Zaloguj się, aby obserwować  
Zieloonnyy

Devil May Cry 4

742 postów w tym temacie

Dnia 12.06.2009 o 22:19, Gol_Galad napisał:

>Osobiście też przeszedłem na klawiaturze, ale rozważam zakup pada, co to by sobie
w SWS jeszcze pograć i DMC >na wyższych poziomach, aby było wygodniej xD.
Oj kupuj, prawdziwa gra w DMC jest tylko na padzie.
> Co do gry, to popieram, jest kapitalna, mam tylko jedno zastrzeżenie. Miał ktoś
tak na
> filmikach, zwłaszcza jak postacie się szybko poruszały, że obraz się rozmazywał
i już
> tak zostawało? Na screenie widać, jak Dante się rozjechał...
Zmniejsz MSAA, ew. pobaw się ustawieniami grafiki. Też miałem ten sam problem grając
na maksymalnych(ku dziwu to dopiero po dłuższym czasie się pojawiło). Mi pomogło. : )

też mam taki problem, pojawił się gdy przechodziłem grę drugi raz(2 poziom trudności) ustawieniami grafiki się pobawić? czyli.. ustawić raz tak, potem tak, a potem znowu na max i sprawdzić? aha i o co chodzi z benchmarkiem w tej grze, według gry nie powinno mi chodzić na maxa, a fraps podczas gry pokazuje 60/więcej fpsów (wszystko dobrze działa oczywiście)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Siemka wlasnie zakupilem devil may cry 4 i mam pytanie czy DMC4 dziala na service pack 3 bo czytalem ze dziala tylko pod viste i sp2??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.07.2009 o 15:09, gfdgfg napisał:

Siemka wlasnie zakupilem devil may cry 4 i mam pytanie czy DMC4 dziala na service pack
3 bo czytalem ze dziala tylko pod viste i sp2??

Ja mam Win XP SP3 i działa mi bez zarzutu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gra jest po prostu wspaniała świetna grafika i fabuła i te super filmiki przerywnikowe :D Na pewno nie wyrzuciłem pieniędzy w błoto.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanko. Otóż przy filmiku, gdy zaczyna się gra (dokładnie jest to moment, gdy Nero rozmawia z Kyrie ) leci taka zarąbista muzyczka. Czy ktoś wie, jak się ona nazywa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.07.2009 o 22:12, boduczek napisał:

Mam pytanko. Otóż przy filmiku, gdy zaczyna się gra (dokładnie jest to moment, gdy Nero
rozmawia z Kyrie ) leci taka zarąbista muzyczka. Czy ktoś wie, jak się ona nazywa?


Do pełnej wersji polskiej została dołączona płytka z muzyką z gry. Tam poszukaj. ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.07.2009 o 22:53, Kraju napisał:

Do pełnej wersji polskiej została dołączona płytka z muzyką z gry. Tam poszukaj. ;]

Ale to jest muzyka z intro, będzie tam?

btw. Widzę poważny problem. Jestem w 11 misji (tej, w której muszę zapobiec narodzinom nowego boga) i mam pewną odległość, którą muszę "przeskoczyć:, latając na tych kulkach. Sęk w tym, że nie widzę możliwości, aby przelecieć tą odległość. Mało tego spadłem w tą "otchłań", a stamtąd także niczego nie potrafię wykombinować :< Ktoś ma jakieś wskazówki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.07.2009 o 10:25, boduczek napisał:

> Do pełnej wersji polskiej została dołączona płytka z muzyką z gry. Tam poszukaj.
;]
Ale to jest muzyka z intro, będzie tam?

btw. Widzę poważny problem. Jestem w 11 misji (tej, w której muszę zapobiec narodzinom
nowego boga) i mam pewną odległość, którą muszę "przeskoczyć:, latając na tych kulkach.
Sęk w tym, że nie widzę możliwości, aby przelecieć tą odległość. Mało tego spadłem w
tą "otchłań", a stamtąd także niczego nie potrafię wykombinować :< Ktoś ma jakieś
wskazówki?


Jeśli masz problemy to przed tym skokiem gdzieś musi posąg przy którym kupujesz umiejętności i tam kup podwójny skok ale nie pamiętam jak sie nazywał :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.07.2009 o 10:25, boduczek napisał:

btw. Widzę poważny problem. Jestem w 11 misji (tej, w której muszę zapobiec narodzinom
nowego boga) i mam pewną odległość, którą muszę "przeskoczyć:, latając na tych kulkach.
Sęk w tym, że nie widzę możliwości, aby przelecieć tą odległość. Mało tego spadłem w
tą "otchłań", a stamtąd także niczego nie potrafię wykombinować :< Ktoś ma jakieś
wskazówki?


Chodzi o ten moment z początku 11 misji gdzie widać wielki mur do którego prowadzą te dwa niebieskie punkty. Jeśli tak to zakup w statule która powinna być obok umiejętność,,Air Hike"

piosenka z intra to ,out of darkness"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 11.07.2009 o 10:53, NdysH napisał:

Jeśli masz problemy to przed tym skokiem gdzieś musi posąg przy którym kupujesz umiejętności
i tam kup podwójny skok ale nie pamiętam jak sie nazywał :/


A co jeżeli będzie mi brakowało "Punktów umiejętności". ? Będę mógł wyzerować umiejętności? Bo szczerze powiedziawszy jeszcze tego nie próbowałem :)

Darnok_Rukia

Jeżeli tylko starszy mi tych punkcików to z pewnością kupię :)

Źle powiedziałem. Chodzi mi o melodię, która idealnie rozpoczyna się w momencie, gdy mówią : "Sparda był kiedyś lordem miejskim" - coś w ten deseń i wtedy zaczyna się piosenka, która leci już do samego końca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>Ciach

Możesz usunąć starą umiejętność i dostaniesz spowrotem punkty które wykorzystałeś i kupić umiejętnosć "Air Hike" :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.07.2009 o 11:12, boduczek napisał:

Źle powiedziałem. Chodzi mi o melodię, która idealnie rozpoczyna się w momencie, gdy
mówią : "Sparda był kiedyś lordem miejskim" - coś w ten deseń i wtedy zaczyna się piosenka,
która leci już do samego końca.


Przesłuchaj tego http://darnokrukia.wrzuta.pl/audio/5A8KBEcb59y/03_track_3 .Myślę że o to chodzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 11.07.2009 o 14:34, Darnok_Rukia napisał:

Przesłuchaj tego http://darnokrukia.wrzuta.pl/audio/5A8KBEcb59y/03_track_3 .Myślę że
o to chodzi

Niestety to także nie to :( Ta muzyczka zaczyna się idealnie, gdy w tym pierwszym filmiku (jeszcze przed wejściem w menu główne gry) mówią o Spardzie i trwa do końca filmiku. Jaśniej niestety tego nie potrafię zobrazować... Poza tym w tamtej (poszukiwanej przeze mnie melodii ) ktoś śpiewał, a tutaj nie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie ten filmik :P
http://www.youtube.com/watch?v=pWJhepmzIHw zaczyna się od 1:11

Problem mam następny :P Jestem zw zagubionym lesie (misja 12) i muszę zabić smoka. Zwykle schemat w tamtym miejscu był taki : prosto, prawo, lewo. Pierwsze "skrzyżowanie" działa na tych samych zasadach, na drugim poszedłem w każdym kierunku i zamiast przejść dalej wchodzę do ciemnego zaułku i muszę walczyć z potworami :< Co zrobić? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.07.2009 o 16:08, boduczek napisał:

Nie ten filmik :P
http://www.youtube.com/watch?v=pWJhepmzIHw zaczyna się od 1:11

Problem mam następny :P Jestem zw zagubionym lesie (misja 12) i muszę zabić smoka. Zwykle
schemat w tamtym miejscu był taki : prosto, prawo, lewo. Pierwsze "skrzyżowanie" działa
na tych samych zasadach, na drugim poszedłem w każdym kierunku i zamiast przejść dalej
wchodzę do ciemnego zaułku i muszę walczyć z potworami :< Co zrobić? :D


Aaa. Ta piosenka to "shall never surrender" w wykonaniu Jasona Arnolda .Super utwór sam go słucham
Na potwierdzenie http://darnokrukia.wrzuta.pl/audio/9DcLFEDvWc4/devil_may_cry_4_-_shall_never_surrender_1

Jeśli zabić smoka to chyba 13 misja .Chodzi ci o skrzyżowanie? Spróbuj iść tą kombinacją prosto,tył,prawo,prawo .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 11.07.2009 o 17:25, Darnok_Rukia napisał:

Aaa. Ta piosenka to "shall never surrender" w wykonaniu Jasona Arnolda .Super utwór sam
go słucham
Na potwierdzenie
http://darnokrukia.wrzuta.pl/audio/9DcLFEDvWc4/devil_may_cry_4__shall_never_surrender_1

Tak, to jest to! Wielkie dzięki :))

Dnia 11.07.2009 o 17:25, Darnok_Rukia napisał:

Jeśli zabić smoka to chyba 13 misja .Chodzi ci o skrzyżowanie? Spróbuj iść tą kombinacją
prosto,tył,prawo,prawo .


Możliwe, że 13 misja. Dopuszczam do siebie myśl, iż się pomyliłem. Jeżeli poszedłbym prosto, a następnie w tył to musiałbym wejść i wyjść z 2 obszaru skrzyżowania. O to chodzi? :) Zaraz spróbuje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.07.2009 o 20:38, boduczek napisał:

Możliwe, że 13 misja. Dopuszczam do siebie myśl, iż się pomyliłem. Jeżeli poszedłbym
prosto, a następnie w tył to musiałbym wejść i wyjść z 2 obszaru skrzyżowania. O to chodzi?
:) Zaraz spróbuje :)


Dokładnie mi o to chodziło ,już przeszedłeś ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 11.07.2009 o 21:35, Darnok_Rukia napisał:

Dokładnie mi o to chodziło ,już przeszedłeś ?

Oczywiście :) I Twoje przypuszczenia okazały się słuszne ;-) Dzięki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować