Zaloguj się, aby obserwować  
stg_Olo

LOKI - nowy h&s dla fanow Diablo

1301 postów w tym temacie

Dnia 12.08.2008 o 14:10, BoloMaster napisał:

czy barbarzyńca może korzystać z dwóch broni?

tak może tylko wcześniej musisz osiągnąć 30 poziom wiary chyba w Tyra, i tam masz umiejętność pasywną walka dwoma mieczami, może można też używać innych broni ale tego już nie wiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

trochę kiepsko że dopiero tak późno...
mam dopiero 5 poziom wiary i jestem zawiedziony bo zwykle gram dualami, a tym wypadku będę musiał korzystać z tarczy-bronie dwuręczne nie wchodzą w grę:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Barbarzyńca i tarcza? Skoro już wybrałeś drzewko Tyra to jakoś dobrniesz do 30 poziomu, to wcale nie jest tak wysoko jak się zdaje :/ Zauważ, że nie ma żadnych skilli, które premiowałyby używanie tarczy. Albo Topór/Młot/Miecz dwuręczny albo włócznia albo dwie bronie w dwóch rękach, innym wyjściem jest tylko Greczynka :>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Początkowo grałem Nordem, ale było strasznie smętnie, więc zmieniłem postać. Obecnie gram aztecką szamanką (jest znacznie ciekawiej) i mam mały problem. Czy mogę przenieść jakoś punkty z jednego bóstwa do drugiego? Obecnie mam chyba 8 poziom wiary (nie gram za długo), ale całość nabijała mi się do boga śmierci. Postać jest stosunkowo mocna, wrogowie nie stwarzają problemów, ale denerwuje mnie świat duchów - wszystko staje się nieco monotonne. Czasami specjalnie walczyłem w normalnym świecie, żeby tylko popatrzeć sobie na kolorki ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam dosyc śmieszne pytanie, mianowicie jak coś sprzedac? Przełączam na okno sprzedaż, wyświetlają się moje przedmioty i ich cena i na tym koniec;) Zdaje się, że przez pomyłkę kilka usunąłem, naciskając ppm.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.08.2008 o 21:18, Dard napisał:

Mam dosyc śmieszne pytanie, mianowicie jak coś sprzedac? Przełączam na okno sprzedaż,
wyświetlają się moje przedmioty i ich cena i na tym koniec;) Zdaje się, że przez pomyłkę
kilka usunąłem, naciskając ppm.


PPM to pierwszy krok ku sprzedaży :] Przenosi on przedmiot do składu gdzie już jest opcja "sprzedaj wszystko", która zamienia na złoto wszystko ze składu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.08.2008 o 18:10, Szymex ziom napisał:

Ale wale go ciągle do momentu gdy jestem na pograniczu utraty życia a on i tak nie włazi
do środka


:D Sorry, ale mam strasznie głupie skojarzenia xD


To nie Ty, ale wilk ma być na pograniczu utraty życia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.08.2008 o 18:26, Lesz3yk napisał:

> Ale wale go ciągle do momentu gdy jestem na pograniczu utraty życia a on i tak nie
włazi
> do środka

:D Sorry, ale mam strasznie głupie skojarzenia xD


To nie Ty, ale wilk ma być na pograniczu utraty życia.

Wiem,Głupi nie jestem:) Ale jak do tego doprowadzić?Dla ułatwienia powiem,że mam level 10.Może dasz mi jakąś radę?Jak i czym ty go pokonałeś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam, od wczoraj nawalam w LOKI (cd-action), uważam świetna gierka, może nie lepsza jak diablo ale co ja tam mogę wiedzieć wymiękłem w Diablo w 3 mieście i nie przeszedłem :D

Gram Egipskim Magiem i idzie mi bardzo łatwo mam 17 poziom i pakuję w Horusa a dokładnie mumia i błyskawica.
90% potworków umiera zanim do mnie podejdzie więc nie jest problem gdy mój piorun zadaje 230 a wszystko ma po 100 hp. Gorzej z bossami trzeba cały czas przednimi w kółko uciekać i rzucać czar gdy się oddalą.

jedyne co mnie wkurza to sklonowane podziemia, i długo wczytujące się obszary :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.08.2008 o 18:33, Szymex ziom napisał:

> >/.../.Może dasz mi jakąś radę?Jak i czym ty go pokonałeś?

Najpierw kup sobie kilkanaście napojów "zdrowotnych" i wtedy atakuj wilka. Zażywasz je naciskając klawisz "2" z klawiatury numerycznej. Jak zobaczysz aurę pod wilkiem (coś w rodzaju bladej, różowej kuli) to bijac wilka wycofaj się tam, gdzie jest pułapka i za nia, wtedy wilk w nią wpadnie. Tymi mniejszymi wilkami się wcale nie przejmuj. Potem, jak wilk zostanie uwięziony, poszukaj wewnątrz jego legowiska Odyna i z nim porozmawiaj - jeśli opuścisz komorę i wrócisz, Fenrir będzie znowu uwolniony i ciężko Ci będzie porozmawiać z Odynem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zabiłem tą królewską mumię w grobowcu Setha, teleportowałem się do osady, tam porozmawiałem z boginią i co dalej? Nie mam żadnego zadania zapisanego w księdze i nie wiem co robić. Pomoże ktoś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

gram Greczynką z wykorzystaniem łuku(bogini łowow Artemida). W jaka umiejetnosc najlepiej inwestowac poza pasywnymi ktore zawsze sie przydaja? w samonaprowadzalne, w lodowa strzale czy moze w potrojny strzal czy moze w trucizne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wczorajszego wieczoru po raz pierwszy odpaliłem sobie Lokiego. Muszę przyznać, że gra mi się spodobała, co prawda grałem w nią zaledwie półtorej godziny, ale już czuję, że ma w sobie to "coś".
Jako pierwszą postać wybrałem aztecką szamankę, ot, taki miks typowego spellcaster''a i coś a ''la zmiennokształtny druid z Diablo 2.
Mam problem, mianowicie, czy ktoś mógłby podać mi jakieś skuteczne build''y dla szamanki? Póki co zainwestowałem punkty wiary w przemianę w jagura i powrót do ludzkiej postaci. Chodzi mi o każdy aspekt, rozdawanie punktów wiary i statystyk ( siła, witalność itd. ). Napiszcie też, jaka wg. was szamanka najlepiej sprawdza się w boju.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.08.2008 o 12:15, master111 napisał:

Co mam zrobić w twierdzy gdzie są olbrzymy lodowe w Mitologii Nordyckiej żeby otworzyły
mi sie wrota do następnego układu ??


Wejdź sobie w listę zadań i zaznacz aktualnie wykonywane. Pokaże Ci się strzałka kierunkowa na minimapie.


Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować