Zaloguj się, aby obserwować  
Zieloonnyy

Devil May Cry 4

742 postów w tym temacie

Dnia 24.11.2009 o 18:57, Kraju napisał:

Do gier tego typu najlepiej zakupić pada. Na klawiaturze to istny koszmar grać w tą produkcję.

Po tym jak mój pad się zepsuł, wpadłem w taką desperację, że na klawiaturze przeszedłem cały poziom DMD. Więc przy dużej motywacji da się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.11.2009 o 18:57, Kraju napisał:

> Poddaje się...jak robić przewroty w bok na klawiaturze? ;P

Do gier tego typu najlepiej zakupić pada. Na klawiaturze to istny koszmar grać w tą produkcję.

Niestety na pada nie mam pieniędzy, wolałbym konkretną odpowiedź...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.11.2009 o 19:17, Woo-Cash napisał:

Niestety na pada nie mam pieniędzy, wolałbym konkretną odpowiedź...

Namierzenie celu(spacja) + strzałka w bok + skok (K)... graj z samouczkiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja już na początku mam problem gram na padzie i w samouczku za chiny nie mogę zrobić przewrotu naciskam tylni przycisk + analog w bok i skok i nic. Jakiś bug? Na klawie to samo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.11.2009 o 22:50, Gordon92 napisał:

Ja już na początku mam problem gram na padzie i w samouczku za chiny nie mogę zrobić
przewrotu naciskam tylni przycisk + analog w bok i skok i nic. Jakiś bug? Na klawie to
samo.

Na klawie - przytrzymujesz spacje by zablokowac przeciwnika, potem A lub D wskazujesz kierunek przewrotu, a potem wciskasz przycisk skoku, czyli K.
Swoją drogą wszyscy tak mi tłukli że na klawie się grać nie da, a ja co? Gram w najlepsze, sterowanie wcale nie jest takie złe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.11.2009 o 14:12, Kirabaxior napisał:

Swoją drogą wszyscy tak mi tłukli że na klawie się grać nie da, a ja co? Gram w najlepsze,
sterowanie wcale nie jest takie złe.

Bo DMC4 ma obniżony poziom trudności. Więc da się... jakoś...grać na klawie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.11.2009 o 14:18, RazorBMW napisał:

Bo DMC4 ma obniżony poziom trudności. Więc da się... jakoś...grać na klawie.

Wbrew opinii większości, jakoby się nie dało. Przynajmniej chodzi o tych, którzy mi to wmawiali.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.11.2009 o 14:21, Kirabaxior napisał:

> Bo DMC4 ma obniżony poziom trudności. Więc da się... jakoś...grać na klawie.
Wbrew opinii większości, jakoby się nie dało. Przynajmniej chodzi o tych, którzy mi to
wmawiali.

Na klawie spokojnie można skończyć pierwsze dwa poziomy trudności w DMC4. Wiem bo je przeszedłem na klawie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

trzeci prawie skończyłem ale z jakiegoś głupiego powodu, tylko na nim(Syn Spardy) przy misji 20 zawsze się zawiesza po cutscence , i zacząłem od nowa w nadziei że to wina save''a

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam
jestem tu nowy i mam problem z grą. Jeśli ten problem był wytłumaczony gdzie indziej to bardzo przepraszam z góry.
Mianowicie kiedy włączam grę po chwili komputer mi się zawiesza po prostu najpierw gaśnie monitor, potem słychać tylko powtarzający się ten sam dźwięk a potem już nic. Nie wiem co mam robić wiem że mój komputer spokojnie powinien poradzić sobie z grą oraz mam najnowsze sterowniki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.11.2009 o 14:31, Cafel napisał:

> > Bo DMC4 ma obniżony poziom trudności. Więc da się... jakoś...grać na klawie.

> Wbrew opinii większości, jakoby się nie dało. Przynajmniej chodzi o tych, którzy
mi to
> wmawiali.
Na klawie spokojnie można skończyć pierwsze dwa poziomy trudności w DMC4. Wiem bo je
przeszedłem na klawie.



Też przeszłam na klawie pierwsze poziomy i nie ma z tym problemu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.11.2009 o 20:48, AmilGaoulgea napisał:

Witam
jestem tu nowy i mam problem z grą. Jeśli ten problem był wytłumaczony gdzie indziej
to bardzo przepraszam z góry.
Mianowicie kiedy włączam grę po chwili komputer mi się zawiesza po prostu najpierw gaśnie
monitor, potem słychać tylko powtarzający się ten sam dźwięk a potem już nic. Nie wiem
co mam robić wiem że mój komputer spokojnie powinien poradzić sobie z grą oraz mam najnowsze
sterowniki.

Sprawdzałeś inne gry? Polecam tobie z tym iść do tego tematu i poprosić o szczegółową pomoc http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=130&u=28645 . Prawdopodobnie możesz mieć coś ze sprzętem(gasnący monitor, pipczenie i brak reakcji po tym nie wróżą nic dobrego), ale na początek polecałbym tobie reinstalacje DMC, a jak to nie pomoże - usunięcie sterowników do karty graficznej oraz dźwiękowej, przeczyszczenie takim np. DriveCleaner i zainstalowanie ich na nowo.

Co do gry klawiaturą/padem - zalecam pada, naprawdę największą przyjamność sprawia na nim ta gra, chociaż klawiaturą nie można pogardzić, to parę kombosów oraz gra inną postacią niż Nero

Spoiler

Dante

jest po prostu bardzo trudna albo niewykonalna na samej klawiaturze(w moim wypadku). : /

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bo żeby dobrze grać dante to trzeba wyćwiczyć szybkie zmiany stylów i broni !!
Dla mnie Nero niby ma tą rączkę ale Dante jest lepszy, bo ma 4 style walki z poprzedniej części i jeden dodatkowy do odblokowania (w walce przypomina Styl Vergil''a z DMC 3) xD!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.11.2009 o 22:22, Gol_Galad napisał:

Co do gry klawiaturą/padem - zalecam pada, naprawdę największą przyjamność sprawia na
nim ta gra, chociaż klawiaturą nie można pogardzić, to parę kombosów oraz gra inną postacią
niż Nero

Spoiler

Dante

jest po prostu bardzo trudna albo niewykonalna na samej klawiaturze(w
moim wypadku). : /

Po prostu jesteś mało zręczny. Ja na klawiaturze nie mam problemów z wyprowadzeniem jakiegokolwiek combo oboma postaciami, zarówno w DMC 4 jak i DMC3. Może to kwestia przyzwyczajenia (od wielu lat klawiatura + mysz to dla mnie jedyny słuszny kontroler) ale imo klawiatura jest dużo wygodniejsza niż pady.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.11.2009 o 00:01, Tomoya-kun napisał:

ale imo klawiatura jest dużo wygodniejsza niż pady.

No cóż, dużo zależy od gry... Dla mnie pad w DMC jest bardzo potrzebny - zmiana stylów Dantem jest dla mnie bardzo kłopotliwa na klawiaturze; doładowane strzały ustawiłem sobie pod L1, DT pod przycisk strzału - tak strzela się dużo wygodniej, trzymam ładowanie i mogę bez skrępowania robić kombosy.

@Numenpl:
Przecież na tym jest ten styl wzorowany... ale Darkslayer to lekki fail imo. Jak już w DMC3 wachlarz ciosów Vergila był ubogi

Spoiler

no dobra, Beowulf i Force Edge ratowały sprawę

, to w DMC4 jeszcze bardziej Darkslayera zubożyli. Po co dwa takie same ciosy(cięcia wymiarów)? Przecież mogli skopiować wszystkie ciosy Vergila i styl Darkslayer byłby przez to dużo ciekawszy, niż jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.11.2009 o 21:02, xmarqinaxnellx napisał:

Też przeszłam na klawie pierwsze poziomy i nie ma z tym problemu.

Tyle że czwóreczkę na klawie można przez 2 pierwsze poziomy przejść, o tyle potem robi się już ciężko, i IMO na dalszych poziomach trudności - tylko pad. Chociaż w 4 IMO tylko ostatni stanowił jakieś wyzwanie ;) Jako że 4 miała niższy ogólnie poziom trudności, so... ;]
A 3... SE to była prostsza, a zwykła DMC 3 wyszła tylko na PS2. Ale tam to już naprawdę potem był w zwykłej 3 hardcore... stare czasy... ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam problema>> Mam takiego lekko popsutego pada, nie działa w nim jakoś lewa gałka. Gdy jeszcze grałem Nero to było ok, po prostu wyłączałem obsługę analogów, lecz teraz Dantem muszę mieć włączone, bo zmiana stylu... Ale gdy włączam kamera zaczyna szaleć (cały czas się kręci wokół). Da się jakoś wyłączyć tylko tego jednego analoga?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.11.2009 o 01:01, Buhahahahaha napisał:

Da się jakoś wyłączyć tylko tego jednego analoga?

Może uda Ci się zmienić ustawienia sterowania tak, żeby lewy pad odpowiadał za ruch kamery, a prawy za ruch postacią - i wtedy zwyczajnie nie będziesz używał lewego. Nie wiem jednak, czy to wygodne rozwiązanie...

-----
Czy pliki w folderze Moje dokumenty\CAPCOM\DEVILMAYCRY4 to jedyne zapisy gry? Jeśli je skopiuję np. na inny pecet, to będę miał wszystkie osiągnięcia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować