Zaloguj się, aby obserwować  
MonkOfWar

Magic: The Gathering :)

1878 postów w tym temacie

Ok chyba już więcej się nikt nie zgłosi więc zaczynajmy:) Oto lista:
1.MastAlol
2.Kermit 13
3. gloody
4. siepu

Jako że nie pasuje tutaj spamować w gestii umówienia się kiedy gramy oto moje namiary:
MastAlol ( gg: 3302679, lub Mastalol(at)poczta.fm ,"(at)" = @ )
Podam też namiary na innych żebyśmy się mogli łatwo dogadać kiedy gramy :)
Kermit 13 (gg: 6595412)
Gloody (gg: 2352410)


Niestety nie mam namiarów na siepu i albo je tutaj podaj, albo po prostu zagadaj do nas w tej sprawie na podane numery.

--- Przypominam iż jest to turniej Sealed Deco Time Spiral, 1 pack + 2 boosty (siepu ma większe doświadczenie jednak więc chyba wie co mówi :]).
Wyniki podajemy tutaj, podaje je zwycięsca. Cała reszta zasad jest w regulaminie: http://www.gram.pl/forum_post.asp?tid=2262&pid=1249 ---
ZACZYNAJMY WALKĘ :) HAVE FUN ! (jak coś to ja jestem prawie zawsze na gg na niewidocznym)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No to niewypał....w 4-ech to możemy sobie pograć towarzysko, a nie turniej :|
Najlepiej poczekać dłużej, aż wiecej osób sie zgłosi, bo w takim wypadku to nie ma sensu :|

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.10.2006 o 19:20, Kermit 13 napisał:

No to niewypał....w 4-ech to możemy sobie pograć towarzysko, a nie turniej :|
Najlepiej poczekać dłużej, aż wiecej osób sie zgłosi, bo w takim wypadku to nie ma sensu :|


Tak czekamy już od niedzieli, a poza tym kto tu jeszcze zagląda? Budo? Daj spokój dobrze będzie, oprócz tego to taka bardziej zapoznawcza edycja niż turniej.

Yhy i czy był by ktoś chętny przejąć moją rolę (przewodniczącego turnieju), ponieważ nie mam za dużo czasu teraz, a będę miał go coraz mniej na opiekę nad nim :|

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach


Ja bym chciał powiedzieć że w ogóle nas tu duzo nie ma, a u mnie z czasem jest najgorzej od kiedy pamiętam. Sniadanie jem o 17-18, a o 22 obiad (przed chwilą zjadłem). W międzyczasie nie ma mnie w domu. Więc lipa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No i niestety muszę opuścić turniej :| Bardzo was przepraszam za to, ale myślę że zrozumiecie. Ostatnio strasznie dużo muszę się uczyć, zaczynają się imprezy lepsze, dodatkowo za niedługo zaczynają się osiemnastki, więc nie będę miał dużo czasu na prowadzenie turnieju. Ale jako uczestnik mogę zostać.

KTO PRZEJMIE PO MNIE SCHEDĘ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ja tam tylko od siebie dodam, ze dzial ten czytaja tez osoby, ktore wcale nie zabieraja glosu :p z wizarda korzystam prawie codziennie (glownie do gry po IP, a nie na serwie k20), jednak sealed mnie nie interesuje, czekam na t2 ;]
to tylko tak dla informacji, ze nie jestescie sami i ze ewentualnie mozecie liczyc na jeszcze jedna osobe :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hmmm a jednak lipa :| Ja sie nie podejme przewodnictwa bo sam mam podbną styuacje jak MastAlol :|
Zaczeło sie szybko...a skończyło sie szybciej, a szkoda :(
R.I.P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

O, turniej?

Wizard, Wizard, Wizard... czy ja dobrze kojarzę, że to taki polski program, za pomocą którego grać można w wiele różnych karcianek, np. SW?

Gdybym miał więcej czasu (czy też: możliwości dłuższych posiedzeń o określonych porach) oraz doświadczenia (zarówno, jeśli o samo M:tG chodzi, jak i używanie Wizarda)-zgłosiłbym się. A tak to chyba nic z tego nie będzie :) .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.10.2006 o 11:53, MonkOfWar napisał:

O, turniej?

Wizard, Wizard, Wizard... czy ja dobrze kojarzę, że to taki polski program, za pomocą którego
grać można w wiele różnych karcianek, np. SW?

Gdybym miał więcej czasu (czy też: możliwości dłuższych posiedzeń o określonych porach) oraz
doświadczenia (zarówno, jeśli o samo M:tG chodzi, jak i używanie Wizarda)-zgłosiłbym się. A
tak to chyba nic z tego nie będzie :) .


Hmmmm i tak by nic z tego nie było przynajmniej narazie, gdy jest szkoła/praca :|
Narazie turniej nie trwa i dopiero w wakacje(oby) sie zacznie, a w tedy wiekszość ludzi ma czas :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.10.2006 o 16:31, gloody napisał:

Trzeci obrazek pachnie mi czymś z suspendem.


Fire From Above [U]
1R
suspend- 3
Destroy target artifact or land, or Fire From Above deals 5 damage to target player.
"And that was the day, that sky rained fire... although years before seers have forseen it..."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.10.2006 o 17:21, gloody napisał:

To się nazywa intuicja ;)


To sie nazywa improwizaja, na szybko coś wymyśliłem xD
Nie znam jeszcze żadnej karty z planar chaos :)
btw widze powrót do starego awka? bardzo dobrze ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Myślałem, ze jestem taki fajny, a Ty mnie na ziemie sprowadzasz... Zapamiętam to sobie ;)

Powrócił. Trzeba się czegoś w zyciu trzymac ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.10.2006 o 17:38, gloody napisał:

Myślałem, ze jestem taki fajny, a Ty mnie na ziemie sprowadzasz... Zapamiętam to sobie ;)


No no, może sie jeszcze okaże że miałeś rację ;]

Dnia 26.10.2006 o 17:38, gloody napisał:

Powrócił. Trzeba się czegoś w zyciu trzymac ;)


Hehe, zawsze można awatara :P
xD
Co do samego dodatku planar chaos... chciałbym żeby nie był taki pakerny jak ts i chyba nie będzie.. trochę zachwiałoby to równowagą gry jakby 3 edycje takie silne wyszły...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wydaje mi się po logo i po screenach że ten dodatek będzie mroczniejszy :) Art prezentuję dobry poziom, ale logo jest super dziwne, zresztą tak jak i cały blok :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach


logo denne (jakaś parówka szara), ale ostatecznie nie ocenia sie dodatku po logo ;]
W każdym razie siedzimy i czekamy i kase na karty zbieramy ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować