powiesz, że zniżasz się do czyjegoś poziomu, to najpierw popatrz na swój. Koledzy pisząc, że P90 to "noobowska" broń wyrazili swą opinię i zrobili to przynajmniej w poprawny gramatycznie sposób w przeciwieństwie do Ciebie, a Ty nie musisz się wcale z tym zgadzać. Wchodzenie w takie dyskusje jest bez sensu :

- P90 jest noobowska
- Wcale, że nie
- A właśnie, że tak

itd., itd.

A co ja myślę o P90. Uważam, że jest ona za łatwa do opanowania, w dodatku jest bardzo mocna. Wolę się trochę natrudzić i ustrzelić head''a z MP44, niż wpakować cały magazynek z P90. No to to by było na tyle. Dziękuję za uwagę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kurcze, jak ja bym chciał żeby zamiast MP44 dali (ni epamietam jak to się pisało) pepesze (no chyba o tym mówie, jak coś to z tym magazynkiem 50 nabojowym co wygląda jak magacynek do RPD) Bo to MP44 to jakiś taki wyglad ma jakby zardzewiały był IMO.

A wy co byście woleli, zamiast MP44?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.04.2008 o 20:38, trutututu napisał:

A wy co byście woleli, zamiast MP44?


Raczej nic, ponieważ jest to moja ulubiona broń ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.04.2008 o 20:38, trutututu napisał:

Kurcze, jak ja bym chciał żeby zamiast MP44 dali (ni epamietam jak to się pisało) pepesze
(no chyba o tym mówie, jak coś to z tym magazynkiem 50 nabojowym co wygląda jak magacynek
do RPD) Bo to MP44 to jakiś taki wyglad ma jakby zardzewiały był IMO.


Pepeszę? Tą z CoD2? Jeśli tak, to mam nadzieję, że żartujesz. PPSh to typowy kreator wdów i sierot, broń ostateczna. Masakryczne obrażenia z dodatkiem ogromnego magazynka... Staram się unikać tego określenia jak ognia, ale to broń dla... nooów.

Dnia 16.04.2008 o 20:38, trutututu napisał:

A wy co byście woleli, zamiast MP44?


Dowolną, sycącą broń, bo jak dotychczas żadna z nich nie przekonała mnie do siebie, nad czym bardzo ubolewam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 16.04.2008 o 20:38, trutututu napisał:

A wy co byście woleli, zamiast MP44?


Nic, uwielbiam MP44 (mówią u mnie w klanie że bawię się w IIWś, bo z tym latam i mam lucka że często wybuchy granatów przeżywam :P). Ubolewam tylko że MP44 ma takie same staty jak AK47, tylko ma mniejszą szybkostrzelność. Ale kto by się przejmował statystykami :P

Chcesz Pepeszy ? Weź P90, prawie to samo ... ;o

Mi przydałaby się może jakaś strzelba, którą trzeba przeładowywać po każdym strzale (vide Lee Enfield, Kark98 (tak to się nazywało ? :P), Noisant-Nagant) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.04.2008 o 21:06, Outlander-pro napisał:

Mi przydałaby się może jakaś strzelba, którą trzeba przeładowywać po każdym strzale (vide
Lee Enfield, Kark98 (tak to się nazywało ? :P), Noisant-Nagant) :)

To znaczy R700 bez lunety?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.04.2008 o 21:11, azur65 napisał:

> Mi przydałaby się może jakaś strzelba, którą trzeba przeładowywać po każdym strzale
(vide
> Lee Enfield, Kark98 (tak to się nazywało ? :P), Noisant-Nagant) :)
To znaczy R700 bez lunety?


Powiedzmy. Po prostu jakiś karabin powtarzalny :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

hmm my nie powiedzielismy, ze P90 jes noobskie ;) taka jest ogolna opinia ;) bardzo wielu ludzi reaguje anty na to... mi tam wisi, ze ktos tym gra ;)

mp44 super, na HC chyba najlepsza, na normalu moze z szybkostrzelnoscia ;) a na meczach na normalu to tylko akacze ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.04.2008 o 21:10, trutututu napisał:

Dj Szlafrok - przesadzasz ;]


Ani trochę. Pamiętam jeszcze, jak ciężko było, gdy na jednej mapce Niemcy obrywali od 20 Rosjan z PPSh... To było po prostu nienormalne, średnia ''życia'' wynosiła jakieś 10 sekund, w porywach 15. ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.04.2008 o 21:16, Outlander-pro napisał:

Powiedzmy. Po prostu jakiś karabin powtarzalny :]

Ew. można do R700 dodać ACOG :P No ale efekt nie ten sam, wiem o co ci biega. Co do p90 to moim zdaniem jeśli na serwie nie jest zakazane, to wcale nie jest n00berskie :P Sry, ale już wolę grać z P90 niż z męczennikiem xD Po drugie, na normalu p90 wcale nie jest takie śmiercionośne jak się wydaje :P Na średni/dalszy dystans z Ak nie ma szans :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.04.2008 o 21:21, Araondoion napisał:

hmm my nie powiedzielismy, ze P90 jes noobskie ;) taka jest ogolna opinia ;) bardzo wielu
ludzi reaguje anty na to... mi tam wisi, ze ktos tym gra ;)


A ja właśnie napisałem to na podstawie owej ogólnej opinii :) Mi też to wisi szczerze mówiąc :P

Dnia 16.04.2008 o 21:21, Araondoion napisał:

mp44 super, na HC chyba najlepsza, na normalu moze z szybkostrzelnoscia ;) a na meczach
na normalu to tylko akacze ;)


Nom, MP44 imho też najlepszy :) Ja gram z Podwójnym Strzałem, więc jest jeszcze lepsza :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.04.2008 o 22:05, LuQeMaStEr napisał:

Nom, MP44 imho też najlepszy :) Ja gram z Podwójnym Strzałem, więc jest jeszcze lepsza
:)

A ja do MP44 się nie mogę przekonać ;P Celność trochę zwalona jest imo. Z karabinów szturmowych nie lubię właśnie MP44 i M14 :) Z resztą można lecieć na Berlin ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować