Zaloguj się, aby obserwować  
Krejt

CDP atakuje w "Biedronkach" (ponownie)

2038 postów w tym temacie

Dnia 02.12.2009 o 21:41, Shego napisał:

Kupiłem GoW za 6 dyszek w MM a teraz lezy w biedronkach za jakies smieszne 10 zl , spoko

A w Empiku leży za 25zł, spoko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

U mnie gry zostały wieczorem wystawione na półki tyle tylko że były przykryte jakimiś workami i kupować można będzie je dopiero od jutra. Jednak coś zdołałem "zlustrować",ale niestety nie trafiłem na choćby jedno cięższe pudło. A szkoda bo było całkiem sporo egzemplarzy antologii Unreala i Gears of War i ze dwa Supreme Commander. Jutro rano zobaczę w innych placówkach w moim mieście, może tam będzie lepiej a jeśli nie to wezmę to co jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.12.2009 o 21:43, Kirabaxior napisał:

> Kupiłem GoW za 6 dyszek w MM a teraz lezy w biedronkach za jakies smieszne 10 zl
, spoko
Ale to musiało być dawno, przecież od jakiegoś czasu GoW jest w NXN.


Nie koniecznie, u mnie w MM GoW ciągle jest tylko w edycji PK, tej z EK nie widziałem ; o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

U mnie w Bielsku w biedronce niespodzianka: wchodzę szybko znalazłem kosz z grami, było w czym wybierać, ale niestety wszystko podejrzanie lekkie, a liczyłem chociaż na jakieś platyny.Ale najlepsze jest to, że wszystkie były po 35zł!!Z nóg mnie to prawie zwaliło.Jutro sprawdzę jeszcze drugą biedronkę to może coś kupie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.12.2009 o 22:38, Krol_Jabol napisał:

Ale najlepsze jest to, że wszystkie były po 35zł!!Z nóg mnie to prawie zwaliło.


To niemożliwe aby te gry kosztowały 35zł. Albo źle patrzałeś albo też pracownicy sklepu przez niedopatrzenie popełnili jakiś błąd. Najlepiej się spytaj a na pewno całą sprawę uda się wyjaśnić, bo za taką cenę to tych lekkich pudeł raczej nie sprzedadzą ;) Ja też mam zamiar z rana nawiedzić jakąś stonkę i mam nadzieje, że trafie na coś bardziej pożądanego :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Świeżo z Biedronki wróciłem i upolowałem GoWa i Icewind Dale Saga, szkoda że obie gry w Biedronka Edyszyn, ale wszystkie pudełka były lekkie!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

U mnie w jednej z Biedronek masa gier, jednakże praktycznie wszystko w gołej edycji ;) Udało mi się upolować Sam & Max z Top Sellera :) Po pracy śmigam do drugiej Biedronki w celu pozyskania Unreal Antologia i może Blacksite :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Radzę zastanowić się nad braniem gier w wybitnie lekkich kartonach. Zakupiłem dzisiaj GoW oraz antalogię Unreala. Szukałem najcięższych pudełek, jednak wszystkie ważyły tyle samo (mówię o tych 2 tytułach). Jako, że kartony nie zmieściłyby mi się do torby, a poza tym zawsze je wyrzucałem z uwagi na zajmowane miejsce na półce, postanowiłem rozpakować gry na miejscu i pozbyć się tektury. Cóż... przejechałem się na CDP. Wewnątrz znajdowały się zwykłe plastikowe pudełka CD z białymi okładkami. Dobrze, że na płytach było logo gry, bo aż tak domyślny to ja nie jestem :/
Słyszałem, że inni mieli więcej szczęścia i trafiali nawet na platynę. Ja nie pogardziłbym przynajmniej XK, ale to co dostałem woła o pomstę. Mam nadzieję, że sama rozgrywka pozwoli mi zapomnieć o formie w jakiej została zaserwowana :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

U mnie też marnie. Jedyne cięższe pudełka to SC (1 sztuka) i GoW (też 1 sztuka). Większość gier po 2 sztuki, tylko GoW i Antologia Unreal występowała liczniej. Ale i tak cieszę się że kupiłem co chciałem, nawet trafiłem na Sam&Max z TopSellera.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.12.2009 o 09:38, KofeinowyPablo napisał:

U mnie też marnie. Jedyne cięższe pudełka to SC (1 sztuka) i GoW (też 1 sztuka). Większość
gier po 2 sztuki, tylko GoW i Antologia Unreal występowała liczniej. Ale i tak cieszę
się że kupiłem co chciałem, nawet trafiłem na Sam&Max z TopSellera.


Ciężkie pudła z SC i GoW ? i marnie chętnie bym się zamienił ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W Toruniu na starym mieście dorwałem Sage ID (0,26 kg) XK Gold. Pudła przeważnie były lekkie, ale widzialem SC ważący 3razy więcej, niż to co kupilem, wiec pewnie to była premierówka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak tak czytam powyższe posty, to aż się boję iść do Biedy :) Adrenalinka buzuje w żyłach: trafię na wydanie jakieś porządniejsze czy może na "white screen"? ^_^ Niezła loteria z tym jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować