Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Nowa przygoda w Neverwinter Nights 2 - kolejne informacje!

23 postów w tym temacie

CD Projekt

Znane są już kolejne informacje na temat Wyspy Piratów - modułu do Neverwinter Nights 2, przygotowywanego przez doświadczone Studio Sarmatia (twórców m.in. słynnej modyfikacji do poprzedniej części gry - Diabeł w Kamieniu).

Przeczytaj cały tekst "Nowa przygoda w Neverwinter Nights 2 - kolejne informacje!" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Może dzięki tym modom w końcu NWN 2 mnie wciągnie. Zobaczymy ;) Przez te screeny nie mogę sie doczekać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Trzeba kompa nowego sobie sprawić dla NwN2, bo sprzęt brata nie może być wiecznie okupowany... :P

Moduł zapowiada się świetnie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ha! Nareszcie! Może ktoś w odpowiedni sposób stworzy piracką opowieść.. brakowało mi morskich przygód, karczemnych awantur i porachunków korsarzy we wszystkich częściach Neverwinter Nights. Zdarzały się próby (np. moduły premiowe), ale były dość nieudolne. Trzymam kciuki za sukces Wyspy Piratów!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.06.2007 o 13:08, Pawlo09 napisał:

Gierka zapowiada sie dobrze również galerie som dobre

Do nauki a nie grania !
Czy admini nie powinni czegoś robić z ludźmi którzy języka polskiego nie znają ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Oj, chyba będzie trzeba nabyć NWN 2 . Patrząc na screeny wygląda fajnie. Może CDP opuści w końcu cenę , od premiery trochę czasu już upłynęło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.06.2007 o 16:56, lgoldyn napisał:

Może CDP opuści w końcu cenę , od premiery trochę czasu już upłynęło.


Ja też czekam na obniżkę ceny. Jakiś czas temu kupiłem NWN Diamentowa Edycja i cały pakiet jest super, dlatego też pograłbym sobie w dwójkę, ale narazie trochę jeszcze droga jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja tam kupować nie muszę - wygrałem w extar konkursie ale niestety mam za słaby komp żeby poszła. A ten "dodatek" zapowiada się naprawdę ciekawie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.06.2007 o 17:21, Word up napisał:

Grabić, palić, gwałcić! Yee...


Palenie jest niezdrowe :P

Dnia 05.06.2007 o 17:21, Word up napisał:

Znowu Karaiby...czyżby nieoficjalny sequel piratów;D?.


Jeżeli będzie się powtarzać historia o biednym kowalu, który podkochuje się w córce gubernatora, to nie zagram :)
Fajnie się zapowiada, screeny ładnie wyglądają (jak zresztą całe NWN2) - jeśli się pojawi, to pojawi się również u mnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować