Zaloguj się, aby obserwować  
Altair05

Mount&Blade - Temat Ogólny

2088 postów w tym temacie

Dnia 22.05.2009 o 15:50, KrzyniuBDG napisał:

to tez wiedziałem, tylko nie wiem jak BSC funkcjonuje, to jest jako mod? Czy w trakcie
grania w moda można sobie przerobić ilość jednostek?

Po zainstalowaniu BattleSizera pojawia się ikonka dzięki której modyfikujesz ilość jednostek, nie koliduje to z modami, ale aby ponownie zmienić poziom jednostek (powyżej 100) musisz wyłączyć grę i odpalić ponownie BSC.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.06.2009 o 15:28, XXX_PL1 napisał:

szkoda ze ten polski mod bresalu teraz nie wychodzi

Mod na pewno wyjdzie. Czeka na niego wielu graczy. Festung Breslau zapowiada się jako najlepszy mod o danej tematyce. Screeny wyglądają zabójczo, modele broni są wyśmienite. Najgorzej jest jednak ze skryptem na ogień maszynowy, który , jak mi się wydaje, nie został stworzony do tej pory.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.06.2009 o 15:44, JaqbD napisał:

> szkoda ze ten polski mod bresalu teraz nie wychodzi
Mod na pewno wyjdzie. Czeka na niego wielu graczy. Festung Breslau zapowiada się jako
najlepszy mod o danej tematyce. Screeny wyglądają zabójczo, modele broni są wyśmienite.
Najgorzej jest jednak ze skryptem na ogień maszynowy, który , jak mi się wydaje, nie
został stworzony do tej pory.


1] pobierz demo bo jest ale to tylko 3 quick-battle

2] da ktoś po polsku instrukcje jak robić mody i jakiś program po polsku bo ja tylko na angielskie sie natykam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zapewnę kupie sobie tą gierkę, gdy wyjdzie w Platynie. Zapewne cena też będzie nienormalnie wysoka, jak to ostatnio ma miejsce w CDP...

A tym czasem mam pewną koncepcje na dodatek, mianowicie przeniesienie akcji do Ziemi Świętej. W weźmy na to.. Francji zbieramy ochotników, ruszamy przez ląd na statek i odpływamy w poszukiwanie bogactwa i słway. Docieramy do Jerozolimy, wstępuemy do któregoś z zakonów krzyzowców lub sami plądrujemy i rabujemy arabskie karawany. Co wy na to? Mogłoby sie udać! I to niedrogim kosztem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Oohh! Wspaniały pomysł! Tylko teraz mi powiedz, jak Ty chcesz go zrealizować... Ja też mógłbym sobie rzucać pomysłami, ale po co skoro nie mam możności aby je zrealizować?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.06.2009 o 14:13, KuroNeko napisał:

Oohh! Wspaniały pomysł! Tylko teraz mi powiedz, jak Ty chcesz go zrealizować... Ja też
mógłbym sobie rzucać pomysłami, ale po co skoro nie mam możności aby je zrealizować?


Dokładnie, takie gadanie by gadać :P
A po za tym był chyba taki mod, Holly War i można było być krzyżowcami albo Saracenami.

Ja się tylko bawiłem w tworzenie przedmiotów, ale do gry umieścić to już co innego :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Od tygodnia gram w M&B i muszę przyznać, że gra jest bardzo fajna.
Jedynym mankamentem jest fakt, że twórcy nie przewidzieli, że frakcję da się zniszczyć. Jestem wasalem Chanatu i zdobyłem wszystkie miasta i zamki Królestwa Veagirów. Wszyscy wrodzy lordowie gdzieś zniknęli, ale frakcja nadal istnieje (nadal trwa wojna) i nie dostałem żadnej wiadomości o jej zniszczeniu. Trochę szkoda :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.06.2009 o 16:11, milten6 napisał:

Od tygodnia gram w M&B i muszę przyznać, że gra jest bardzo fajna.
Jedynym mankamentem jest fakt, że twórcy nie przewidzieli, że frakcję da się zniszczyć.
Jestem wasalem Chanatu i zdobyłem wszystkie miasta i zamki Królestwa Veagirów. Wszyscy
wrodzy lordowie gdzieś zniknęli, ale frakcja nadal istnieje (nadal trwa wojna) i nie
dostałem żadnej wiadomości o jej zniszczeniu. Trochę szkoda :).


Da się zniszczyć frakcję. Musisz wyłapać wszystkich wasali i króla błąkających się gdzieś bez celu po całej mapie. Jak ich wszystkich wyłapiesz to wtedy frakcja zostanie pokonana ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.06.2009 o 16:48, Diverso napisał:

Chyba nawet nie wszystkich, wystarczy większość.


Trzeba wszystkich, pamiętam kiedyś rodhoków tak goniłem, bo jeden wasal został i na mapie tylko jak widmo się pojawiał raz na rok :p
Najlepiej dorwać frakcje jak zostanie im jeden zamek i wszystkich zgarnąć na raz, tylko dużo wojska trzeba mieć, a ktoś zawsze ucieknie...

A co do wypowiedzi miltena jeszcze to po zniszczeniu (otrzymaniu komunikatu) frakcji lordowie do niej należący przyłączając się do innych, najczęściej do najsilniejszych. Jeśli taki klient dojdzie do twojej to również pojawia się komunikat, później jest to trochę problematyczne bo raczej twoi dawni rywale miłością do ciebie nie pałają :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja właśnie wszystkich nie musiałem rozwalić. Biegali po mapie taką watachą, czekałem tylko aż jakiś się odłączy i go załatwiałem. Wydaje mi się, że z 5 wrogich lordów zostało, ale komunikat o zniszczeniu był.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

EJ, ja mam takie pytanie bo wiem że trzeba do tej gry mieć klucz aktywacyjny żeby zagrać w pełńa wersję a nie w traiala do 8 lvl. Więc wie ktoś może czy ten klucz znajduje się w pudełku z grą M&B z Platynowej Kolekcji?
Bo chcę to kupić ale nie bardzo mi się uśmiecha kupowanie jakis specjalnych kluczy przez internet...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.06.2009 o 20:03, kuki288 napisał:

EJ, ja mam takie pytanie bo wiem że trzeba do tej gry mieć klucz aktywacyjny żeby zagrać
w pełńa wersję a nie w traiala do 8 lvl. Więc wie ktoś może czy ten klucz znajduje się
w pudełku z grą M&B z Platynowej Kolekcji?
Bo chcę to kupić ale nie bardzo mi się uśmiecha kupowanie jakis specjalnych kluczy przez
internet...


W wersji pudełkowej aktywacji zdaje mi się, że nie ma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tzn. że zainstaluje ją normalnie i normalnie będzie można grać bez ograniczen? A co będzie jeśli potem zforkmatuje dysk, to jak znowu wgram to znów będe mógł grać bez ograniczen?

Czyli z tego co zrozumiałem to w tej wersji z platynowej kolekcji jest wszystko dzięki czemu mogę grać bez ograniczeń nawet na wielu kompach?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.06.2009 o 08:14, kuki288 napisał:

Tzn. że zainstaluje ją normalnie i normalnie będzie można grać bez ograniczen? A co
będzie jeśli potem zforkmatuje dysk, to jak znowu wgram to znów będe mógł grać bez ograniczen?

Czyli z tego co zrozumiałem to w tej wersji z platynowej kolekcji jest wszystko dzięki
czemu mogę grać bez ograniczeń nawet na wielu kompach?


W skrócie jest tak:
Gra nie potrzebuje żadnej aktywacji, instalujesz i jest. Działają także save z triala angielskiego. Nie wiadomo mi także by miała jakieś zabezpieczenia przed wgraniem na kilka piecków. Działa bez płyty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 17.06.2009 o 12:05, KrzyniuBDG napisał:

Gra nie potrzebuje żadnej aktywacji, instalujesz i jest. Działają także save z triala
angielskiego. Nie wiadomo mi także by miała jakieś zabezpieczenia przed wgraniem na kilka
piecków. Działa bez płyty.


Czyli jest to pelna wersja nie wymagająca aktywacji? Czy nadal może być wersją TRIAL?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować