Zaloguj się, aby obserwować  
MonkOfWar

Magic: The Gathering :)

1878 postów w tym temacie

Hmmmmmmm w sumie sam nigdy nie kupowałem tam, tylko kumpel ale wydaje mi się że musisz się skontaktować z nimi po dokonaniu zakupu. Odnośnie pytan to jest tam dział KONTAKT to chyba odpowiednie miejsce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak też zrobię :)
A teraz ja mam pytanko- robię sobie niebieskie ninje (bez czarnego), macie jakieś pomysły? Mój plan, to cofacze, kilka kontr, Higure, Time Stopy, no i reszta- unblocki (Veil of Secrecy, Whispersilk Cloak), komplety ninj, Storm Crow, Flighty, Wings of Hope, Shurikeny, coś na tapowanie (Teardrop Kami, Toils of Night And Day). Jakieś sugestie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wymyśli się jutro bo narazie to bede leciał spać:] Tylko powiedz mi czemu niechcesz włożyć czarnych ninja? Dość dobrzy są a INK EYES wymiata totalnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.03.2006 o 22:38, MastAlol napisał:

Wymyśli się jutro bo narazie to bede leciał spać:] Tylko powiedz mi czemu niechcesz włożyć
czarnych ninja? Dość dobrzy są a INK EYES wymiata totalnie.


Tak, wszyscy sie pytają. Nie chce czarnych bo nie chce sobie rozredzać deku- takie mam widzimisię że ma być niebieski- ew wrzucę Ink-eyesów (np 2) i ze 4 swampy, a reszta i tak niebieska. Jakby miał być pół na pół to bym sie z kartami i składem nie połapał. Wolę na razie robić mono, ew potem jak coś wymyślę dorzuce mieszkankę, ale niebieski zapewnia mi wszystko co potrzebuję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.03.2006 o 12:40, Doreczek napisał:

Chciałbym się spytać czy nie znacie bardzo dobrych elfow bo mam skladam deck na elfach i nie
wiem co jeszcze wpakowac :)


Poprzednia strona- wymieniłem tam kilku pałerncyh elfów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach


Dobra psze państwa, zamówiłem ninje :)
Jeszcze nie mam wszystkiego i będę musiał ostro pomysleć nad składem, zostało mi do kupienia kilka kart w stylu Whispersilk Cloak, czy Higure i jeden Time Stop. Dokładny skład zamieszcze jak do niego dojdę xD, bo na razie to zamawiałem jak leciało po kompletach :)
Jedno mnie martwi- nie mam kontr oprócz Squelcha, który jest bardzo ciekawą kartą :)
Czarnego nie będę miesział oprócz Ink-Eye''a ale i tak na razie nie mam na niego kasiory (25 zeta za jednego).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.03.2006 o 15:15, Budo napisał:

> Chciałbym się spytać czy nie znacie bardzo dobrych elfow bo mam skladam deck na elfach
i nie
> wiem co jeszcze wpakowac :)

Poprzednia strona- wymieniłem tam kilku pałerncyh elfów.


No dobra ale wszystkie znam chciałbym cos innego ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.03.2006 o 17:19, Doreczek napisał:

No dobra ale wszystkie znam chciałbym cos innego ;p


Heh, nie ma innych Elfów :)
Dałem tam najlepsze elfy jakie wyszły ze wszystkich edycji, musisz wybrac coś z tego. Tu mam jeszcze inne, ale już raczej słabsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ok, wczoraj obiecałem to wrzuce pare ciekawych kart do niebieskiej. Sądzę że chcesz złożyć talie na napór, niestety ninja nie latają ale jest na to rada LEVITATION - bardzo przydatna :) Pozatym wrzuce pare fajnych equipow. Napisz konkretnie czego szukasz to może coś doradze bo taka talia ma szerokie horyzonty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.03.2006 o 18:13, MastAlol napisał:

Ok, wczoraj obiecałem to wrzuce pare ciekawych kart do niebieskiej. Sądzę że chcesz złożyć
talie na napór, niestety ninja nie latają ale jest na to rada LEVITATION - bardzo przydatna
:) Pozatym wrzuce pare fajnych equipow. Napisz konkretnie czego szukasz to może coś doradze
bo taka talia ma szerokie horyzonty.


Wow, levitation wypaśne :)
Postaram sie wrzucić tam trochę equipów, tak se myslę, żeby sie na swordy rzucić, moja kieszeń tego nie przeżyję. Ale Neko-Te też jest do rozważenia, za to Oathkeeper to dla samurajów :)
A fly''a nie będę potrzebował, bo wrzucę Flight''y i Wings of Hope, poza tym unblockable krit nie musi latać :)
Ale levitation wypas, będzie można tym zastapić cześć enchantmentów na fly''e dla pojedyńczych kritów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak tak pomyślałem to wydaje mi się że może ci ta talia niewyjść mono blue na ninjach to chyba jednak niezbyt dobry pomysl bo o ile pamietam to ninjy z niebieskiego jest 4 tylko, natomiast z czarnego niedosc ze sa bardzo fajne to jeszcze jest ich wiecej! Ale jak już się uparłeś to wymyśliłem że mogłbys pare myrów za 1 many wrzucić które daja mane a dzieki Ninjitsu bys szybciej wkladal lepszych wyjadaczy. Powiedz mi jakie krity chcesz wlozyc tam jeszcze bo chetnie wylookam co z tego wyjdzie :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/.../

Krity? Ninje!
Hehe. idea jest taka, że dek nie będzie na poteżnych stworach, za to będzie ich dużo. Od teorii do praktyki kawał drogi, ale takie mam założenie. Ninj po kompletach, tylko Walker of Secret Ways 2 i Higure na razie dóch bo kasy nie mam. A żeby ninje wykładac szybko i zgrabnie to karty takie jak: Teardrop Kami, Dreamcatcher, Storm Crow. Oprócz tego komplet Flight i Wings of Hope. Ninje będę dopakowywał equipami w stylu Ronin Warclub (super kombo z ninją, gdy wrzucasz go z ninjutsu, dostaje Warcluba za darmochę i wjazd z dopakiem :))
Tanie spirity i masa cofaczy oraz wkurzających czarów ze splice''em pozwolą mi (mam nadzieję) wjeżdżać ninjami jak trzeba i znów draftować, cofać i odwalać inne komba.
W razie zonków i utraty dobrych kart pójda streamy, zawsze będzie można splajsnąć weil''a aby zapewnić jeszcze komuś atak. Ogólnie nie ma byc to napór, tylko taka ninjowa kontrola.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.03.2006 o 17:19, Doreczek napisał:

No dobra ale wszystkie znam chciałbym cos innego ;p


No to polecam Ci te karty:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.03.2006 o 15:47, MastAlol napisał:

Zamiast Squelcha włóż zwykłego COUNTESPELLA albo MANA LEAKa, najlepsze kontry w niebieskim.


Też będa, tylko na razie nie mam do nich dostepu- ludzie niechętnie je puszczają, a na hall''u ich nie było. Na goblin farmie nie będe przepłacał, więc poczekam aż ktos u mnie w mieście będzie miał, w niedzielę turniej może tam wyhaczę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ej a może znacie jakieś takie sklepy interentowe mtg gdzie można kupić pojedyńcze karty ?? bo na mtg.home.pl nic nie ma co ja chce :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W Płocku kiedyś można było kupić pojedyncze karty. Ale dawno nie odwiedziałem tego sklepu więc nie wiem czy jeszcze da radę. Ba, nawet nie wiem czy jeszcze istnieje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować