Zaloguj się, aby obserwować  
awesome

CDA 06/07- Zawartość

180 postów w tym temacie

Dnia 06.06.2007 o 19:45, szerszeń45 napisał:

A co będę gadał znowu będę biedniejszy o 15 zeta, a bogatszy o nowy CDA :P


Szerszeń45: rośnie poziom! Inteligencja + 10, poczucie humoru + 15, poziom litości dla antyfanów + 100! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dobra, nie ma co narzekać - Morrowind to jednak genialna marka, dla tych którzy już go mają przygotowano zbiór modów - szkoda że tak późno, ale doceniam ruch. Ludzie - to kolejna WIELKA gra w CDA i należy ich za to chwalić :). Sam pewnie nie kupię, przynajmniej po raz pierwszy od dwóch miechów nie będę musiał się przed sobą tłumaczyć dlaczego przerwałem "zerwanie z CDA" ;). Dla mnie osobiście nic ciekawego, a że magazynu już nie kolekcjonuję...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie popieram dawania gier dla prestiżu... Jeżeli już musieliby dać jakiegoś hiciora, to lepiej, żeby od razu powiedzieli, że to jednorazowy "wybryk" - zawsze w CDA jakaś gra przypadała mi do gustu... Bo było ich wiele - a teraz? Czerwiec miesiącem RPG, lipiec FPS... A sierpień? Tak jak pisałem - w dwanaście numerów (wraz ze specjalnym) dawać średniaki, a w grudniową XIII jakiś hit - wszyscy będą zadowoleni ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.06.2007 o 10:59, Lamb3rt napisał:


> Fanów drugowojennych FPS-ów jest dużo, bo niby skąd popularność Moha czy CoD. Blitzkrieg
to
> chyba należy do RTS-ów o ile mnie pamięć nie myli.
>

Obawiam się, że nie zrozumiałem... FPS a RTS to dwa zupełnie różne gatunki... Nie można ich
porównywać.

Wcześniej napisałeś, że Blitzkrieg to FPS.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.06.2007 o 12:03, Lamb3rt napisał:

Nie popieram dawania gier dla prestiżu... Jeżeli już musieliby dać jakiegoś hiciora, to lepiej,
żeby od razu powiedzieli, że to jednorazowy "wybryk" - zawsze w CDA jakaś gra przypadała mi
do gustu... Bo było ich wiele - a teraz? Czerwiec miesiącem RPG, lipiec FPS... A sierpień?
Tak jak pisałem - w dwanaście numerów (wraz ze specjalnym) dawać średniaki, a w grudniową XIII
jakiś hit - wszyscy będą zadowoleni ;)


Bzdura. Pokazujesz tylko że gracze/czytelnicy są wiecznie niezadowoleni - przecież TAKIE hity, "dla prestiżu", jak je nazywasz, powinny być celem dla każdego czasopisma o grach. Dawać średniaki? To wtedy Ty (bądź ktoś inny) byś narzekał że "gry są średnie, kto w to będzie grał, daliby coś porządnego". Smuggler pisał o takim podejściu wiele i, jak widać, miał rację :P.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak jak wcześniej pisałem - dawać przez 12 numerów średniaki, a w numerze XIII jakiś hit/super hit - KAŻDY (no prawie, ale nie da się wszystkich zadowolić) będzie zadowolony, pismo będzie miało prestiż - i wilk syty, i owca cała ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pełniaki do niczego ... mam już Morrowinda i żałuję, że go kupiłem ( pomimo, że wydałem tylko 19.90 ). Gothic jest o milion razy lepszy. Blitzkrieg''iem niepogardze pomimo, że ma swoje lata.
Co do samego numeru to jak zawsze świetny :)
Już nieumię się doczekać, żeby poczytać o :

Company of Heroes: Opposing Fronts
Lost Planet: Extreme Condition
Gods and Heroes: Rome Rising
StarCraft II
Devil May Cry 4
Call of Duty 4: Modern Warfare
Two Worlds

No i oczywiście o kaszance i na luzie .. :) które uwielbiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.06.2007 o 13:05, kuko7 napisał:

No to dobry numer się szykuje, chociaż na coverku nie zupełnie dobrze. Miałem te dwie gry i
dobry jest tylko Morrowind, a Blitzkrieg to totalne dno. O wiele lepiej zagrać w Codename Panzers,
które pojawiło się w jednym z poprzednich numerów.


A tutaj się nie zgodzę, bo Blitzkrieg to świetna gra. A że Codename Panzers jest lepsze - czy Company of Heroes nie jest lepsze od Codename P? Normalna sprawa, że nowsze gry przeważnie są lepsze od starszych. Mimo wszystko Blitzkrieg 1 to dobry kawał softu, ogromne bitwy, duużo bitew i masa różnego rodzaju sprzętu. Obowiązkowa pozycja dla miłośnikó militariów i drugiej wojny.

Co do CDA - Morrowind jako pełniak to chyba jakiś żart. Każdy, kto miał w to zagrać, już zagrał, i to z dodatkami. Nie wiem po co odgrzewać taki stary kotlet :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.06.2007 o 15:12, Quatre napisał:

Normalna sprawa, że nowsze gry przeważnie
są lepsze od starszych.

Oczywiście, tylko podałem tu za przykład Codename Panzers, dlatego, że pare numerów wcześniej właśnie ona była na coverk''u i według mnie jest o wiele lepsza od Blitzkrieg. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

mmm... Morrowind:) Grałem, ale sam nie mam, to się przyda, a blitzkreig to nie dla mnie... Bardzo mnie ciekawi ta krata ATI z DX10 (w końcu). No i recenzja Two Worlds i Tomb Raidera... Porzadny numer:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.06.2007 o 15:04, Hopeless napisał:

A ten Morrowind to z dodatkami czy bez?


Jest napisane Morrowind PL + edytor + 1gb modów, więc bez dodatków, ale z modami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.06.2007 o 15:03, ja33no napisał:

Pełniaki do niczego ... mam już Morrowinda i żałuję, że go kupiłem ( pomimo, że wydałem tylko
19.90 ). Gothic jest o milion razy lepszy.


Rannnny... Niezaleznie od tego jaka pelna wersje gry daja w CDA zawsze ktos narzeka, ze te pelniki sa do niczego. Daja Morrowinda - peniak do niczego, dali WarCraft II - leeee, taki staroc, kto w to wogole bedzie grac, a jak dali Gothica to byly narzekania, ze czesc pierwsza a nie druga wraz z dodatkiem.

A moze by tak raz dla odmiany by ci wszyscy antyfani CDA pochwalili redakcje za to, ze czasem pojawiaja sie w czasopismie hity przez duze H, zamiast wiecznie narzekac na te pelne wersje gier?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Morrowind będzie o to zachęci dużo niedowiarków do przekonania że Morrowind jednak jest lepszą grą od Gotica jest po prostu bardziej rozbudowany i co tu dużo mówić. A i mam pytank Oblivion to jest kontynułacja gry Morrowind ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.06.2007 o 15:12, Quatre napisał:

> /.../ Każdy, kto miał w to zagrać, już zagrał,
i to z dodatkami. Nie wiem po co odgrzewać taki stary kotlet :/

Choćby dlatego, że oryginalna płyta po 2000 godzin grania ździebko się porysowała i gra niechętnie się uruchamia ;-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.06.2007 o 16:12, Galon10 napisał:

A i mam pytank Oblivion to jest kontynułacja gry Morrowind ?


Tak, jak sama nazwa wskazuje ;)

Morrowind - TES III
Oblivion - TES IV

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.06.2007 o 16:14, Linux M napisał:

> A i mam pytank Oblivion to jest kontynułacja gry Morrowind ?

Tak, jak sama nazwa wskazuje ;)

Morrowind - TES III
Oblivion - TES IV

Dzięki sam osobiście nie przeszedłem ani tego ani tego ale z obu gier jestem tak samo zachwycony tych których nie stać na Obliviona zachęcam do kupna poprzedniczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.06.2007 o 16:07, tomoliop napisał:

Jest napisane Morrowind PL + edytor + 1gb modów, więc bez dodatków, ale z modami.


Szkoda. W każdym razie - dzięki za informację.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować