Zaloguj się, aby obserwować  
Generalis_Calisius

Command & Conquer - Wszystkie części - Temat Ogólny

1156 postów w tym temacie

Czy ja wiem czy za długo ? Może nie jest to najszybszy proces ale nie przesadzajmy, ja wróciłem do tej gry już kilka razy i nadal czuć grywalność. Co do C&C 3 nawet jeśli grafika nie będzie taka jak na czasy DX10 i kart graficznych potrafiących podgrzewać jedzenie to i tak mnie to nie zrazi, calutka seria zawsze biła wszystkich na głowę, swoją grywalnością i myślę że producenci tego nie zmienili w tym wydaniu. Wracając jeszcze do tempa, jeśli grasz na hardzie to właściwie nie masz czasu na budowe bazy i armi, wszystko dzieję się w zawrotnym tempie gdzie ciągle musisz coś robić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Graficznie gra nie powala IMO

A co do grywalnosci, to bardzo mi sie C&C podobaly wszystkie, ale jakos to do StarCrafta wracam i grywam do dzis... a nie w C&C... dziwne prawda? :-)

Niemniej jednak czekam na ta gre z utesknieniem i chce sobie pograc w dobrego RTSa, z kilmatem z dawnych lat... (Kane) ;-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja to myślę tak. Jeżeli firma, która stworzyła grę myśli o graczach, ale nie tylko o ich forsie, to może osiągnąć sukces tak jak to robi Blizzard. A jak dobrze wiemy EA zawsze dużo mówi a nic nie robi, dwa, trzy pacze i koniec. Tak umierało sporo gier wydanych przez EA - Armies of Exigo, BFME też powoli zaczyna. Pewnie C&C też przez jakiś czas będzie wysoko, ale potem lipa. Dobrym przykładem jest Battlefield. EA robi pacze, interesuje się sceną BF i nadal tłumy grają w BF. Dlaczego tak nie jest ze strategiami? ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Popatrzmy np. na SunAge - debiut małej firmy, tworzony już 10 lat. Ładna grafika 2D, ale widać serce, ambicje i zaangażowanie twórców w ten projekt. Mówią, że rozgrywka w SunAge będzie zupełnie inna niż do tej pory widzieliśmy w RTSach. Ja życzę im sukcesu, bo screeny wyglądają dla mnie idealnie jak na strategię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W grach EA troche brakuje tego "serca" i "szlifu" gier z Blizzarda, niemniej jednak gleboko wierze, ze do tak kultowej serii jak C&C przylozyli sie tym razem z calych sil i bedzie miodna gierka :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.02.2007 o 12:26, Galadin napisał:

Popatrzmy np. na SunAge - debiut małej firmy, tworzony już 10 lat. Ładna grafika 2D, ale widać
serce, ambicje i zaangażowanie twórców w ten projekt. Mówią, że rozgrywka w SunAge będzie zupełnie
inna niż do tej pory widzieliśmy w RTSach. Ja życzę im sukcesu, bo screeny wyglądają dla mnie
idealnie jak na strategię.

Faktycznie, przyznam, że ta gra może pokazać naprawdę ładną grafikę 2D. Widać jawne inspiracje Starcraftem.

Ja do C&C również nie wracałem zbyt wiele razy, a do Starcrafta owszem i to sporo razy gdzieś tak od 1999, jak zacząłem grać w tą grę. EA według mnie za mało też myśli o różnych edytorach. Te Blizzarda nie są aż takie trudne do opanowania, jak na początku się wydaje. Dzięki temu jest dłuższa żywotność gry, bo można tworzyć zróżnicowane scenariusze i mapy mini-gierki, całkowicie inne stylem rozgrywki od pierwowzoru. Tymczasem twórcy C&C jakby zawsze o tym zapominali, i prócz różnych projektów modów, nie było widać jakiegoś wielkiego zalewu map.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy warto czekać na C&C3:Tiberium Wars, proszę podać powody dlaczego, zaznaczam że nie jestem fanem serii grałem tylko w Generals.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.02.2007 o 23:02, stanlee napisał:

Czy warto czekać na C&C3:Tiberium Wars, proszę podać powody dlaczego, zaznaczam że nie jestem
fanem serii grałem tylko w Generals.

Grałeś w część mało związaną z tyberiańską sagą :) Jeśli nie widziałeś pierwszego C&C i Tiberian Sun to trudno będzie Cię przekonać... Obejrzyj kilka trailerów chociarzby na you tube i sam oceń. Grafika będzie na pewno świetna, muzyka jak zwykle też. O ciekawe jednostki też się nie martwię, powraca czołg mamut (który jest obecny w sadze od zawsze tylko w różnych postaciach), 3 strony konfliktu i Kane, charyzmatyczny lider NOD.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Większość jednostek w grze to będą te znane z poprzednich części tylko w nowych wersjach. U GDI np. wspomniany już czołg Mammoth 3 generacji, artyleria krocząca Juggernaut (ulepszona wersja tej znanej z Firestorm), a Nod dostanie między innymi motory, light tanki czy flame tanki. czy Chyba po incydencie z CABAL przestali używać już cyborgów, za to mają dostać mechy Avatar. Absolutna nowość to obcy, ale ich jednostki nie odbiegają od standardów s-f. Twórcy wybrali jeden z klasycznych wzorów obcych - w tym przypadku jest to insektoidalna rasa używają technologii na wpół organicznej.

A na YouTube i Google Video wrzucono niemal wszystkie filmiki aktorskie z całej serii. Miło je sobie w sumie tak po latach obejrzeć :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam, mam ważne pytanie do Was.
Otóż, zastanawiam się którą sobie kupić gierkę z serii Command & Conquer i chciałbym się poradzić. Waham się pomiędzy "Command & Conquer Generals", "Command & Conquer Generals: Zero Hour", a tym najnowszym tytułem "Command & Conquer 3".
I teraz co jest ważne panowie - jest dla mnie istotne aby gra była w czasie teraźniejszym i najlepiej abym miał dostępne państwa do wyboru, np USA. Nie chcę żadnych cyborgów, robotów, laserowych dział. Co mi polecacie, a może w ogóle zupełnie inna strategia będzie dla mnie dobra?
Z góry dziękuje za pomoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

O ile dobrze wiem to żeby uruchomić Command & Conquer Generals: Zero Hour musisz mieć Command & Conquer Generals. Skoro nie chcesz cyborgów, laserów itp. to kupuj Generalsów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Za 129 zł możesz kupić wszystkie części C&C łącznie z C&C Generals i dodatkiem Zero Hour. Najbardziej teraźniejszy był pierwszy Red Alert i Generals :) Ten pakiet opłaca się kupić. Sam mam prawie wszystkie części cyklu, ale kupię go dla Renegade (TPP / FPP). Jeśli nie grałeś w poprzednie części tyberiańskiej sagi, to może ci się nie spodobać najnowszy C&C 3.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Raz że nie grałem, a dwa jak na screenach widzę te cyborgi i inne... to nie dla mnie. :P
Mam Red Alerta 2, 1 znam dobrze i teraz zastanawiam się. Czy kupić cały pakiet tak jak mówisz, czy samych Generalsów, a może Generalsów z dodatkiem? Co ten dodatek daje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nowe jednostki (autobus terrorystów rządzi), budynki, misje i tryby rozgrywki w skrimishu. W grze wieloosobowej pewnie też. Nowe misje są całkiem ciekawe, w jednej można zniszcyć wroga na mapie za pomocą wsparcia z lotniskowca i kanonierek. Poza tym są nowe moce generalskie przyznawane za zdobyte punkty doświadczenia. Te moce są naprawdę dobre. Generalsi są dobrą grą i lepiej kupić ją z dodatkiem. Jak mówiłem ja wkrótce kupię sobie całą serię i Tobie też polecam, może przekonasz się do cyborgów, laserów i podziemnych transporterów piechoty (Tiberian Sun) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.02.2007 o 22:59, Vaxinar napisał:

Mógłbyś mi jeszcze napisać coś więcej o tych generałach z dodatku? :)

Każdy generał z Zero Hour opiera się na innej strategii i dysponuje jednosytkami specjalnymi (np. udoskonalony czołg imperator), unikalnymi upgreadami i budynkami. Ale w zamian za to nie ma dostępu do innych technologii, aby była równowaga. Są też nowe moce takie jak przyzwanie szturmowca Widmo (cięzki bombowiec istnieje w rzeczywistości). Są w końcu kolejne medale, za zwycięstwa w skrimishu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak ja kupowałem Generalsów to sprzedawca chciał mi wcisnąć sam dodatek za 79,90 zł wmawiając mi, że to podstawka plus expansion :))))) Pakiet kosztował wtedy 50 zł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.02.2007 o 22:38, Corporal napisał:

Jak mówiłem ja wkrótce kupię sobie całą serię i Tobie też polecam, może
przekonasz się do cyborgów, laserów i podziemnych transporterów piechoty (Tiberian Sun) :)


Wiem, ze troche wyrywam z kontekstu, ale ciekawe czy beda te podziemne transportery w C&C3 :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.02.2007 o 11:47, Kris_bla napisał:

> Jak mówiłem ja wkrótce kupię sobie całą serię i Tobie też polecam, może
> przekonasz się do cyborgów, laserów i podziemnych transporterów piechoty (Tiberian Sun)
:)

Wiem, ze troche wyrywam z kontekstu, ale ciekawe czy beda te podziemne transportery w C&C3
:-D


Jak będą, niechybnie szlagiem trafiony będę. Podczas rozgrywek sieciowych w Tiberian Sun dość często psuły mi szyki, gdyż wolałem grać GDI.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować