Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Fajna Cena, Fajny Konkurs - etap drugi

140 postów w tym temacie

gram.pl

1 maja to dzień ustawowo wolny od pracy. My tę regułę szanujemy, dlatego też absolutnie nie zamierzamy namawiać Was do żadnego wzmożonego wysiłku. Proponujemy natomiast coś innego - usiądźcie wygodnie przed monitorami, czas na drugi etap Fajnego Konkursu z Fajną Ceną!

Przeczytaj cały tekst "Fajna Cena, Fajny Konkurs - etap drugi" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ale super.. w pierwszym konkursie wszystkie odpowiedzi dobrze :D, szkoda tylko, ze 2 drugim etapie nie znam trzech postaci z obrazków :|

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.05.2007 o 11:31, NFSU2.00 napisał:

Jakoś nie słyszałem o pierwszym etapie. słyszałem natomiast o Extra konkursie .


To ty czytasz uchem nie oczami chyba, jak byk wczoraj na stronie głównej był PIERWSZY ETAP ;)
Poszukaj sobie w newsach wczorajszych.

Jak chyba dam sobie spokój z tym konkursem, sześć dobrych odpowiedzi na osiem, nie ma sensu. I tak nic nie wygram, teraz czekam na wyniki Extra Konkursu 2 :) Obym coś wygrał, najlepiej Jade Empire :)

Pozdrawiam,
piotrek-heroes

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Drugi etap to banał! Jedynie z 8 miałem problemy, ale podpowiedź kolegi Budynia wielce mi pomogła ;-)

I zgadzam się z qba767 to nie jest Gwiazda Zaranna, bo ona chyba przecież jest pierwszym ncpem do przylaczenia, a na rysunku jest babka ktora mozemy wybrac przy rozpoczeciu nowej gry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja za to dziękuje koledze Misticowi, dzięki któremu mam odpowiedź 1 i 2.
Czy jak napisałem tylko Kroniki Riddicka to mam źle?
I jeszcze jedno, Gwiazda Zaranna to nie Wu Kwiat Lotosu tylko w grze było Risen Star bodajże.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.05.2007 o 11:46, Mistic napisał:

I zgadzam się z qba767 to nie jest Gwiazda Zaranna, bo ona chyba przecież jest pierwszym ncpem
do przylaczenia, a na rysunku jest babka ktora mozemy wybrac przy rozpoczeciu nowej gry.


Ergo poprawna odpowiedź powinna brzmieć: Wu the Lotus Blossom, albo Wu Kwiat Lotosu (no i oczywiście "Jade Empire").

A ten etap chyba sobie odpuszczę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy wszystkie postacie z gier które są tutaj pokazane są w sklepie gram.pl ?(chodzi mi o gry oczywiście).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wszystkie zostały wydane przez CDP lub są sprzedawane przez gram.pl. Pamiętać jednak trzeba, że niektóre gry są tak stare, że już ich się nie sprzedaje :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.05.2007 o 11:54, Mistic napisał:

Wszystkie zostały wydane przez CDP lub są sprzedawane przez gram.pl. Pamiętać jednak trzeba,
że niektóre gry są tak stare, że już ich się nie sprzedaje :P


Jeżeli mówimy o starych grach to w ramach podpowiedzi mogę napisać, że chodzi o obrazki 1, 2 i 7 ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować