Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Fallout 3 teaser - już jest!

220 postów w tym temacie

Nie trailer, tylko teaser. Gdyby to był trailer, to by się było czego czepiać. Ale z drugiej strony, w porównaniu z tym co pokazał blizzard do s2, który wyjdzie zapewne w tym samym okresie, to materiał rzeczywiście prezentuje się ubogo. Byleby nie oblivion w klimatach postnuklearnych. I żadnych polonizacji !! Ewentualnie mogą sobie polonizować, albo dać wybór języka pomiędzy oryginalnym a polskim. Bo inaczej zostanie amazon :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

poza graniu jeszcze raz w F1 i F2, obejrzeniu ostatnio takich seriali jak Jericho i Jeremiah naprawdę mam ochote na F3 :>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Właśnie obejrzałem, muzyka niezła głos Perlmana boski, grafika też niezła, a mimo to jakoś nie poczułem klimatu Fallouta czegoś mi brakuje, coś jest nie tak..., a może to ja się zmieniłem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

polonizacja kinowa (napisy) i menu jeszcze by mogła być, tyle że to podniesie ceny do poziomu zachodniego (jak będą gadać po angielsku i tanio to by się mogli w naszych hurtowniach angielscy sklepikarze zaopatrzyć to tamtejszy dystrybutor raczej by się wk.........ł)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Łeeeee... Nie wiem, czy to wina tego, że nie lubię Fallouta, czy tego, że ten filmik ssie, ale nie poczyłem dreszczyku jak przy Starcrafcie 2. No i jeszcze ta uboga grafa...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.06.2007 o 20:29, Domek napisał:

Spekulacje, ale mające bardzo solidne podstawy. Choćby w tym, że Bethesda widok FPP i walkę
w czasie rzeczywistym forsuje w grach od baaardzo dawna. I choćby w tym, że mamy rok 2007,
a nie 1997.

Więc niezależnie od tego co niektórzy z tu komentujących mogą uważać za lepsze czy bardziej
wartościowe, prawdopodobieństwo, że F3 będzie w rzucie izometrycznym i turowy jest mniej więcej
takie samo, jak że ukaże się na Amigę (świetny komputer swoją drogą... był... kiedyś).


Z pełnym szacunkiem, ale porównanie dałeś co najmniej nieadekwatne w moim odczuciu. Ani widok izometryczny, ani turowy sposób walki nie muszą i bynajmniej dla mnie nie świadczą o żadnym zacofaniu. Są to po prostu pewne rozwiązania, które mogą i w co niektórych grach nadal stanowią kwintesencje ich bytu. Można i jak dla mnie wręcz powinni zachować widok izometryczny, a także zachować, a bynajmniej dać możliwość wyboru walki w trybie turowym.

A co do widoku z pierwszej osoby, jak mam być szczery, to chce mi się nim już wymiotować... Jakby ludzie innych gier nie potrafili robić, jest to już wtórne do bólu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach


Jeśli ten Fallout ma być z pierwszej osoby i bez możliwości gry turowej to już nie będzie Fallout... chociaż niektórzy mówią tak już o Tactics... no ale cóż, póki co czekamy dalej..
A trailer fajny, chociaz w zasadzie nic nie pokazał... tylko muzyka ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nic nie pokazali, muzyka sie nie umywa do tamtej starej, a grafa... o ile to byla grafa, to tak gdzies 2001 rok ;-) Niemniej i tak czekam z niecierpliwoscia :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wszystko super, tylko ta jesień 2008 trochę przygnębia. No ale - do tego czasu zupgrade''ujemy kompy, gra będzie wyglądać jeszcze lepiej no i... jako fani Fallout''a wytrzymamy jeszcze ten rok :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.06.2007 o 22:35, Budo napisał:

Jeśli ten Fallout ma być z pierwszej osoby i bez możliwości gry turowej to już nie będzie Fallout...


Dokładnie mam takie same odczucia i wielkie obawy że tak na prawdę nie będzie to już ten "Fallout", zbyt dużo czasu minęło, zbyt dużo oczekiwań, zwłaszcza że gra to już grywalna jak cholercia Legenda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować