Zaloguj się, aby obserwować  
Krejt

CDP atakuje w "Biedronkach" (ponownie)

2038 postów w tym temacie

Hehehe, to już kumam o co kiedyś chodziło z pewnym aczivmentem "zważyłem grę na wadze do wrzył w biedronce", czy jakoś tak. xD Ja spróbuję szczęścia i może trafi mi się porządne wydanie GoW''a ;) Szczerze to mnie mało obchodzi jakie wydanie, byle za te 10zł live działał. ;)

Edit: Trochę inaczej to było z tą biedronką.
http://ja.gram.pl/upl/blogi/352805/img_wpisy/2009_31/fbvw28lmf29bd7b.png

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Trzeba się wybrać do Biedy, może w Kraśniku już są ;]
Swoją drogą, mi to bez różnicy czy będzie premierówka, czy tania seria, albo sama płytka. Ważne żeby gra była ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wie ktoś ile waży Premierówka, Platynówka, albo dziadowskoplastikowoopakakoniówka GoW''a ? Jak będę w biedronce zabiorę wszystkie i na wagę dla warzyw, może się trafi premiera, albo platynka. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 02.12.2009 o 17:15, PinKee napisał:

A co ma walka z Icewind Dale''a wspólnego z grą akcji? Tam tylko jest czas rzeczywisty,
ale masz możliwość w każdym momencie aktywnej pauzy, co czyni z tego tytułu raczej grę
taktyczną, a nie akcji.


Nie twierdzę, że jest to gra akcji, wiem że jest aktywna pauza bo grałem w obydwie części nie raz. Stwierdzam, że do takiego BG itp w ID jest dużo akcji, nie twierdzę, że jest zła ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.12.2009 o 19:05, Albii napisał:

Wie ktoś ile waży Premierówka, Platynówka, albo dziadowskoplastikowoopakakoniówka GoW''a
? Jak będę w biedronce zabiorę wszystkie i na wagę dla warzyw, może się trafi premiera,
albo platynka. ;)


Bieda ediszyn 0,190
TS około 0.240
PK 0.320

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dobra, poczytałem i widzę że w niektórych Stonkach gry już są. Wychodzę do sklepu, kilka kroków mam więc mi to nie szkodzi;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A kupiłeś kiedyś te ''biedronkowe ubogie edycje'' że narzekasz? Za 10zł kupiłem kiedyś premierową edycję Jade Empire z kolorowym poradnikiem, soundtrackiem i wPLNami. No ale to tylko ''uboga edycja'' za 10zł ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.12.2009 o 20:41, Albii napisał:

Potwierdzone, czy to tylko tak ironicznie ? Nawiasem jest jeszcze ta extra klasyka, czy
jakoś tak.


Mam wagę kuchenną i stare paczki z byłych rzutów, tyle mi po wychodziło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wróciłem z Patronki i zaopatrzyłem się w "Gears of War", "Saga Icewind Dale" i "Unreal Antologia". Niestety, wszystkie w "biedronka edyszyn", czyli cienkie plastikowe pudło i płyta :-/ Najlepsze, jest to, że wszystkie gry ważyły tyle samo (nawet "Penumbra"); dokładnie 0,184 ("Penumbra" 0,197 - pewnie dwie płyty w cienkich pudłach). Normalnie bym nie brał i poszedł jutro szukać w innej Biedronce, ale w tej co byłem, gry były w takich znikowych ilościach, że wziąłem to co było z obawy przed tym, że w innych będzie to samo. Więcej gier na magazynie nie mieli; pytałem, bo polowałem jeszcze na inne tytuły, ale nie było. Najlepsze jest to, że byłem w największej Biedronce w mieście :-) Zobaczę jutro w innych; jak trafię cięższe edycje to kupię raz jeszcze, ale wątpię. Zresztą za 10zł nie ma co wymagać; ważne, że te duże fajne pudła są :-D

Najbardziej wkurza to, że na pudełku "Unreala" pisze : "zawiera płytę CD z muzyką". Komuś się nie chciało okładki z edytować, grrr!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.12.2009 o 19:07, Longer napisał:

Nie twierdzę, że jest to gra akcji, wiem że jest aktywna pauza bo grałem w obydwie części
nie raz. Stwierdzam, że do takiego BG itp w ID jest dużo akcji, nie twierdzę, że jest
zła ;)

Błąd - w Icewindach jest dużo więcej walki niż w BG, to się zgadzam. Ale nie utożsamiajmy od razu walki z akcją :) W szachach jest walka od samego początku zażarta, ale akcji to tam za bardzo nie uświadczysz ^_^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Namówiłem rodziców na wyjazd jutro do Biedronki pod pretekstem kupienia paczki świątecznej kumplowi ;-)

BTW. Z tego co tu piszecie, to można w Biedronka Edyszyn znaleźć wersję gry z PK? ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Po pierwsze zobacz na jakiego posta odpisywałem, po drugie przeczytaj to co napisałem w poście wyżej, po trzecie - zrozum to. Czy ja gdzieś napisałem że narzekam na takowe edycje? Nie, więc o co kaman? No własnie ... i tak, kupiłem te "bied(R)a" edyszyn z The Suffering Anthology i HoMM4 - za 10 zł mnie pasują, co prawda nie obraziłbym się jakby to były inne wydania ale cóż, bywa. A JE SE też kupiłem w ostatnim Biedronkowym rzucie więc to mi nieco zrekompensowało pozostałe zakupy. A jutro z pewnością się wybiorę po parę gierek, mam co najmniej 3 na oku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 02.12.2009 o 21:08, Gumisiek2 napisał:

BTW. Z tego co tu piszecie, to można w Biedronka Edyszyn znaleźć wersję gry z PK? ;]

Casem ii Premiery

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.12.2009 o 21:41, Shego napisał:

Kupiłem GoW za 6 dyszek w MM a teraz lezy w biedronkach za jakies smieszne 10 zl , spoko

Ale to musiało być dawno, przecież od jakiegoś czasu GoW jest w NXN.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować