Zaloguj się, aby obserwować  
stg_Olo

LOKI - nowy h&s dla fanow Diablo

1301 postów w tym temacie

Dnia 11.09.2007 o 08:11, Gomesz napisał:

> Mozesz mozesz :)) przyjrzyj sie uwaznie obok znaczka skilla jest taki malutki znak +
> Ja tez mialem z tym problem:)
Dzięki za info. Sprawdzę po pracy.
Gra fajna, ale czasami wywala i nie wiadomo dlaczego, troszeczke trzeba pokombinować żeby nie
zginąc. Najgorszy poczatek. Później idzie lepiej.

Możesz powiedzieć co to znaczy to co napisałeś "czasami wywala"? Pytam bo mnie często wywala z gry pisząc że jest jakiś problem z Loki.exe Czy Ty też tak masz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.09.2007 o 15:44, endrju321 napisał:

Możesz powiedzieć co to znaczy to co napisałeś "czasami wywala"? Pytam bo mnie często wywala
z gry pisząc że jest jakiś problem z Loki.exe Czy Ty też tak masz?

No dziwne...mi nie wywaliło ani razu, a gierkę mam już 4 dzień czy tam piąty. Gra się spoko i żadnych problemów technicznych nie ma. A może masz pirata? :>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gram egipskim magiem na GameCenter...i tu zaczyna sie problem...;
1. utworzylem gre na max 3 spoty bez hasla bez zadnych ograniczen, probowalo podlaczyc sie do mnie mnostwo osob ale coz stego skoro kazdemu wyskakiwal connection error;/
2. umiejetnosc "Oszalaly Umysl" nie dzial prawidlowo...wg opisu zaklecie daje na 1 poziomie 26% szans na oblakanie po ktorym wrog atakuje swoich sprzymierzencow...tak jest w opisie a jak jest w rzeczywistosci?...mianowicie kiedy czar zadziala czyli kiedy przeciwnik na 5 sekund jest w stanie oblakania, raz ze nie atakuje innych swoich sprzymierzencow , a dwa ze w tym czasie nie mozna go poczestowac zadnym czarem ani za pomaca oreza...jak dla mnie bug niesamowity, ktory powoduje ze ta umiejetnosc staje sie bezwartosciowa;/
NITRo gdybyc mog o tym wspomniec chlopakom z Cyanide moze by sie tym zajeli;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Oni doskonale wiedza jakie mankamenty ma gra.Gdybys zagral od 4 czerwca dopiero bys sie za glowe zlapal co sie dzialo jak nawet Fernira nie mozna bylo przejsc .Spokojnie wiele rzeczy jest opisywanych na oficjalnej stronie Lokiego wiec zagladajcie rowniez tam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

a ja mam problem z przejściem ferinra czy jakoś tak... Nieumiem schwytać go w pułapkę. Gdzie jest ta pułapka. BArdzo proszę o pomoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.09.2007 o 18:40, plmko napisał:

a ja mam problem z przejściem ferinra czy jakoś tak... Nieumiem schwytać go w pułapkę. Gdzie
jest ta pułapka. BArdzo proszę o pomoc


musisz go siekać dopóki sie nie zdenerwuje, wtedy zaprowadź go w pułapkę. Druga opcja: zbij go tak, aby zostało mu 1 życia i wtedy zwab go w pułapkę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.09.2007 o 18:59, Kawosz napisał:

> a ja mam problem z przejściem ferinra czy jakoś tak... Nieumiem schwytać go w pułapkę.
Gdzie
> jest ta pułapka. BArdzo proszę o pomoc

musisz go siekać dopóki sie nie zdenerwuje, wtedy zaprowadź go w pułapkę. Druga opcja: zbij
go tak, aby zostało mu 1 życia i wtedy zwab go w pułapkę

akurat już zrobiłem tę misję ale dzięki za chęć pomocy :D
poprostu zamiast go prawie zabić i do pułapki chciałem najpierw do pułapki go zaprowadzić :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.09.2007 o 15:44, endrju321 napisał:

> > Mozesz mozesz :)) przyjrzyj sie uwaznie obok znaczka skilla jest taki malutki znak
+
> > Ja tez mialem z tym problem:)
> Dzięki za info. Sprawdzę po pracy.
> Gra fajna, ale czasami wywala i nie wiadomo dlaczego, troszeczke trzeba pokombinować żeby
nie
> zginąc. Najgorszy poczatek. Później idzie lepiej.
>
Możesz powiedzieć co to znaczy to co napisałeś "czasami wywala"? Pytam bo mnie często wywala
z gry pisząc że jest jakiś problem z Loki.exe Czy Ty też tak masz?

Sorry że tak późno odpowiadam, ale gram więc nie zawsze sprawdzam posty.
Po zainstalowaniu gry utworzeniu konta wyrzucało mi błąd w grze przez internet, więc grałem solo i tam mi sie wieszało. Wyłączyłem komputer na nastepny dzień iuż tego nie było. Gra smiga żadnych wieszań, ale windows dograł mi aktualizacje jakiegoś programiku i jest oki.
Jedno pytanko w tym czasie tworzyłem postacie których nie widziałem. Jak skasować w Game Center postać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.09.2007 o 08:03, stg.Olo napisał:

Mozesz mozesz :)) przyjrzyj sie uwaznie obok znaczka skilla jest taki malutki znak +
Ja tez mialem z tym problem:)


Widzę że udzielasz si takżę na innych forach i dość długo grasz w grę. Z wszystkich gier w które grałem po Diablo ta jest najlepsza. Cenie sobie też Titan Qesta za pare rozwiązan. Ale Loki ma to coś i niech jak najszybciej Ją poprawiją.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pewnie moje pytanie się powtórzy, ale mam problem z przejściem ogromnego wilka lodowego. Zauważyłem pułapkę w pomieszczeniu z nim ale niestety ją omija. Tłuczenie go na chama też nic nie daje bo życie mu się odradza. Czy ktoś mógłby mi powiedzieć jak dokładnie trzeba go ubić ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.09.2007 o 17:58, YahooPL napisał:

Pewnie moje pytanie się powtórzy, ale mam problem z przejściem ogromnego wilka lodowego. Zauważyłem
pułapkę w pomieszczeniu z nim ale niestety ją omija. Tłuczenie go na chama też nic nie daje
bo życie mu się odradza. Czy ktoś mógłby mi powiedzieć jak dokładnie trzeba go ubić ???

musisz mu zjechać do 1 hp a potem w pułapke... a jeśli niemożesz to zrób z 11 lvl, jeśli jeszcze niemasz, załatw dobrom broń dwuręczną i dopiero na niego idz :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.09.2007 o 18:27, plmko napisał:

musisz mu zjechać do 1 hp a potem w pułapke... a jeśli niemożesz to zrób z 11 lvl, jeśli jeszcze
niemasz, załatw dobrom broń dwuręczną i dopiero na niego idz :D


No fajnie tylko mam 11 lvl i mam topór z dobrymi obrażeniami od ognia. Nie zdąże mu zjechać nawet 200 hp a już leże martwy. Jakieś inne propozycje ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam!
Mam ogromny problem z Loki. Otóż po wczytaniu Thordein wchodzę do lasu Myrkwood i zaznaczam, że byłem w tej lokacji już ze 2-3 razy. Teraz jak chcę do niej wejść to kreska wczytywania zatrzymuje się prawie przy końcu i ani drgnie. Próbowałem już zmniejszać ustawienia graficzne i nadal nic. Nie rozumiem tego, poprzednimi razy lokacja wczytywała się chwileczkę. W czym może tkwić problem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.09.2007 o 18:53, necron1501 napisał:

Mam proźbę co trzeb zrobic zeby Fenrirten wilk wpadł w pułapkę i gdzie jet pułapka?

uderzasz go parę razy aż do momentu kiedy pod nim zapala się czerwona kula.Później biegniesz i ustawiasz się za pułapkę w którą sam wchodzi.Z tą misją miałem też ciekawe zdarzenie:schopwałem się za ścianą lodową (środek sali) i wilk zamarł po paru strzałach.Stał jak pomnik z zapalonym brzuchem i po podejściu do niego zaczął się ślizgać do tyłu (cały czas drętwy).Wyjście z sali i powrót , potem 3 uderzenia i wilczek był w pułapce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować